Widok

Tani przewóz gości

Kupię Temat dostępny też na forum:
Jak w temacie, poszukujemy transportu dla ok.15 osób możecie kogoś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.portalfirmowy.pl/firmy/motyl-przewozy-autokarowe-andrzej-motylewski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
15 osób to można zamówić taxi: 2x bus 8 os. lub 2x bus 6 os + małe taxi. Jak ma być tanio, to: Dajan, Express, As, Komfort, Caro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja rada, tp poszukac firm, ktore masz blisko domu/ miejsca gdzie bedziecie miec wesele. Ja szukalam minibusow na male wycieczki dla gosci i niesamowite jest jakie byly roznice w cenach. Poszukalam w necie rozne firmy i powysylalam zapytania o wycene. Niektore firmy, do tej pory mi nie odpisaly m.in- jedna z tych, ktore polecacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz podpowiedzieć kto wypadł najkorzystniej? Wysłaliśmy ok. 10 zapytań... z tego odp. 3 i wychodzi ok. 1000 zł + vat :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam najorzystniej wyszla firma Gosz z Zukowa, ale dobra oferte dal nam tez Opaczewski z Oliwy bodajze.
Z tego co pamietam, to wszystkie firmy maja oplate ryczaltowa.
Radze szukac i pytac dalej :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
autobusy ztm,jezeli jestes z gdańska.najtaniej maja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam Skorpiona, zamawiałam u nich taxi - busiki 8-osobowe,i było tanio, i komfortowo, goście byli zadowoleni. Cena to o ile dobrze pamiętam 3,0 albo 3,5 zł za km (w sobotę/ trasa poza Trójmiastem)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też polecam Skorpiona. Ale trzeba umówić na konkretną godzinę. Mają same busy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry