Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Absolwent - opinia W trybie stacjonarnym polecam ale nie polecam szkolenia online oraz zajęć na...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 października 2022

Olek - opinia Super poziom nauczania, nigdy nie uczyłem się w lepszej szkole. Serdecznie...
~Olek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2022

wiktoria97 - opinia wątek zamknięty szkoła godna polecenia. Faktycznie nauczyciele są wymagający ale nie żałuję...
~wiktoria97
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 lipca 2021

Martyna - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona ze szkoły porównując ją z inną szkołą policealną. Ładna,...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Taka tam - opinia wątek zamknięty Poziom nauczania taki sobie. Najpierw uczą na programie a później teoria....
~Taka tam
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

T - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Zamierzam kontynuować naukę na następnym innym kierunku.
~T
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lutego 2020

Pan X - opinia wątek zamknięty Nie polecam tej szkoły nikomu. Bałagan, żenada, niekompetentna kadra....
~Pan X
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

Polecam szkołę wątek zamknięty Maja fajne kierunki związane z kosmetyką, Brałam też udział w kursie na...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

Dla osób chcących zdobyć papierek, nie wiedzę wątek zamknięty Przestrzegam wszystkie osoby, które chciałyby się czegoś nauczyć. Zajęcia...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 marca 2019

grunt to wystawić sobie samemu opinię wątek zamknięty cutyję "Nie polecam szkoły, pomimo uczęszczania na zajęcia zostałam...
~absolwent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Karolina wątek zamknięty Ukończyłam kierunek asystentki stomatologicznej i szczerze polecam szkołę!...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Asystentka stomatolgoiczna wątek zamknięty Ukończyłam kierunek asystentki stomatologicznej i szczerze polecam szkołę....
~Oliwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Technik farmaceutyczny wątek zamknięty Skończyłam technika farmaceutycznego w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona....
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Absolwent poleca wątek zamknięty Stosunek ceny do poziomu nauczania jak najbardziej rewelacyjny. Kadra...
~matias
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo podoba mi się ta szkoła. Panie w sekretariacie bardzo miłe Panie,...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Technik Masażysta wątek zamknięty Wybrałem sztukę masażu, gdyż uważam iż każda szanująca się osoba powinna ją...
~Jakub
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Zwykłe zdzieranie kasy. wątek zamknięty Jestem na kierunku technik dentystyczny. Ze strony nauczycieli (głównych)...
~Akryl
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

SPoko szkola warto wątek zamknięty Skonczylem technika informatyka , jestem zadowolony , polecam tą szkole,...
~Gruby
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Asystentka Stomatologiczna wątek zamknięty Czuję satysfakcję z wybranego przeze Mnie kierunku. Poziom nauczania na...
~Słuchacz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Technik denstyczny wątek zamknięty Chodzę na kierunek technik dentystyczny i zdecydowanie mogę polecić każdemu...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

30

wątków

do góry