Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
~masakra
271

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Potrzebny mi dobry program antywirusowy nowy temat Darmowy jak najbardziej :) Tylko nie avast, jakies pomysły?
stokrota15
11

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 16 czerwca 2014

Pomysł na rozwój trójmiasta - aplikacja mobilna nowy temat Witam wszystkich. Mam dosyć ciekawy pomysł na aplikacje mobilną, mająca na...
~Kerrack
0

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 15 marca 2017

Uszkodzony laptop Do wymiany wentylator, czy jest ktoś w Baninie, by się tym zajac
~deni
10

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 16 listopada 2015

Jakiś dobry serwis elektroniki? wymiana miniUSB w PDA Pytanie jak w/w, ktoś wie gdzie w trójmieście można znaleźć fachowców którzy...
~klient
0

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 10 marca 2017

Gdzie kupujecie zamienniki do drukarki? Gdzie w Gdyni można kupić tanie zamienniki do drukarki?
~kajkoo
12

ostatnia odp. 20 dni temu

dodano: 16 listopada 2015

internet w Bojanie czy wie ktos jacy operatorzy internetu bezprzewodowego oferuja swoje uslugi w...
exdriver
119

ostatnia odp. 20 dni temu

dodano: 24 czerwca 2011

Gdzie kupię sprzęt na raty Ale takie realne raty 0%.?
~dracarys
3

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lipca 2016

Serwis komputerowy Gdańsk?!?! Poszukuję dobrego serwisu komputerowego na terenie Gdańska i okolic. Problem...
~milunia
2

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2017

Jest tu ktoś kumaty z MySQL? Korzystam z MySQL Front Nie mogę się połączyć z bazą na localhoście. Z bazą...
~sa∂yl
4

dodano: 8 marca 2015

Skad macie internet? witam, niedługo wprowadze się do nowego domu W Bieszkowicach. Niestety...
~BieszkowiceNowy
2

dodano: 7 listopada 2015

tel. zastrzeżony Czy można namierzyć kto dzwoni z tel zastrzeżonego , ale "puści" tylko 2 góra...
~misia
14

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2016

Jak zrobić małego robota? Hej Zastanawiam się czy się orientujecie, jak zrobić takiego robota zdalnie...
MarcinekLas
2

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 listopada 2016

Gdzie zobaczyć/kupić projektor do kina domowego? Mili Forumowicze, Gdzie w Trójmieście i okolicy znajdę miejsce, w którym na...
~ciekawy
4

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 listopada 2016

Ekran do wyświetlania filmów z projektora multimedialnego Ekran używany będzie w sali konferencyjnej. Zależy mi na stojaku bądź jakiejś...
~waldemar
3

dodano: 19 listopada 2016

Internet Czy ktos z Radunicy może mi podpowiedzieć w jakiej firmie warto zamówic...
~mieszkanka
8

dodano: 25 czerwca 2015

mini wieża naprawa Czy jest tu ktoś kto zna się trochę na nie najnowszym sprzęcie typu mini...
asienka16
0

dodano: 5 grudnia 2016

kurs excela w Gdańsku? Witam prosze o pomoc gdzie w gdansku mozna zapisac sie an kurs na Excela...
~kaska
13

dodano: 18 kwietnia 2011

BHP elektroniki Jest BHP z obsługi komputera, a czy jest z obsługi smartfona? Co do czasu,...
~Darek
0

dodano: 23 listopada 2016

Peszel 36/32 Witam, Czy orientuje sie moze ktos z forumowiczow gdzie moge dzisiaj(tj,...
~Mariusz
0

dodano: 11 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry