Widok

Tak dla myjni bezdotykowej

Tylko bez glupich wpisow, prosze
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja jestem na nie.
Wielu rzeczy brakuje w Bojanie w porównaniu do miasta i też, jak każdy, chciałabym żeby nasza wiocha się rozwijała.
Ale myjnia?
Gdzieś na obrzeżach może, ale nie pośród domów mieszkalnych. Przeprowadziliśmy się na wieś, grzebiemy w ogródkach, naprawiamy płoty, chowamy psy, a tu nagle mówicie o myjni samochodowej.
To tak jakbym zaczęła marzyć o wielkiej fabryce pod oknem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 35
tak dla myjni może być na obrzeżach byle przy głownej drodze
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przecież nikt nie chce stawiać myjni między domami, Są takie połacie terenu które można zagospodarować. Równie dobrze można pozamykać stacje obsługi pojazdów, producenta motorówek i zakłady kamieniarskie przy drodze 218. Skoro tak przeszkadzałby myjnia. Bojano to spokojna miejscowość, bez ogromnej zabudowy, ale nie przesadzajmy Borów Tucholskich to nie było,nie ma i nie będzie. i blokowanie każdej inwestycji to strzał w stopę,a o ochronie środowiska to lepiej nikt nic nie mówi bo 90% kiedyś umyło auto pod domem, gdzie wszystko poszło w glebe,a nie do ścieków.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodatkowo drodzy sąsiedzi chciałbym przypomnieć ze za mycie samochodu na posesji grozi mandat do 500 pln :) , jestem na tak - podpisuję się rękoma i nogami jeśli można
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wzdłuż drogi 218 chyba si,ę nie da mieszkać. Teren przyległy do niej powinien być przeznaczony wyłącznie na usługi.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak nie między domami, to może być.
Np. koło kościoła:D
Wiem, że Bory Tucholskie to nie będą, ale niech to zostanie wieś, a nie jakieś przemysłowe miasteczko.
A tak w ogóle, to czemu akurat myjnia?
Jest już w Chwaszczynie, wiec u nas to chyba tylko dla nas:)
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2
myjnia z definicji ma służyć mieszkańcom Bojana do mycia aut . Mam dość wyróżniania się brudnym autem w mieście Mamy łatkę kiepskich kierowców w postaci rejestracji GWE, chociaż większość z nas przeprowadziła się z 3miasta, czemu więc dodawać brudas. Jadąc do pracy w Gdyni przez Chwaszczyno wjeżdżam na myjnię tracąc kilkadziesiąt minut stania w korku przed rondem i w kolejce do mycia
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jestem na TAK, będzie mniej brudu i niebezpiecznych związków na naszych podwórkach, To co zostanie zmyte z auta na myjni wpłynie do separatorów a nie do szamba.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 1
co za durna dyskusja, otworzyć i pieniążki zbierać.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 1
ludzie z pewnych źródeł dowiedziałam się ,ze Grablowski otwiera myjnie w Bojanie SUPER!!!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1
delikatesy na myjnie przerobi ;) ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 21
Franek
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
może euro albo dolar
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

Inne tematy z forum Bojano

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

Kolekne lanie aswaltu w Kielnie (34 odpowiedzi)

3,2 mln zł też z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg przeznaczymy na zdanie Kielno - Kowalewo.

Autobus z Koleczkowa do Wiczlina (36 odpowiedzi)

Już niebawem. Juhu !!!

do góry