Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pizza w promocji 3 za 1 wątek zamknięty Wczoraj zamówiłem pizze 3 za 1. Po raz pierwszy zamówiłem u nich pizze....
~Tom
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

placek z koncentratem wątek zamknięty Najgorsza pizza jaka a życiu jadłam- podeszwowe ciasto z koncentratem,...
~Beti
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

Nie polecam wątek zamknięty Srednia pizza majaca 30cm. Zamowilam 3 najwieksza srednica 25cm. co do...
~kinga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2015

Omijajcie z daleka wątek zamknięty Zazwyczaj wystrzegam się publicznie oceniać innych, ale dla takiej...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

NAJGORSZA PIZZERIA W GDAŃSKU wątek zamknięty pizza spalona zniekształcona i wysuszona. brak kompetencji pracowników i...
~zniesmaczona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

Tragedia wątek zamknięty Zamówiłem pizze z dowozem na ul. Żwirki i Wigury. Zamówienie miało być...
~andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lipca 2014

Kiepsko Kiepsko wątek zamknięty Jakiś czas temu zamówiliśmy z chłopakiem dwa zestawy - penne bolognese i...
~Lolina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2014

Odradzam wątek zamknięty Zamówienie złożone przez internet - czas realizacji pół godziny. Dzwoni pan...
~xyz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

PROMOCJA TO OSZUSTWO wątek zamknięty Wszelkie promocje w TELEPIZZA jak i nie tylko tam to JEDNO WIELKIE OSZUSTWO....
~KLIENT
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

voopeem - opinia wątek zamknięty Jestem potwornie zawiedziona :( smak nie do zarzucenia, ale czwarty raz pod...
~voopeem
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lutego 2013

Tragedia..... wątek zamknięty W dniu wczorajszym (14.02.2012r.) zamówiłam o 19:45 pizze - dzwoniąc...
~Anna G.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

ok wątek zamknięty smaczna, szybko dowiezli , bez marudzenia
~monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2013

nie zamawiajce tego placka pazdzierzowego wątek zamknięty tragedia. smakuje jak placek ze zmielonego razem z futrem bobra. niesmaczna,...
~MikeWazowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 grudnia 2012

Trzeci i ostatni raz wątek zamknięty W Telepizzy byłam po raz trzeci, w tej konkretnej pierwszy, ale na pewno...
~Zawiedziona
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

niesmaczna, uboga pizza wątek zamknięty Kilka lat temu jako studentka dorabiałam w Telepizzy w Gdyni. Pizze były...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

Uczta kurkowa... z trzema kurkami w rozmiarze mikro... wątek zamknięty Chciałem się podzielić z państwem moja opinią na temat pizzy. Zamówiłem pizzę...
~Xyz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 września 2012

Tragedia wątek zamknięty Odwiedziłem to miejsce w czwartkowy wieczór przed godziną 21. Byłem tam...
~pierwszy raz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2012

dałem jeszcze jedną szansę i było warto ! wątek zamknięty Niegdyś niezadowolony z zamówienia postanowiłem więcej nie dzwonić do Tele na...
~barca fan
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2012

Telepicza wątek zamknięty Zamówienie po 2,5 godziny dojechało. Smak pizzy określiłbym na moczony chleb...
~Khamel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

Skandal! wątek zamknięty Zamówienie złożyłem online, jednak po paru minutach zadzwoniła do mnie...
~Wygłodniały i wku*** na maksa by
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

30

wątków