Tip-Top

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Długie Ogrody 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najgorsza pizza w Gdańsku !!! wątek zamknięty Po długiej przerwie zamówiliśmy pizze z Baru tip top . 3 lata temu pizza...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2019

Super kebab wątek zamknięty Zamowilem dzisiaj wieczorem. Jadac do Gdanska dwa kebaby przez telefon...
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Coś pysznego wątek zamknięty zamówiłem dziś 2 kebaby ,muszę przyznać ze były bardzo smaczne, kierowca...
~klient św.barbary
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Jakaś pomyłka wątek zamknięty Zamówione jedzenie odbiega zdecydowanie od standardów jakichkolwiek posiłków....
~Grzegorz z Grobli
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Macjan wątek zamknięty 2 h czekania na zamówienie W słuchawce usłyszałem 1h Żenada
~Macjan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Do dupy wątek zamknięty Zamowilismy dwa kebaby dostalismy jedzenie szybko jednak okropnej jakości....
~Kebab majster
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

ostra pizza wątek zamknięty obsługa miła, sprawna, bez problemowa Wybrałam pizze kamikadze-czy ostrą, i...
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lutego 2014

NIE POLECAM ! wątek zamknięty Ostatnio zamówiłem pizze o 19:30. Pizza nie dośc ze zimna to przyjechała o...
~Ktoś
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2011

Stały Klient wątek zamknięty Jestem stałym klientem od 2 lat. Jedyne co szczerze moge powiedzieć o tym...
~Sancho Pansa
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2011

petarda !! wątek zamknięty jedzenie wysmienite pizza super !!! kebab jeszcze lepszy serdecznie polecam...
~gacek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Pizza z Tip Topa to zdecydowanie najlepsza pizza w Gdańsku.
~Magda
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Zmarnowany potencjał wątek zamknięty Był to bar godny polecenia, na ich kebaby ściągałem ludzi z całego...
~Hato
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

dobra pizza wątek zamknięty zaje dobra ale na poczatku było lepiej i wywalcie produkty aro!!!
~seba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lutego 2013

Bar Tiptop wątek zamknięty zawsze byłam klinetka tip topa zawsze mi smakowało jednak ostatnio gdy...
~ONAAA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 października 2012

POLECAM DLA KASKADERÓW SMAKU.... wątek zamknięty jakośc obsługi jest najwyższej jakości ,wprost proporcjonalna do oferowanego...
~przeciętny klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Było bardzo dobrze, ale niestety - było ... wątek zamknięty Jestem ... tzn. byłem stałym klienetem baru Tip-Top. Praktycznie jadłem tam...
~kam
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2011

Wspaniałe miejsce....kiedyś wątek zamknięty Na dzień dzisiejszy miejsce jest cieniem swojej dawnej świetności. Kiedyś...
~Nameless
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

OOOOOOOOOKKKKKKK wątek zamknięty OPINIE PONIŻEJ TO JEST ŚCIEMA BYŁEM STAŁYM KLIENTEM 3 LATA PO 2 LATACH JESTEM...
~STUDENT
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

BEZNADZIEJA w 100% KATASTROFA wątek zamknięty Kebab nie do zjedzenie wszystko zimne mięso surowe i do tego masa filetowej...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

bee wątek zamknięty kupowałem kebaba na talerzu kilkanaście razy i był wyśmienity ale to co mi...
~andi
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
61

postów

47

wątków

do góry