Widok

Testy owulacyjne III :)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Poprzednie wątki:
http://forum.trojmiasto.pl/TEST-OWULACYJNY-t68130,1,16.html
http://forum.trojmiasto.pl/TESTY-OWULACYJNE-II-t70334,1,16.html

Kolejna odsłona wątku :)

I odpowiem od razu na pytanie:
U mnie na razie bez zmian. Ani @, ani pozytywnego testu nie ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzymam kciuka, aby się udało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale szybko działasz :) 3mam kciuki za was:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście ja również trzymam kciuki :D


oby @ nie przyszła ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewwa ja też :)

i melduję się w nowym wątku ;)

Dorcis, ja raz mam pozytywne nastawienie, raz nie, takie huśtawki nastrojów... chyba nie da się tego uniknąć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ewwa a kiedy @ powinna byc?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciężko stwierdzić kiedy ta małpa powinna się pojawić, bo to mój drugi cykl po odstawieniu plastrów anty. Poprzedni cykl bez plastrów trwał 29 dni. Dziś mam 31 dc - czuję się paskudnie, niedobrze mi odkąd wypiłam kawę z mlekiem i do tego mam uczucie jakby @ miała lada moment przybyć.
Straciłam już nadzieję na to, że ten cykl będzie udany :(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałam dodać, że sikam jak najęta od 3 dni... Ale te wszystkie oznaki i objawy nie są wiarygodne :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, a jak długo się już staracie o maleństwo?
Nam, przy pierwszym dziecku udało się za pierwszym razem. Myslałam, że przy drugim będzie podobnie. Niestety minęło już pół roku i nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zaczynam dopiero :) To mój pierwszy cykl... Może dlatego jestem taka niecierpliwa...

Ale znalazłam w necie coś, co dało mi nadzieję :) Normy HCG dla dni po owulacji :)

NORMY DLA PIERWSZYCH DNI PO OWULACJI (DPO-dni po owulacji)
Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml
10 DPO ---- 5 - 50
12 DPO ---- 10 - 100
14 DPO ---- 20 - 200
16 DPO ---- 40 - 400
18 DPO ---- 70 - 800
20 DPO ---- 140 - 1600
22 DPO ---- 180 - 3200
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my od września...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tabsy odstawiłam gdzieś tak w kwietniu-maju :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja już 8 m-cy...
Ewwa nie nakręcaj sie za bardzo...ja juz to przechodziłam i wyszukiwałam sobie objawów ciązy...a potem wielkie rozczarowanie i row mariacki! Oczywiscie zycze ci zeby u ciebie bylo inaczej i rzeczywiscie zeby byla to ciaza...ale nie wyszukuj objawów typu mdlosci, czy czeste siusianie...jak spozniala mi sie @ to tez to wszstko czułam...psychika kobiety plata figle kiety tak bardzo sie chce byc w ciazy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Tobą. Łatwo można sobie wmówić różne objawy - ja tak miałam. Przez te moje urojenia często robiłam testy. A po tem wielkie rozczarowanie i ogromny dół... Powoli mi przechodzi, nadzieja była ogromna do końca ale w styczniu testu nie kupiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem wiem... cały czas to sobie mówię :)))
I czuję, że @ nadchodzi już od tygodnia, więc spoko. Nie ufam moim "objawom", bo wiem, że nic nie znaczą :) A rozczarowania nie będzie, bo jestem pewna, że @ się przyczłapie w środę

A te normy, które znalazłam... dają mi raczej obraz na to, kiedy najwcześniej powinnam zrobić test siusiany. Robiłam w 11 dniu po domniemanej owulce i dlatego napisałam, że daje mi to nadzieję. Bo zanim to znalazłam, to nawet nie chciałam testu powtarzać tylko czekać na @.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Straszne to czekanie, co? Ile kobieta musi sie nameczyc zeby miec to upragnione dzieciatko...tzn. nie kazda kobieta ;-) niektore kichna i są w cizey szczesciary heheehe!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To niesprawiedliwe kiedy mają dzieci te, które ich nie chcą mieć lub nie doceniają ich posiadania. A te, które chcą czekają miesiącami, a czasem i latami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda...

Ale mój mąż obiecał mi, że w tym roku będę w ciazy, to mu wierze heheh! Mój mąż zawsze dotrzymuje słowa! ;-))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A i jeszcze kiedys wrozka powiedziala mi ze bede miala dziecko jak bede miala 28 lat...no to zostało mi jeszcze 11 m-cy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewwa trzymam mocno kciuki.

a ja martwię się ze znowu strace swoją kruszynkę...
Myślę pozytywnie a za chwilę bach! i odwrotne myśli.
Wiem, ze co ma byc to będzie, ale...
Chciałabym usłyszeć już serduszko. W którym tyg. jest juz słychać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam to samo. Od mega radości po mega strach, że coś się stanie.
Chyba w 8 tygodniu słychać serduszko. Głowa do góry Monisia- musi być dobrze. Pozytywne nastawienie działa cuda.
Pytałaś w którymś wątku o bóle brzucha. Ja miałam bardzo silne przez ponad 2 tygodnie- najczęściej wieczorem i w nocy. Gin przepisał luteinę i jest dużo lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Ty w którym tyg. jesteś?
Chciałabym już być po wizycie gdzie usłysze bicie tego maleńkiego serduszka...
wizyte mam dopiero 20
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, trzymajcie się. Musi być dobrze - w końcu to tak upragnione maleństwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też sobie powtarzam ze musi być dobrze...
Bo musi:-)
Może te zmienne nastroje przez hormony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a podobnie bardzoo chcialam miec 2 dziecko ,za bardzo, testy, bety nerwy placz, i olałam to i dowiedzialam sie 2 stycznia o 5tc:) łatwo sie mówi zeby nie myslec,,ale tak sie nie da,,,
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie ja tez uwarzam że się nie da... nie można od tak wyłączyć myślenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ewwa, mam nadzieje, ze uda sie...ja odstawilam tabl. w czerwcu i jeszcze nic, ale z 3 cykle na pewno na straty moglismy spisac, bo byly wyjazdy,
a nie nastawiam sie w ogole juz. mam wizyte u lekarza w srode wieczorem i mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok, ale zobaczymy.
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mocno Wam kicbicuje dziewczyny!

Ewwa melduj co tam u Ciebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w środę będę miała wyniki na CMV IgM i zobaczymy czy spada czy nie - czy jestem zakażona czy już nie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak tam sprawy z @?


Oby nie przylazla ta wredota!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z mojego nastroju można wywnioskować, że raczej przylezie :(
Z drugiej strony test zrobiłam za wcześnie.
Nie chce mi się o tym wszystkim już myśleć. Poczekam i zobaczę co będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze musimy na coś czekać... To jest okropne, ale mam wielką nadzieje, że w krótce się skończy. Najważniejsze, że warto to wszystko przejść, by po tem móc wziąść w ramiona upragnione Maleństwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiedziałam! Przylazła :( Zakradła się w nocy podstępna małpa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze!
Przykro mi ,a le nie łam się wierzę ze w następnym cyklu się uda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, że się nie udało.
Trzymam kciuki, mało tego - wierzę, że uda nam się Wszystkim w tym miesiącu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie :) Jestem optymistycznie nastawiona :) Damy radę!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiesz ze @ nie zawsze oznacze ze nie ma ciązy :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale to chyba rzadkie przypadki...
Pogodzona jestem z obecnym stanem rzeczy i choć będę robiła w tym miesiącu testy owu, to postaram się nie myśleć o tym za dużo. Z resztą nie wiem jeszcze czy będziemy się starali w tym miesiącu - dowiem się jutro jak wygląda wynik powtórzonego badania na cytomegalię, bo albo ją mam teraz, albo już miałam. Jeśli nadal mam, to jasne, że starania wstrzymujemy, aż to cholerstwo się skończy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej Ewwa nie martw się, damy radę jeszcze! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to po prostu nie jest jeszcze ten moment dla dzidzi i woli sobie póki co latać w chmurkach i obserwowac swoich rodziców z góry. Ale poczekaj kochaniutka....będzie odpowiedni moment i na pewno się u Was zjawi :-)
Ewcia powuem CI tak...nic nie dzieje się bez przyczyny(mimo, że nie rozumiemy obiegu sytuacji w danym momencie...jakiś plan tam jest...widocznie z pewnych względów jeszcze nie teraz). Buziaki i nie poddawaj się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie, że się nie poddam :) Właśnie dokształcałam się na temat NPR :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewwa i tak trzymać!

J azrobilam sobie tak dla sprawdzienia test owu bo mi został wyszły dwie grube krechy takich nawet podczas owulki nie miałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co za wredota :P



ale kiedyś nie przyjedzie ;)



moja Mama miała coś na kształt okresu przez pierwsze 3 m-ce ciąży :P jej koleżanka też :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monia... z tym testem owu to nic dziwnego... Podobno jak zrobisz go ze 2-3 dni przed planowanym testem ciążowym i jest on pozytywny, to ciążowy też wyjdzie pozytywny :))) - w sumie to nawet sprawdzone na paru osobach.

Ja dziś zamówiłam kolejną partię testów owu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi test owu pokazał ciąze zanim beta ją wykazala:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewwa co tam u Ciebie?
No i innych korzystających z pomocy testów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekam aż małpa sobie pójdzie i na wyniki na cytomegalię. Jak wszystko pójdzie dobrze, to będziemy próbować. Testy owu już zamówiłam, zakupiłam wiesiołek na śluz i zobaczymy :) Może się uda tym razem.
Przynajmniej nie czuję jakiegoś ogromnego ciśnienia, że "teraz to musi się udać i koniec". Po prostu czekam na odpowiedni czas, będziemy działać i może coś z tego wyjdzie :)))
Jestem nastawiona optymistycznie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam wyniki na CMV IgM... Wynik spada, więc to baaaardzo dobrze :)
Nie jest jeszcze niestety ujemny (czyli mniejszy niż 15)
:( Jest teraz 22,3 (wcześniej było 26,6).
Zobaczę co we wtorek powie mi gin...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jutro idę robić serię badań - w tym różyczka, cytomegalia i toxoplazmoza :) mam nadzieję, że wszystko będzie ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzymam kciuki, żeby było dobrze :)
A wcześniej nie chciałaś się badać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Dziewczyny.
Co tam u Was. My zaczęliśmy kolejne starania o Maleństwo, a mój optymizm powoli wygasa. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dorcis, nie trać nadziei!!! Nie wolno Ci!!!
Ja nawet nie wiem jeszcze czy możemy starać się w tym cyklu, czy musimy czekać aż CMV IgM spadnie do ujemnego... Dowiem się dziś. Tak bardzo chciałabym móc się starać już teraz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, że musisz sie stresować i czekać.
Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i będziecie mogli się starać już teraz. No i że się UDA... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też zaczęłam kolejny cykl starań...zobaczymy z jakim efektem pod koniec lutego.
Dla mnie najgorsze jest to, że mam takie długie cykle bo aż 33-35 dni i muszę strasznie długo czekać najpierw na dni płodne a potem na @ i zastanawiać się: przyjdzie czy nie przyjdzie?! I tak w kółko...

no i zastanawiam się czy nie zmienić lekarza - może tu jest problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,
dziewczyny...a może któraś z Was chciałaby odkupić testy owulacyjne.
10szt, za 18 zł, przesyłka gratis.

nawet jednogo nie zdążyłam użyć!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile ich w opakowaniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisała, że 10 szt :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie tak!! 10 sztuk = opakowań 10, w każdym jedna sztuka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, że ja zdążyłam zamówić :(
No i WIELKIE GRATULACJE, Moka!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję!!
ewwa, 3 mam kciuki!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moka już gratulowałam w innym wątku :) ale co tam raz jeszcze serdeczne gratulki :)

a co do testów, to ja może odkupię - a gdzie by było trzeba odebrać??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa no chyba że prześlesz :)
to daj numer konta (agnes3@go2.pl)

mi zostały jeszcze dwa, a chyba lepiej się nie nastawiać, że nie będę ich już potrzebować... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie.... lepiej sie tak nastawić, albo sprzedam Ci moje żebyś nie musiała potrzebować!!

można osobiście odebrać w Sopocie. ale z wysyłką, żaden problem.
zaraz Ci podam nr konta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no też mam takie podejście - lepiej kupić, żeby nie potrzebować ;)
(zresztą może te Twoje testy przynoszą szczęście ;))

wiesz co ,w przyszłym tygodniu będę w Sopocie, bo muszę podjechać do księgowej, więc może odbiorę je od Ciebie, żebyś nie musiała wysyłać - a w którym miejscu w Sopocie mieszkasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Sopocie jedynie pracuję, więc jestem tu codziennie, haha zresztą jak w domu. dolny Sopot, od molo 5 min w kierunku Gdańska, przy Grunwaldzkiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo to chyba jednak umówimy się na wysyłkę, bo ja jeżdżę do księgowej zawsze późno wieczorem, tak 20-21, to o tej porze pewnie już Cię w pracy nie ma ;)

no to odezwij się do mnie na maila w takim razie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisalam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpisałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja się dowiedziałam, że możemy się starać już teraz - cytomegalia już za mną :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super Ewwcia! :)
no to oby jak najszybciej się udało :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super wiadomosci, wiec Ewwa juz nic ci nie moze macic w glowie, zycze szybkiego i pozytywnego efektu
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc dziewczyny ja staram sie o dzidzie juz 7 cykl i nic:(:(:9 uzywam testow owulacyjnych plytkowy i paskowy plytkowe pokazuja 2 kreski ale nie takie grube jak powinny bnyc sa takie same jesne a paskowe pokazuja jasna kreske i nie wiem co myslec o tych testach czy mam ta owulke czy nie:(:( podpowiedzcie cos prosze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewwa cieszę się, że jest dobrze i możecie się już teraz starać. Teraz to już musi się udać!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, że możemy spokojnie działać :)

madziuks255, niestety nie na każdego testy działają :( A robisz coś jeszcze - tzn. mierzysz tempkę lub inaczej sprawdzasz kiedy owulka powinna być? A może wybierz się zwyczajnie do gina na monitoring i porównaj z testami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,
ja nie używam testów bo słyszałam że często się mylą.
mierzę za to tempkę i spr. śluz i szyjkę.
zastanawiam się jak robicie testy w dniu spodziewnaje miesiączki, macie tak regularnie co do dnia?
zazdroszczę :(
u mnie przez stresy w pracy chyba znowu prolaktyna poszła w górę bo się wydłużył cykl.
my się staramy juz pól roku i nic.
ale wierzę że się uda.
powodzenia życzę wszystkim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my juz 8 miesiecy i nic,
wyniki badan ok, ale mam podejrzenie PCOS- policystyczny zespol jajnikow i musze isc na usg i sprawdzic, do tego zalecenie zrzucenia wagi...testow ow. nie uzywalam w ogole, moze skusze sie.

ja juz nie nastawiam sie, zobaczymy jak bedzie, ale trace powoli cierpliwosc, i teraz moim celem jest odchudzanie.
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Izulucha - to dokladnie tak jak ja. 8 m-cy starania i mam juz zdjagnozowane PCOs.
Tylko wagi z rzucac nie musze ;-).

Ale przez to cholerstwo-PCO-jest strasznie ciezko. Niby jajeczko sie pojawia ale dupa blada...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Michalowa: ja nawet nie jestem pewna czy owuluje, ale lekarz powiedzial, ze podadza mi hormony na wywolanie owulki,, ale zobaczymy...musze zrobic usg, a jeszcze nie umowilam sie.
mam nadzieje, ze juz niedlugo zafasolkujesz...
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem Ci ze ja tez nie wiedzialam. Kupiłam testy owu i wedlug nich owulacja byla. W tym samym czasie bylam tez u gina i potwierdzil ze jest dojrzaly pecherzyk...ale co z tego? ;-)
Lekarz tylko powiedzial, ze to na prawde cod ze mam przy pco naturalna owulacje-bez wspomagaczy i trzeba to wykorzystac. No i biore tylko duphaston na wydluzenie II fazy cyklu, zeby ewentualne jajeczko moglo sie zagniezdzic. I tak do kwietnia mam jeszcze probowac (czyli razem 10 m-cy starania bedzie) i jesli do tego czasu nic, to juz ze wspomagaczami bedziemy dzialac. A wiadomo ze to ani przyjemne ani naturalne. Ciaze mnogie moga byc itp. Ale ja juz nawet 5-cio raczki moge miec heheh.
Przy PCO do 30-tego roku zycia ma sie ok 50% szans na naturane zajscie w ciaze. Po 30-tym roku zycia juz nawet tylko 30%. Ale wiadomo...niektorym od razu nawet przy PCO sie udaje.
Takze zycze i Tobie i sobie dzidziusia w tym roku jeszcze - nie musi byc juz wykluty, ale zeby byl ;-)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ewcia mierze temp teraz utrzymuje sie przez 4 dni 37.4 w przyszlym miesiacu chce isc na monitoring ale jak w listopadzie powiedzialam gin ze staram sie o dziecko to powiedzial ze mam cale zycie przed soba po co mi teraz pieluchy i to mnie zniechecilo do chodzenia do lekarza a mam (21)prawie lat a sluzu nie mam takiego jak jajko kurze tylko czuje mokro czasami teraz biore wiesiolek to moj pierwszy cykl z nim ale nareanie nic nie pomogl z tym sluzem a jak wy dziewczyny obserwujecie ta szyjke ja jestem juz po dniach plodnych i szyjka jest miekka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny jak byłam ostatni o ginekolog, to mi powiedziała, że mogę też mieć PCO, ale że mamy pół roku popróbowac naturalnie, jak się nie uda, to mam przyjść. testy owulacyjne pokazują owulację, ale co tam się dzieje tak naprawdę, to nie wiem...
w każdym razie w przyszłym miesiącu już chyba będzie trzeba się wybrać na dokładniejsze badania i może też będzie potrzebne wspomaganie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja tez sie zastanawiam, czy aby ten pecherzyk dojrzaly pekl ;-) Bo ok, owu byla, ale czy mozliwe bylo zaplodnienie?

Kurcze chodze do ginegologa-endokrynologa na NFZ i niby ok, ale zastanawiam sie czy nie powinnam isc gdzies do specjalisty. Wiecej badan zrobic itd. Np. moj w ogole nie zalecil przebadac meza...a moze i u nigo problem? Oby nie...wystarczy moj!

Ech...biedne babeczki jestesmy! Chcemy bardzo a nie wychodzi! Przez to wszytsko moja cera tak sie popsula ze hej! Jakies okropne podskorne ropne badziewie wyskoczylo mi na policzku! Dobrze ze maz sie mnie jeszcze nie brzydzi hehehe!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja mam podobno leniwe jajniki, a mój mąż leniwe plemniki, więc ja nie wiem, jak to będzie. mogłyby się te komóreczki do pracy wziąć a nie wylegiwać w każdym cyklu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej dziewczyny to jest wpasc tylko szkoda ze wczesniej o tym nikt nie pomyslal ja srtacilam aniolka w 5msc ciazy i zyl 15 godz:(pozwolilam tylko raz moejemu skonczyc do konca i to bylo jakos przed 2 i to byl zloty strzal a teraz juz pol roku i nic bardzo mnie to martwi juz czepiam sie wszystkiego ale wkacu sie wybiore do gina bo niechce przedluzac tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odrazu robie korekte to bylo przed @:):):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Strasznie Ci wspolczuje! ;(

No wlasnie tez smiejemy sie z mezem, ze gdybysmy wiedzieli ze beda takie problemy to juz bysmy min. 5 lat temu zaczeli starania...po co trulam sie pigulkami i po co tyle kasy na nie wydawalismy ;-)
Szkoda ze nie mialam wtedy dzisiejszego rozumu...no ale coz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też współczuję Madzik :*
ale bądź dobrej myśli, masz jeszcze mnóstwo czasu, na pewno urodzisz tyle dzieci ile będziesz chciała :) życzę Ci tego serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczyny za slowa otuchy jakos daje rade ale bardzo bym juz chciala doczekac sie finalu jakeigo sie nie doczekalam z moim aniolkiem:(P(:( sprobowalam z tymi testami ale chyba rzuce to bo nie wychodza mi sa 2 kreski tego samego koloru ale nie sa ciemne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co, to chyba też zależy od poziomu hormonu w Twoim organizmie, ciemne być nie muszą, byle testowa nie była jaśniejsza od kontrolnej, więc powinno być ok...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja-dwisia myslisz ze oulka byla / testy paskowe wskazuja mi do tej pory druga jasna kreske teraz w 20dc jak i w 14 dc tak mi wskazywaly a plytkowe wskazywaly mi tak jak ci pisalam jestem dobrej mysli nie dlugo testuje a teraz ogdaniam @ na 9 miesiecy heeh:):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze nie wiem, aż tak się nie znam :(
ale druga jaśniejsza kreska chyba może być przez dłuższy czas, a skoro jest tak długo - to kto wie, może się udało - Kasia 0075 kiedyś pisała, że testy owulacyjne też mogą wskazać ciążę, ale ja się na tym nie znam, więc tylko gdybam.
no i trzymam kciuki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja-dwisia ja tez trzymam kciuki za ciebie i wszystkie staraczki na tym forum nie ma co gdybac co bedzie :):)najgorsze jest aby czekanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak zgadadza sie :) ja robilam testy owu i trwala ona 7 dni :) a co sie potem okazało to juz była ciąża :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasia do ktorego dnia cyklu widzialas ta kreske ?i ona byla taka jasna nie bede sie nastawiac ehh i gratuluje cie fasolki nie jedna ci zazdrosci :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć Kasia :)
zaglądam czasem do Waszego wątku i martwiłam się trochę o Ciebie ostatnio - ale już wszystko ok po wizycie u ginekologa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak pół na pół oki :) ale nie mam sie denerwowac,wiec stara, sie lezec plackiem bez stresu



dwie kreski były od 14-20 dnia cyklu,, potem mi sie testy skonczyły o 29 dc ciazowy zrobilam i tez byly juz dwie dodam jeszcze tylko ze 14 dc robiłam bhcg i nie było ciąży widać,,,,a 30dc była juz ciąza 4 tygodniowa
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
madzikus, przykro mi, co cie spotkalo.

ja juz tez nie planuje, bo wlasnie z tych planow to gowno mi wychodzi.ale gdybym wiedziala to tez wczesniej bysmy zaczeli starac...
moj maz ma troche cisnienia, bo ostatnio rezerwowalismy urlop i mowi, a jak bedziesz w ciazy itp, a ja na to , ze wkurzam mnie ciagle mowienie o tym itp. takie jak nie mozemy, bo mozesz byc w ciazy.
za tydzien w sobote ide do gina i zdecyduje sie na usg i zobaczymy, co wtedy zobaczy.
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to dobrze. dużo spokoju życzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasia to mi tez tak pokazyje od 14 dnia do teraz 20dnia cyklu:P;p


ilulka moj na povzatku bardzo sie bal 2 dziecka a teraz jak chce to mi o tym mowi jak mi juz minela ta gadka o dzidzi to on dopiero zaczyna co by mu kupil itp


dla wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
buziaki:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasia wypoczywaj potem dostaniesz wspaniala nagrode za to:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale nie idz jeszcze na bete--bo mi ni wykazała i byłam zalamana i troszke poszalałam jeszcze na sylwestra a 2 stycznia ciaza juz na tecie wyszła i bylam zła na siebie,,dbaj o siebie i za tydzien zrób test :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasia a jeszcze chcialabym sie dowiedziec czy te kreski byly takie same czy jedna z nich byla jasna:):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez sie wkurzam, bo wlasnie przez to myslenie o ciazy nic nie mozna zaplanowac. Urlopu konkretnie - bo moge byc w ciazy, potwierdzic czy bedziemy na weselu na drugim koncu polski - bo moge byc w ciazy itd. Echhhh
Czlowiek glupieje od tego ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
michalowa dokladnie masz racje jak wczesniej zazywalam solarium to teraz ise boje isc bo mysle ze mogew byc w ciazy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kreski jedna ciemna druga jasniutka ale była :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasia u mnie tez tak jest:):):) ale wiesz kazda kobieta jest inna ty masz szczescie ja moge nie miec takiego:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to fakt kazda jest inna,,a powiedz mi jakich testów uzywasz??
ja mialam z allegro :)udało sie za 3 cyklem jak mi sie juz testy kończyły :) i zamówiłam nastepne :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
która chetna zeby IV załozyc :) bo ja nie mam myszki i nie mogle skopiowac :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra, zakładam nowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasia jedne mam plytkowe easy prediction te wykazywaly mi 2 takie same kreski ale nie byly ciemne przez 5 dni tak te dostalam od kolezanki a na allegro kupilam paskowe i na nich pisze test strip IVD i tyle nie wiem czy to jest firma czy co bo nie ma zadnego logo ani nic to sa takie paseczki z zielona koncowka to te wczoraj pokazaly mi druga jasna kreske a zrobilam juz ich z 8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy jest juz IV? bo tu cichutko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie moge sie dostac tam:(:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny jak mam sie znalesc w IV???????? :(:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzik no wejdź na listę wątków, tam jest IV, powinnaś wejść bez problemu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wpisuje testy owulacyjne IV obok nowego watku i nie ma go:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Testy-owulacyjne-IV-t71717,1,16.html

tu masz link do nowego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

do góry