Widok

Taniec Towarzyski w DF

Jeżeli ktoś planuje schudnąć i się poruszać to jak najbardziej polecił bym DF ale jeżeli ktoś chce się nauczyć tańczyć to jak najdalej od tej szkoły. Zajęcia z tańca towarzyskiego polegały na tym, że na początku "nauczycielka" pokazała krok i potem całą resztę zajęć się to powtarzało nie mając pojęcia o co tak naprawdę chodzi. Zero pokazywania zero nauki, jak ktoś sobie nie radził to się uśmiechała. Czasami tylko coś tam indywidualnie pokazywała. Zdarzało się, że przez całe zajęcia ani razu nas w niczym nie poprawiła. Dziękuję bardzo za takie coś, tak to mogę sobie w domu przed lustrem ćwiczyć. Nauka quick step'u to już w ogóle była parodia, na szybko pokazany krok i jazda przez całą salę. Nie ważne, że 3/4 ludzi nie potrafiło nawet w miarę przyzwoitej ramy zrobić. Normą stało się to, że dochodziły coraz bardziej skomplikowane układy a ludzie kroku podstawowego w tańcach nie potrafili zatańczyć. Generalnie szkoła nastawiona tylko na pieniądze a nie na uczestników, co zajęcia dochodziły nowe pary. W pewnym momencie było już tak ciasno, że nie szło tańczyć.
Moja ocena
oferta: 4
 
poziom nauczania: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za wystawienie opinii, niestety chyba pomylił Pan szkoły tańca, gdyż wiele faktów podanych przez Pana zupełnie nie pasuje do profilu naszych zajęć. Do grup, które już ruszyły nie dopisujemy nowych kursantów, w trosce i o tych, którzy już chodzą oraz o tych, którzy dołączywszy do zajęć już isniejących mogliby nie nadążyć za grupą i się zniechęcić. Trudno też mówić, iż jesteśmy nastawieni na pieniądze, skoro karnet w naszej szkole jest jednym z najtańszych w Trójmieście.
Zawsze cenimy sobie opinie na temat naszej szkoły, nawet te niepochlebne, gdyż dają nam motywację, aby coś usprawnić, niestety z opiniami nie prawdziwymi nie możemy się zgodzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście byłam na różnych zajęciach (również o różnym stopniu zaawansowania), więc nie ma problemu z dołączaniem do grup.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat z tym dołączaniem do grup to chyba trochę ściema. By nie było, jestem bardzo zadowolony z lekcji w DF, najlepsza ze szkół, w których się uczyłem jak na razie (zwłaszcza z Salsy, Bachata też fajna, z WCS trochę gorzej, ale to nie wina prowadzących a strasznie sztywnej grupy, w rozumieniu charakteru a nie ruchów ;)), ale dochodzenie nowych osób jest na porządku dziennym. Ale na szczęście nie jest z reguły jakoś specjalnie destrukcyjne.

Uwagę tylko bym miał jedną, o likwidacji grup szkoła mogła by dać znać z większym wyprzedzeniem, np. z dwu tygodniowym a nie pół tygodniowym.

W skrócie, zalety - najfajniejsi instruktorzy (w tym grupy na FB, umieszczenie filmików, wyciąganie na imprezy do Picka itd. czego w innych szkołach nie widziałem z taki rozmachem), wady, średnia organizacja (ale w sumie nie spotkałem jeszcze szkoły z dobrą) i sala numer 4 (wtajemniczeni wiedza o co chodzi ;) ).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry