Technikum nr 1

Technika

Gdańsk, Jana III Sobieskiego 90

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gdańszczanka - opinia Wrażenia są na samym wejściu do tej placówki. Budynek monitorowany, świetnie...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Nadia - opinia wątek zamknięty Super szkoła, super empatyczni nauczyciele
~Nadia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 czerwca 2020

mierna szkoła wątek zamknięty Szkoła poniżej przeciętnej! Nie polecam! Pani dyrektor słabo sprawdza się na...
~rozczarowany
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Polecam! wątek zamknięty Bardzo fajnie spędzone 4 lata w rodzinnej atmosferze, dziękuję za miłe chwile...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Polecam naukę w tej szkole wątek zamknięty Szkoła wyposażona w bardzo dobry i nowy sprzęt. Nauczyciele życzliwi i...
~Teresa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Szkoła jest ok wątek zamknięty Szkola jest fajna. Nauczyciele przyjaźni i ludzko nastawieni do ucznia....
~Uczeń
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Jest okej, polecam szkołę, pomimo kilku niekompetentnych nauczycieli. wątek zamknięty Sama szkoła w sobie jest super, natomiast Pani od Historii (nie przytoczę...
~DB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

szkoła jest ok wątek zamknięty Witam ja kończyłam szkołę dwa lata temu i naprawdę to co czytam to jakieś...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2014

Opinia wątek zamknięty Szkoła dobra, towarzystwo jak każde inne . bardzo dobrze można sie z każdym...
~Absotwent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

ABSOLWENT - opinia wątek zamknięty Okres nauki w PSR wspominam negatywnie. Słabe przygotowanie do zawodu....
~ABSOLWENT
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Nie wiem, o co to halo. wątek zamknięty Nie wiem, o co robicie takie halo, szkoła jest dobra, grono pedagogiczne...
~Dyniogłowy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2014

nieeeeeeeeee!! wątek zamknięty BEZNADZIEJNA SZKOLA !!! CHODZILAM TAM BO TO BYLA OSTATECZNOSC, DO DZIS ZALUJE !!
~HEEEEEEJ
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Matka ucznia - opinia wątek zamknięty Wróciłam z wywiadówki w ciężkim szoku, alkohol, papierosy, dragi- są na...
~Matka ucznia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry