Widok

TRZY KORONY- GNIEWINO

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
A ja mam już zaklepaną salę w Gniewinie w Restauracji Trzy Korony. Może ktoś miał tam wesele i podzieli się wrażeniami?? Bo jak coś to zawsze jest jeszcze czas by coś zmienić ??? Czekam na wasze komentarze.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też planuję zrobić tam wesele (lipiec 2010) i niestety też czekam na jakieś opinie czy warto, czy ładnie podane i czy dobre mają tam jedzonko. Agniesia_85 a kiedy Ty masz?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy nikt nie podzieli się z nami opinią o Gniweinie?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam tam na weselu jako gość i tak sobie mi się tam podobało. Między innymi dlatego że jest oddzielnie sala gdzie siedzą goście a gdzie indziej sie tańczy. Mnie osobiście nie za bardzo się to podoba. A po drugie kominek stojący na środku sprawia że goście nie widzą się na wzajem. A uważam że integracja gości z obu rodziń jest bardzo potrzebna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jakoś wyleciał mi ten wątek z głowy :) Ja nic nie zmieniałam- mam wesele w Gniewinie 26 września. Byliśmy tam z narzeczonym w zeszłym roku na andrzejkach i było super. Nie wiem jak innym ale mi takie knajpy w stylu myśliwskim bardzo się podobają. A jeśli chodzi o te sale to myśmy się umówili z p.Andrzejem (właścicielem) że ta mała sala będzie zamknięta i całe wesele będzie na dużej. Stoły ustawone w łuk i komienek nie będzie przeszkadzał. P.Andrzej powiedział że jeśli wesele jest do 100 osób to bez sensu robić to na dwóch salach. A oprócz tego jedzonko dobre, a p.Andrzej wyjątkowo miły, no i ceny w miarę przystępne. Może jednak znajdzie się ktoś kto już miał tam weselisko i opowie z pierwszej ręki jak było??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
up :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to podbijam może się czegoś dowiemy :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze raz... do góry hop
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up up up, chyba w końcu znajdzie się ktoś kto podzieli się opinią :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to jeszcze raz do góry!
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja o tej restauracji nic nie wiem,ale samo Gniewino mi się podoba - zwłaszcza plener na wieży widokowej:)albo nad jeziorkiem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to up :)
My właśnie będziemy w drodze na salę robić kilka zdjęć plenerowych nad jeziorkiem, na wieży i przy dinozaurach :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to jeszcze raz hop. może ktoś ma świeże informacje :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a no moze jeszcze raz... hop hop
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm to dziwne nikt nie miał tam wesela ?? Up jeszcze raz :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up!! niech ktoś się podzieli z nami wrażeniami :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie miałam tam wesela ale byłam tam jako gość i powiem ze super!Wesele było na jakies 120 osób a wiec spore ale sala tak ogromna ze wogóle tego nie odczułam mi osobiscie bardzo podobało sie to ze tance były w tej drugiej sali przynajmniej mozna było sie swobodnie bawic i nikt nie czuł sie obserwowany a jesli chodzi o ten kominek na srodku to nie wydaj mi sie aby psuł kontakt miedzy goscmi.kazdy i tak siada w towarzystwie w którym bawi sie najlepiej a jesli miałam ochote pogdac sobie z kims kto siedział z drugiej strony kominka to poprostu usiadłam se do tej osoby i pogadałam.Dla mnie nie było problemu!!!Ja osobiscie polecam!!!duży pozytyw!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja też byłam tam na weselu, było bardzo fajnie, ale to były czasy kiedy mozna było wynająć samą salę, więc kucharkę młodzi mieli inna niż jest tam, ale klimat sali świetny....uwaga tylko na pochodnie, bardzo się dymią :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stary wątek, ale jak najbardziej akutalny :)
może jakiś świeże informacje? :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sobotę podpisywałam umowę z zespołem i oni równiez powiedzieli, ze sala jest świetna, bo juz tam grali
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
moi rodzice idą teraz w sobotę bawić się na weselu w Trzech Koronach, także po weekendzie będę miała info z pierwszej ręki :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej agusia. i jak wrażenia z gniewina?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rodzice bardzo zadowoleni, sala dóża, jedzonko pyszne i było tyle że spokojnie zostało na poprawiny i jeszcze rozdwali gościom na wynos :) Oni mieli menu za 152zł na osobę. Co do ustalania menu można się z p.Andrzejem dogadać z każdym pomysłem :) Obsługa też bez zarzutu :)
Jedyne minusy jakie moi rodzice zauważyli to:
-kelnerki za szybko zabierały/zmieniały talerzyki
-kiepskie napoje (więc lepiej się w swoje zaopatrzyć)
-brak dekoracji sali (trzeba to zrobić samemu)

Ja mam za 39 dni w Trzech Koronach więc już niedługo :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
natalnik a wy już macie podpisaną umowę?? Jestem ciekawa jakie menu wybieracie??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze nie podpisywaliśmy umowy, mamy tylko zaklepany termin. muszę któregoś dnia przysiąść i ułożyć menu, bo rezygnujemy z ciast (będziemy mieć swoje) na rzecz mięsa. jak będziesz miała jakieś ważne informacje co do trzech koron to podziel się :) do naszego wesela jeszcze niecały rok, więc mamy czas, żeby to wszystko pozałatwiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogie Panny!!
polecam salę w Restauracji Kaszubianka!! 5km od Trzech koron, fakt sala może mniejsza, ale jedzonko smaczniejsze (porównywaliśmy na niedzielnych obiadkach) sala ładniejsza, świezo po remoncie! zaopatrzona w różenego rodzaju efekty świetlne, w tym również bombelkownicę. Do tego w cenę wliczona jest dekoracja sali. Menu które proponują, baaardzo bogate, 6 rodzajow mięsa za nieco ponad 100zł!! Zrezta menu mozna samemu dopasować, według własnych życzeń i upodobań.

gorąco polecam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agusia, jak tam, wszystko dopięte na ostatni guzik? Pan Andrzejek i Grzesiu nadal tak samo profesjonalni, czy masz jakies zastrzeżenia? czekam na opinie po Twoim weselu :) no i życze szczęścia i dużooo miłości, nie tylko w dziu ślubu, ale już na całe życie :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia opowiadaj jak było! czekam na relację :) no chyba, że już jest a ja jej nie zauważyłam... :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej hej, nie wiecie czy Agusia pisała swoją relację już? jakoś nie natknęłam się na nią jeszcze. tak mi zależy bo mamy to samo miejsce weselne więc chcę zebrać info z pierwszej ręki :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natalnik witam!! Relacji jeszcze nie pisałam, jakoś nie było czasu, ciągle w rozjazdach i przeprowadzka... Ale do rzeczy Trzy Korony spisały się rewelacyjnie!! Nie mam żadnych zastrzeżeń, jeśli miałabym teraz wybierać salę na wesele na pewno bym wybrała tak samo. Jedzonko pyszne i slicznie podane, starczyło wszystkiego na poprawiny i jeszcze dostaliśmy do domu. Rewelacyjnie wyszedł stół wiejski i płonący dzik... naprawdę polecam. Obsługa też super, kelnerzy uwijali się jak w ukropie, dolewali kawy i herbaty, często zmieniali talerzyki, a przy tym byli bardzo sympatyczni i pomocni. Nie masz się czym martwić... życzę takiego wesela jak ja miałam. Bo było nieziemsko :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Trzech Koronach bywam dość często, ale jeśli chodzi o imprezę to byłam tam tylko na sylwestra. Świetne jedzenie, bardzo uprzejmi i zwinni kelnerzy. Polecam gorąco!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem na Andzejkach i obiedzie tak sobie są dużo leprze knajpy w okolicy które ostro plusują ostatnio i ich opinia jest bardzo dobra i mają spory ruch np.Salino byłem naprawde ok piiękne miejsce
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie warto
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
racja nia warto
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto, znam te strony i właścicieli i szczerze polecam, a te niby niezadowolone osoby to zakładam, że to pisze konkurencyjna restauracja, która wyżej się reklamowała.Byłam tam na kilku imprezach i weselach do tego na obiadach i naprawdę nie mogę nic złego powiedzieć. Jest z dala od siedlisk ludzkich więc można sobie swobodnie wychodzić na zewnątrz nie przeszkadzając nikomu. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Moim zdaniem Trzy Korony to super miejsce na wesela ponieważ jest co oglądać jest dużo żeczy które można tam obejrzeć ,dania które są podawane są bardzo ładnie ozdobione;)Trzy Korony to naprawdę super miejsce które warto odwiedzić.Naprawdę polecam;)ZAPRASZAMY;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie polecam, zauważone wady:
- twardy ryż do białego sosu z rodzynkami,
- brak kawy tradycyjnej - kelnerzy rozlewają tylko rozpuszczalną i herbatę,
- baaardzo długi czas oczekiwania na ziemniaki do obiadu (mięso już było zimne) i bardzo mała ilość
- brak jakiegokolwiek sosu do mięs pieczonych
- twarde zrazy
- brak zakąsek do wódki na stole, ( niby był 1 specjalny stół, na którym miały być zakąski ale było na nim prawie pusto już o 18ej (nie licząc obsuszonych plastrów wędlin i wody po ogórkach konserwowych)

- obcy ludzie którzy przyjechali na obiad w niedzielę do restauracji wchodzili na salę weselną podczas poprawin aby zamówić obiad przy bufecie i przechodzili przez salę weselną aby skorzystać z toalety (wspólna z gośmi weselnymi) !!

- bardzo mało napojów (oprócz soku grapefruitowego którego nie dało się przełknąć taki był niedobry)

- kelner zapytany co ma w miseczkach które roznosi gościom, odpowiada:" nie wiem, zaraz zapytam szefa...

- mięso na poprawiny nawet porządnie nie podgrzane, zimne schabowe ...

- kelnerzy za szybko zabierali talerzyki ze stołu,

Z zalet sali to:
- ładna duża sala z kominkiem (wystrój we własnym zakresie)
- piękny ogród ( nawet są dziki ),
- fajny miejsce zabaw dla dzieci,
- w miarę czysto w łazience,
- ładna spokojna okolica.

p.s. nie jestem konkurencją, tylko gościem weselnym.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja tez szczerze nie polecam

kelnerzy nie ogarnieci
jedzenie zimne brzydko podane i z mega opoznieniem
o kominku nie wspomne
kafelki koszmar

i duzo duzo wiecej w zycie bym nie zrobila tam wesela
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak dla mnie to naprawdę było bardzo fajnie. mi się bardzo podobało. osobiście to sam zrobię tam swoje wesele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ok można nie być zadowolonym jak to mówią jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Nie lubię wpisu typu nie polecam, bo to żadna opinia teraz jest ok. :-). Osobiście też nie byłabym zadowolona gdyby obce osoby wchodziły na sale, nie po to się wynajmuje lokal, chyba, że przyszli państwo młodzi poszli na taki układ przez co mogli wynająć za niższe pieniądze. No nic mimo wszystko życzę już samych udanych wesel. A właścicielom restauracji mniej wpadek.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłem tam ostatnio na on obiedzie. było bardzo fajnie. rozmawiałem z szefem kuchni z p. Piotrem na temat jedzedzia i tak ogólnie. i na prawd jestem pod wrażeniem że tak młody chłopak tak wszystko ogarnia i daje radę. własciele powinni trzymać go jak naj dłużej i nie powinni mu dać odejść, pod żadnym pozorem. Moja żona jest restauratorką i stwierdziła to samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

TRZY KORONY- GNIEWINO WESELE

SUPER SUPER SUPER
MIALEM WLASNIE W TRZECH KORONACH WESELE, JEST TAM REWELACYJNIE, OBSLUGA KULTURALNA I SZYBKA, JEDZENIE PRZEPYSZNE (JAK U MAMY W DOMU) GDYBYM MIAL MOZLIWOSC NA PONOWNE WYBRANIE RESTAURACJI NAPEWNO BYLABY TO TA A NIE INNA

POZDROWIENIA DLA EKIPY W RESTAURACJI, JESTESCIE NAJLEPSI W SWOIM FACHU

SERDECZNIE DZIEKUJEMY ZA NASZE WESELE

RAFAL I ANIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem na weselu i szczeże jeden kelner ok reszta nie ogarnięta jedzenie takie sobie mało mięsa na weselu póżno podany soso ziemniaki nie polecam no i na poprawinach inni ghoście wchodzą nie podoba mi się to na sylestra 2009 też byłem i mało jedzenia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

do góry