Taverna Zante

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Władysława IV 49A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia Byliśmy dzisiaj na rodzinnym obiedzie-wszystko było świetne-przepyszne...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 kwietnia 2023

Monika - opinia Przymusowe opłaty przy obsłudze większej ilości osób to zdzierstwo. Brak...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2022

Maciej - opinia 1. Wystrój industrialny Zante nijak się ma do greckich tawern. Nie podoba mi...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

Alicja - opinia Wszystko pyszne.Przemila obsługa.Zupy to mistrzostwo
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 września 2022

Ania - opinia Najlepsza baranina w Trójmieście. I reszta też jest super zresztą....
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 września 2022

grego - opinia Dobre miejsce na dobre jedzonko. Bardzo miła atmosfera. Ceny trochę za wysokie.
~grego
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 września 2022

Tomek - opinia Bardzo smacznie, przemiła obsługa...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 września 2022

Milka - opinia wątek zamknięty Uwielbiam, przepyszna kuchnia pełna smaków i aromatów. Restauracja, która...
~Milka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 września 2020

Zawiedziony wątek zamknięty Będąc w zeszłym roku byłem bardzo zadowolony z jakości i wielkości...
~~~Siwy Rado~~
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 czerwca 2019

Polecam wątek zamknięty Tydzień temu byłam z rodziną poraz kolejny i nie zawiedlismy się wręcz...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Rozczarowanie wątek zamknięty Danie dla dwojga z karty za 99 zl - mieliśmy szansę spróbowania paru różnych...
~Nikita84r
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 października 2018

no cóż... wątek zamknięty raz i nigdy więcej. wystrój przeciętny, raczej nie grecki, dania słabe,...
~jan-nina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

smacznie, świeżo, ciekawie na talerzu i w kieliszku wątek zamknięty w końcu jedno z niewielu miejsc, gdzie w horiatikach nie ma kukurydzy :-)...
~Meg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

super wątek zamknięty Byłam w tawernie dwa razy i jest super pod każdym względem. Jedzenie...
~ell
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

wpadka wątek zamknięty zamowilem stolik na urodziny na 17 i musieliśmy z gośćmi czekac 20 min bo...
~tomi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Cudownie wątek zamknięty W klimacie i wystroju rzeczywiście brak mi Grecji...jednak jedzenie jest...
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

ojej... wątek zamknięty Nowoczesne, modne wnętrze, czarne elementy, cegła... ale nie ma klimatu....
~Tymek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obługa, spore porcje, śprzystępne ceny, miły wystrój. Byłem na...
~Stefan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

bez szału wątek zamknięty Powiem tak ,dla mnie osobiście mało po Grecku i zbyt standardowo , efektu...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Ciekawe miejsce, do którego na pewno wrócę wątek zamknięty Pyszne, świeże jedzenie, wspaniałe sosy, ciekawe napoje. Bardzo miła obsługa....
~Ally
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry