Widok

TV cyfrowa Banino

Czy też macie problem z odbiorem kanałów na normalnej antenie pokojowej? Mieszkam na osiedlu familijnym. Jak już kanały się wyszukają to jest słaby sygnał albo za chwilę jest znowu brak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakieś pechowe te Wasze osiedla.... internetu brak, wody brak, sygnału tv brak, dróg brak..... ehhh współczuję wyboru lokalizacji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wiesz - miało być tanio a nie dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@Ot_zagw:
"Wiesz - miało być tanio a nie dobrze :)"

Genialne! Może zechcesz podzielić się z nami szczegółami swojej teorii wpływu jakości wykonania budynku na odbiór sygnału naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T przez antenę pokojową? Chyba masz szansę na Nagrodę Nobla w dziedzinie trollowania.

@MWB:
Sporo zależy od samej anteny, ale tak naprawdę anteny pokojowe działają bez zarzutu tylko w baaaardzo niewielkiej odległości od 'wieży'.
Ja początkowo używałem pokojowej ze wzmacniaczem, miałem podobne problemy, jak Ty i nic nie pomagało, przerzuciłem się więc na standardową antenę zewnętrzną, którą wrzuciłem na strych, nie przejmując się nawet jej ustawieniem. Działa bez zarzutu, bez użycia wzmacniacza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli się nie mylę, osiedla rodzinne i familijne mają akurat najlepsze drogi osiedlowe w całym Baninie. Nie mieszkam na żadnym z nich i wody też nie miałam. Po co te ciągłe wasze ironie? Choć przyznam, że ten wątek jest po prostu głupi. Wyciągnij sobie kolego antenę na dach i nie będziesz mieć problemów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maja...
tv powinien ściągać programy z normalnej pokojowej anteny, a nie robi tego, więc stąd było moje pytanie.
a głupich pytań i wątków nie ma, są tylko głupie odpowiedzi na nie. Skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia w tej sprawie to się nie wypowiadaj.
pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
sam sobie wspolczuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze jest kupić antenę aktywną (koszt około 150zł) zero ustawiania wzmacniaczy itp. montujesz wykrywasz kanały na tv i gotowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
problem wynika z różnic poziomu sygnału dla różnych paczek, i tak jak nastawimy antene na tvp 12 regionalna historia, i odbieramy prawidłowo - to tvn i inne mają za mocny sygnał (wtedy tnie) lub na odwrót. Różnice są spowodowane przesterowaniem - jesteśmy zbyt blisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra antena zewnętrzna pasywna i nie ma ścinek, w sopocie miałem na balkonie i odbiór był bardzo dobry w każdych warunkach pogodowych, sprawdziłem na mapie odległość do anteny do chwaszczyna jest prawie identyczna do sopotu jak do banina ~8km.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry