Widok

Tabun Otomino

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Co myslicie o tym miejscu?

asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam. Bylam tam na Sylwestra 2006/2007, kompletna klapa. Drogo, jedzenie niedobre. Wlasciciele nie za bardzo sie interesowali, co sie dzialo,byl maly wypadek z petardami, a oni mieli to gdzies.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tabun w Otominie to teraz super miejsce! Polecam :) Byłem tam na wigilii firmowej w grudniu 2016 i było świetnie. Super jedzenie i świąteczny klimat, ale bez nadęcia, na luzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
witaj!

Byłam tam na weselu z dwa lata temu i stanowczo wszystkim odradzam!!!!!!!!!!!!
Jeśli chcesz szczegółową relację, to daj znać a napiszę Ci na maila.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
odradzam i potwierdzam słowa moni :)))

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tabun. Jak nazwa gazu - już sama w sobie odstraszająca :(

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mozesz opisac swoje doświadczenia z tego miejsca...

wielkie dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikomu nie polecam na wesele z następujących przyczyn:
- blisko jest stadnina a to powoduje, że nad jedzeniem unoszą się roje much, np muszki pływały w szampanie na powitanie, choć dyskretnie sugerowałam, żeby zdjąć kieliszek z tacy
- do ciast postawili talerze obiadowe
- młodzi mieli obiecane, że goście będą na jednej sali, a okazało się, że byli na dwóch
- nakryć nie wymieniają w trakcie wesela, własne szklanki myliśmy w toalecie, bo nie mozna się było doprosić czystej,
- pani z obsługi chodziła po sali ze swoim psem na rękach, po czym znikała w kuchni i przynosiła stamtąd kolejne dania; pies całą imprezę biegał pod stołami
- przy większym weselu trudno jest rozwiązać sprawę, gdzie goście będą tańczyć

Podsumowując - na wesela to miejsce się nie nadaje....Taka jest moja opinia.

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aha,

właścicielka ma wszystko gdzieś i strasznie zdzierają dwa lata temu 130/osoba. Cena nieadekwatna do ilości i jakości dań. Masakra.....Błędem jest płacenie wszystkiego przed weselem, bo nas olali kompletnie.

A propos szampana, gdy zwróciłam uwagę, że w powitalnym szampanie pływają 2 muszki, Pani odpowiedziała "proszę się cieszyć, że tylko dwie" i dalej roznosiła kieliszki.

To już chyba wszystko.

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
to jest szczyt wszytskiego!!!! ma szczescie ze nie trafila na mnie :) uwazam ze jestes strasznie spokojna osoba :) muchy w szampanie.... szkoda gadac...


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://forum.trojmiasto.pl/Restauracja-TABUN-t66667,4,23.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry