Widok

Tesco Bistro - rzeczywista waga zamawianych potraw

Czy mi się tylko wydaje, czy waga w tesco ma swoją miarę ważenia potraw? Garstka frytek, trochę mięska, pare źbełek sałatki i waga blisko pół kg. Jakie są wasz spostrzeżenia?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
pewne jest ze nie odejmuja talerza,teraz jest plastik ale z poczatku był gruby z trktury,jakosciowo tez do bani potrawy sa letnie,no i drogie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja to powiem szczerze,że bardzo mnie interesuje jak to jest liczone bo wszytko na jeden talerz nałozyłam i sekund Pani podała mi cene hmm. A co do ceny to tez myślę ze drogo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Zawsze przy okazji zakupów chodziliśmy razem z mężem do starego bistro i zamawialiśmy ten sam zestaw za który płaciliśmy około 20-stu zł. A wczoraj poszliśmy pierwszy raz do nowego samoobsługowego i jak zwykle kupiliśmy to samo i zapłaciliśmy około 60-ciu zł. TRZYKROTNIE WIĘCEJ!!! To jest SZOK. Ceny z kosmosu. WIĘCEJ TAM NIE PÓJDZIEMY!!! A pan prezes Tesco ciszy się z kilkuset procentowych wzrostów obrotów. Ciekawe kto tam chodzi? Chyba tacy ludzie jak my którzy przyszli pierwszy raz i doznali szoku cenowego i następnym razem już nie przyjdą. A dawniej był to "mini barek" dla tych którzy chcieli coś zjeść w przerwie w pracy,bo były normalne ceny dla przeciętnego "Kowalskiego"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Odejmują i talerz i sztućce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
ciekawe jak?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Waga jest wytarowana, czyli odejmuje wagę talerza. A przy ważeniu należy nie kłaść sztućców na talerzu, żeby nie dodawać sobie wagi, mimo, że są w sumie i tak lekkie. A co do szybkości podawania ceny tego, co kładziemy na wagę - za 100g jedzenia na wagę jest 2,69zł, a kasa podłączona do wagi automatycznie sama oblicza i sumuje koszt, przez co kasjerka w sekund 5 może podać klientowi cenę :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
no no pewnie ...hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zwracam honor maja odtarowany talerz,a sztućće to fakt ludki same se kłada na jedzeniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiecie co to oznacza slowo tarowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracowalam w tesco na bistro i akurat co do wagi to talerze musza zostac wytarowane i strasznie jest to pilnowane a cena jest bardzo wysoka i to dlatego wychodza takie kwoty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do wagi to widziałam jak dolewają olej do ryżu i kaszy - wszystko żeby zwiększyć wagę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
olej jest dodawany do ryzu dlatego aby sie nie sklejal a woda do tego aby ryz nie byl suchy...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aa,masz chora głowę leją olej po to żeby się nie skleja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie oliwy tylko wody dolewaj,a po co ? żeby kasza i ryż nie były suche!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
teraz w tym bistro opłaca się brać , kiedyś to jedynie kurczaka się opłacało całego rożna brać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wczoraj sie wybralismy cala rodzinka jakie bo moje zdziwienke placac 60 zl za male porcje dla naszej dwojki no niestety ale ponownie nie zawitam!!!! Obiad nie wart swojej ceny.....masakra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powiem Wam tylko tyle - jeśli w tym miejscu stołuje się nawet słynny Basil Kerski z ECS-u, to coś musi w tym być! To nie przypadek!!! :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry