Widok

To były najlepsze moje 30min spędzone na oczekiwaniu

Kelban Temat dostępny też na forum:
Miałem problem ponieważ w trzech autach musiałem wymienić opony na zimowe z czego w dwóch kupić opony. Przy okazji zakupów w Tesco w Gdynii Chylonii podjechałem i zapytałem na temat wymiany oraz zakupu opon. Okazało się że wszystko jest na miejscu, a termin udało się zarezerwować na wieczór tego samego dnia. Wymiana opon wraz z wyważeniem oraz prostowaniem jednej felgi zajęła ok 30min które wraz z synem spędziłem grając na symulatorze jazdy (super pomysl) oraz piąć kawkę. Takich miejsc powinno być więcej. Za dwa komplety opon Goodyear wraz z wymiana tyle ile musiałbym zapłacić za 6 opon w oponeo czy innym sklepie z oponami. Trzy komplety opon zostawiłem na przechowaniu (tachanie, składowanie i wożenie dobija) i na pewno na wiosnę wrócę. Dzięki za pomoc i do zobaczenia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja też z synem wymieniałam opony w Kelbanie i muszę powiedzieć że bardzo ciężko mu było opuścić to miejsce właśnie ze względu na gry. Pomysł rewelacja :) Do tego miła obsługa i atmosfera tam panująca, przystępne ceny i fachowa wymiana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
A ja uważam, że pracują tam kompletne buraki...

a to wygląda jak reklama właściciela..., a okres na pochwały wybrał prawie dobrze,,,,

jak dla mnie dramacik :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Chylonia

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

do góry