Widok

To jakaś pomyłka.

Powiem krótko, tam nikt chyba nie słyszał o kuchni żydowskiej. Nie oceniam wystroju ani cen. Menu tradycyjnie żydowskie w większości nie dostępne i tak: gęsie żołądki (pipki) zamawiamy, ale za chwilę już są dostępne tylko w sezonie. Na pytanie kiedy to jest dowiadujemy się od Pani, że chyba w lipcu i sierpniu (chyba jak gąski urosną). Czulent - tylko na zamówienie??? tzn. minimum dobę przed konsumpcją trzeba go zamówić ??? No OK, jeszcze jedna szansa, rosół z gęsi z kulkami z macy. Czekamy i po 10 minutach mamy na stole rosół z kury z "nitkami makaronowymi", z Biedronki???.
Niestety to zbyt przykre doświadczenie i odchodzimy z lokalu.
Poraża nieprofesjonalne podejście do klienta. Co to ma być?
Moja ocena
Mazel Tov Club Artystyczny kategoria: Puby
obsługa: 1
 
menu: 3
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
rosół jest na pewno z gęsi!!! a sezon to wszyscy wiedzą jest od czerwca!!! knajpa nowo otwarta, obsługa musi się zapoznać z żydowskimi tradycjami i na błędach się nauczą. ...tak sobie jeszcze myślę, że knajp żydowskich tyle jest w gdańsku, że można sobie porównać...

wyrozumiały, tolerancyjny i zadowolony klient mazel tov
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Od konca 2014r. zmienilismy cala zaloge i odszedl jeden z wlascicieli... Zapraszamy ponownie, wszystko wyglada inaczej, menu jest wywieszane na tablicy obok baru z propozycjami na dany dzien, wszystko pyszne i chrupiace. Potrawy zydowskie i izraelskie(oryginalne przepisy mojej babki i pra-babki) jest tez troszke z kuchni starogdanskiej. Teraz dojda jeszcze bajgle :-) Trudno znalezc takie potrawy w innych restauracjach zydowskich.
Pozdrawiamy serdecznie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry