Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
~masakra
280

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Lepszy będzie tradycyjny zegarek czy smartwatch nowy temat Witam. Pytanie do wszystkich posiadaczy smartwatchy i nie tylko. Mianowicie...
~gamon34
3

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 6 kwietnia 2017

serwis techniczny-tel kom nowy temat U którego operatora tel kom jest nsjlepszy serwis techniczny i nsjlepiej...
~M.
1

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Serwis gdzie naprawię szybę w iPhonie nowy temat Czy ktoś poleci mi dobry serwis w 3mieście gdzie wymienię szybę w iPhonie? od...
~Konrad
3

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 10 kwietnia 2017

internet w Bojanie nowy temat czy wie ktos jacy operatorzy internetu bezprzewodowego oferuja swoje uslugi w...
exdriver
120

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 24 czerwca 2011

programista MEAN stack - pilnie poszukiwany. nowy temat Witam, Poszukuję kogoś kto orientuje się w technologii MEAN Stack (do pomocy...
~MJ
0

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 25 kwietnia 2017

marketing nowy temat Co myślicie o...
~Anka
-1

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Najlepszy dostawca Internetu Witam, szukam sprawdzonego dostawcy Internetu na Pustkach, nie musi być...
~Archie
12

ostatnia odp. 15 dni temu

dodano: 23 lutego 2015

Reklamacja Neonet Szperk Kilka miesięcy temu kupiliśmy z mężem laptopa firmy Lenovo w Neonet w Galerii...
~anonim
0

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Zasięg w tel Lumia 535 Od czego zależy zasięg-tylko od Operatora (u mnie t-mobile), czy też od...
~anonim
1

ostatnia odp. 24 dni temu

dodano: 4 kwietnia 2017

strona www Witam, czy możecie podpowiedzieć kto może zrobić profesjonalną stronę www firmy?
~jadnny
2

ostatnia odp. 25 dni temu

dodano: 30 marca 2017

Gdzie kupujecie zamienniki do drukarki? Gdzie w Gdyni można kupić tanie zamienniki do drukarki?
~kajkoo
13

ostatnia odp. 25 dni temu

dodano: 16 listopada 2015

Sony Xperia E4 - mikrofon czy opłaca się. Witam, tak jak powyżej, chciałam zapytać czy opłaca się wymienić głośnik. w...
~donia
0

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 marca 2017

Potrzebny mi dobry program antywirusowy Darmowy jak najbardziej :) Tylko nie avast, jakies pomysły?
stokrota15
11

dodano: 16 czerwca 2014

Firmy oferujące dobre serwery VPS Hej potrzebuję wydajnego serwera VPS, nie mam dobrej orientacji w tym temacie...
~mariano
6

dodano: 1 września 2011

Pomysł na rozwój trójmiasta - aplikacja mobilna Witam wszystkich. Mam dosyć ciekawy pomysł na aplikacje mobilną, mająca na...
~Kerrack
0

dodano: 15 marca 2017

Uszkodzony laptop Do wymiany wentylator, czy jest ktoś w Baninie, by się tym zajac
~deni
10

dodano: 16 listopada 2015

Jakiś dobry serwis elektroniki? wymiana miniUSB w PDA Pytanie jak w/w, ktoś wie gdzie w trójmieście można znaleźć fachowców którzy...
~klient
0

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 marca 2017

Gdzie kupię sprzęt na raty Ale takie realne raty 0%.?
~dracarys
3

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 lipca 2016

Serwis komputerowy Gdańsk?!?! Poszukuję dobrego serwisu komputerowego na terenie Gdańska i okolic. Problem...
~milunia
2

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry