Widok

Thermomix - zamawiał ktoś ostatnio prezentację?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Zamawiał ktoś ostatnio prezentację do domu tego urządzenia? Chciałabym zobaczyć jakie ma możliwości. Czy ta prezentacja rzeczywiście jest niezobowiązująca? Czy trzeba zapraszać znajomych?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja ostatnio miałam u siebie prezentację :) nawet dwie, mam też swój egzemplarz thermomixa.

Z tego co wiem można zrobić prezentację bez gości ale czy to ma sens?
:) lepiej zaprosić znajomych bo to fajna okazja do spędzenia czasu :)

dwa dla sprzedającego to okazja do pokazania produktu większej liczbie ludzi.
Czy jest zobowiązująca :) nie, nie jest :) ale z drugiej strony czy dla samej ciekawości zapraszać przedstawiciela który wozi ze sobą sprzęt, wszystkie produkty i się bądź co bądź produkuje. Można owszem powiedzieć że to jego praca, ale od prezentacji nie ma się płacone, a od sprzedaży :)

Dla sprzedającego ważne są też kontakty, to że Wy nie musicie kupić,ale może komuś z Waszych znajomych spodoba się produkt i poleci go komuś jeszcze innemu :) i właśnie na tym polegają prezentacje :)

w razie czego mogę podać namiary na prv do przedstawiciela handlowego :) agnieszka0502@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
tak nawiazując do tematu Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM thermomixa!
Mamy go już ponad 4 lata i nie wyobrażam sobie teraz kuchni bez niego :).
przygotujesz na nim praktycznie wszystko - pyszne zupy, ciasta, dania na parze..wiele tego a fajnie bo w ksiażkach masz wszystko opisane ile czego trzega (gramatura) wiec najgorszy leń kucharski potrafi wyczarować pyszne danie z tego cacka :).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Witam , jako przedstawiciel firmy Vorwerk Polska zajmuję się organizacją prywatnych spotkań z pokazem urządzenia thermomix tm5 .Wszystkich zainteresowanych tym innowacyjnym urządzeniem zapraszam do sprawdzenia . Wszelkie informacje dotyczące umówienia spotkania pod numerem 510-352-603. Firma Vorwerk Polska .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Witam, ja też jestem szczęśliwa posiadaczką Thermomixa, super się sprawdza. Jeśli chodzi o prezentacje bardzo polecam panią z Gdyni, pomogła mi wszystko podłączyć i dała dużo cennych wskazówek, jeśli będzie ktoś zainteresowany podaje nr 663 106 536
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czyli na siebie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo droga zabawka dla frajerow.
Po 3 miesiacach wyladowala w szafie i sie kurzy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

skoro leży w szafie, może ją sprzedasz? zyskasz miejsce w szafie i część pieniędzy, a my nowy sprzęt za mniejsze pieniądze.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja kupiłam lidlowską podróbkę. Jestem bardzo zadowolona. Niestety na oryginał nie było mnie stać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To odsprzedaj mi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest na aukcji wiadomo gdzie...
Na pewno znajdzie sie taki sam frajer jak ja.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proponuje zapraszac i podawac adres jakiego nie ma.... oducza sie naciagac ludzi moze wtedy.....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

To może chcesz sprzedać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestes frajer bo masz A nie uzywasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jesteś frajer, że kupiłeś za tyle kasy thermomixa i go nie używasz!!!!nn
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadzwoń i umów sie na prezentację .....
wszystkie szczegóły 607559226
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

https://www.wprost.pl/kraj/10105513/pokazy-garnkow-masazerow-sprzedaz-suplementow-diety-uokik-ukaral-5-firm-za-wprowadzanie-klientow-w-blad.html

Dotyczy nacigania seniorów, ale niektórzy młodsi też dają sobie wciskać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A jaki to ma zwiazek z thermomixem? To nie jest tego typu firma, wystarczy sobie zerknąć na babskie fora lub na fb i zobaczyć jakie to ma opinie i grono odbiorców.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (130 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

pokrycie dachu - dach. ceram. (27 odpowiedzi)

czy Ktoś z Was w ostatnim czasie korzystal z firm, usług dotyczących właśnie pokryć dachowych...

do góry