Widok

TRAGEDIA!!!!

Klub TRAGEDIA!!! Człowiek się bawi świetnie, każdemu może się zdarzyć, że zaśnie ale i to nie jest powód żeby został wyproszony w sposób nie godny człowieka. W sposób nie wyrażający szacunku do drugiego człowieka czyl, ochroniarze łapiący za szyję klienta i wyrzucający go na dwór bez żadnej odzieży wierzchniej (nawet własnej) !!!
Moja ocena
FACE Club Gdynia kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 5
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

Sytuacja opisana przez Pana jest czymś normalnym, nie dopuszczalnym jest to żeby doprowadzić się do stanu w którym zasypia się w klubie... Wnoszę że stan który doprowadził Pana do zaśnięcia, doprowadził też do takiego a nie innego potraktowania Pana przez ochronę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
Pan chyba raczy żartować, że nie można człowieka obudzić i wyprosić grzecznie, tylko trzeba za chabety wywalać bez własnej odzieży? A kim Pan jest żeby oceniać, dlaczego ktoś zasnął? Lekarzem? A może ten Pan był cały dzień w pracy i oko mu spadło na wolniejszym kawałku? Trochę szacunku dla gości, bo z nich Pan się utrzymuje
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również widziałem nie jedną sytuację jak klientów wynoszą z Face za głowę albo szarpiąc a nie byli w takim stanie żeby nie wiedzieli o co chodzi. Następna sprawa byłem świadkiem bijatyki przed klubem i nikt temu nie zaradził..:) jeżeli zatrudnia się taką obsadę "rycerską" to po coś oni tam są ale nie po to aby gardzić ludźmi potrafię ocenić na trzeźwo sytuację bo jestem tam często i nie piję alkoholu:)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyms noramlnym byloby zawiadomienie policji o tej sytuacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to nieźle, podejście właścicieli skutecznie zniechęca do odwiedzenia tego klubu. Ochrona ma być po to,żebyśmy czuli się bezpiecznie w klubach a nie po to, żeby wyżywać się na nikomu nic nie robiących ludziach..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry