Widok

To miał być super Sylwester

Tak, to miał być super Sylwester. Wcześniej zarezerwowany po zachęcających reklamach w radiu. Przy rezerwacji i wpłacie pieniędzy p.manager zachwalała, zachęcała, udzielałą informacji - po prostu rewelacja. I tak zestaw wódka 0,7 l + napoje energetyczne miały kosztować 90 zł , a"zimny" półmisek 145 zł. No i nadszedł ten dzień. Przy wejściu p,manager kasowałą za 2 zamówione półmiski i okazało się, że kosztują 149 zł-ok. Nie będziemy robić problemu o kilka zł. Zapłaciliśmy aby nie psuć sobie nastroju oraz towarzystwu, które namówiliśmy na przyjście do Haremu. Jakież było rozczarowanie po ujrzeniu tych półmisków. Dowcip to był. OK- nie przyszliśmy tu żreć. Zamawiamy u kelnerki zestaw wódka + napój. Pani przyniosłą i prosi o zapłatę 150 zł. To już było przegięcie. Przypomniałam rozmowę z p.manager więc w drodze wyjątku skasowano nas 99 zł z uprzedzeniem, że to wyjątkowo tylko ten pierwszy zestaw. Wywalczyliśmy jednak drugi również w cenie 99 zł. Pan DJ chyba nie miał zegarka bo nie było odliczania o północy. Zabawa wcale nie była wyjątkowa. Nie polecam lokalu w szczególności za oszustwo przy kasowaniu.
Moja ocena
obsługa: 2
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Witam
Sylwester w naszym klubie był organizowany przez naszą nową manager, która zachęcając i udzielając Pani informacji nie skłamała ani nie próbowała oszukiwać ponieważ jaki by miała w tym cel mówiąc że zimne talerze kosztują 145 a nie 149 zł? Jeżeli chodzi o alkohol to promocja o której Pani mówi dawno już została usunięta z naszej oferty więc propozycja butelki wódki+ napoju za 99 zł była tylko ukłonem w państwa stronę ze strony klubu. Proszę wybaczyć o zamieszanie ale widocznie kelnerki zapomniały o tym fakcie ponieważ tylko Pani miała takie promocyjne ceny co więcej nie wydajne nam się żeby musiała Pani szczególnie mocno walczyć o drugi zestaw. Skoro 300 pozostałych osób chwaliło organizacje, DJ-a, obsługę a przede wszystkim pracę jaką włożyła manager w przygotowanie tej imprezy to nie mogło być tak źle, ale przecież wszystkim nie da się dogodzić.
Pozdrawiamy Harem Club
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie zgadzam się z tą opinią. Wydaje mi się że nie byliśmy na tym samym sylwestrze. Obsługa przemiła, organizacja bez zarzutu, jedzenie bardzo dobre natomiast DJ grał też bardzo dobrze. Uważam że pani manager spisała się bardzo dobrze, była miła, uprzejma i zajmowała się gośćmi bardzo profesjonalnie. Klimat imprezy był super, nie było tłoku ani ścisku co więcej uważam że ta opinia jest krzywdząca zarówno dla klubu jak i managerki, która jak wcześniej napisałem starała się jak mogła żeby wszystkich zadowolić. Pozdrawiam i polecam wszystkim którzy chcą się dobrze bawić :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
do góry