Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
2 godziny oczekiwania to jakiś kosmos wątek zamknięty Zamawialiśmy kilka razy i nie było żadnych problemów. W tą sobotę jednak...
~Macias
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Przesmaczne ! wątek zamknięty Bardzo smacznego jedzonko ! zamówilismy z mężem czerwonego curry z kurczakiem...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2014

Gosia - opinia wątek zamknięty Niestety nie polecam pad thai, za 24 zł dostałam rozgotowany makaron z...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

Kategorycznie Odradzam!!! wątek zamknięty Tajskie Smaki - Sabai Tai, czy jak to się tam nazywa to KOMPLETNA ŻENADA!!!...
~Piotr - Gdynia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

koszmar-co się stało z tym lokalem?! wątek zamknięty Przez bardzo długi czas byliśmy stałymi klientami Tajskich Smaków-jedzenie...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Tajskie jedzenie wątek zamknięty Bardzo dziękuje Panie Radku za przygotowanie mojej rodzinie wyśmienitego...
~Ernest
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Pychotka! wątek zamknięty Jedzenie przepyszne, przygotowane ze świeżych produktów i do tego pięknie...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Dobre! wątek zamknięty Kameralne, małe bistro z orientalnym jedzeniem. Dobre miejsce na szybki...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

nowy właściciel schrzanił wszystko! szkoda wątek zamknięty Nowy właściciel schrzanił wszystko przez miesiąc! Gratuluję. To było małe ale...
~miś
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Świetne jedzenie :) wątek zamknięty Zawsze sie bałam orientalnej kuchni, ale widzę, ze to byl błąd. Tajska...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Obrzydlistwo wątek zamknięty Jest to lokal, który został przerobiony(w sumie zmiana polegała na zmianie...
~Arek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

Omijać szerooookim łukiem wątek zamknięty Skuszony opiniami na trojmaisto.pl zamówiłem jedzenie w tym przybytku. Numer...
~Arek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

nie polecam wątek zamknięty Na jedzenie czekaliśmy więcej niż godzinę. Na sam widok odechciewa się jeść....
~minia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 grudnia 2013

supersmaczne wątek zamknięty uwielbiam dania z baru tajskiego. wszystko tam mi (niestety ) smakuje. Kiedyś...
~zwolenniczka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

Pyszne jedzonko! wątek zamknięty Po raz pierwszy zamówiłam jedzenie z Sabai, było naprawdę wyśmienite. Cena w...
~Tola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

WSPANIAŁA OBSŁUGA :) wątek zamknięty Miałam okazje korzystań wiele razy z tajskiej kuchni pani Dzit, uwielbiam nie...
~mon.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

Dobra kuchia tajska, polecam! wątek zamknięty Zamawiam z tej restauracji jżz od paru ms i jestem bardzo zadowolony....
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

Tomasz - opinia wątek zamknięty Dramat! Ta knajpa nie ma nic wspólnego z tajskimi smakami. Pad thai kung -...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lipca 2013

Odradzam serdecznie... UNIKAĆ! wątek zamknięty Nie polecam nikolmu. Obsługa zajęta rozmowami z koleżankami. Zamówienie dania...
~Mikołaj K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 października 2013

Co tu duzo mówic , jedzenie jest genialne wątek zamknięty jedyne znane mi miejsce w Gdyni gdzie można zjeść prawdziwego Tajskiego...
~jaro
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry