Widok

To nie dno to ponizej dna

Poczulam sie jak na filmie Bareji absurd goni absurd. Kurier nie kontaktuje sie z odbiorca , a co wiecej stwierdza ze takiedo adresu nie ma ( pomimo ze kilka razy wczesniej ta sama firma dostarczala juz pod ten adres przesylki). Zazwonilam na infolinie gdzie poinformowano mnie iz to ja mam znalezc sobie telefon do kuriera i to moj obowiazek nawiazac z nim kontakt.Ponadto nie wiadomo w jakich ramach czasowych kurier sie pojawi nalezy sobie zarezerwowwac caly dzien i czekac ,czekac i czekac. Moim zdaniem kurierzy DPD nawet nie staraja sie niczego dostarczyc po prostu zaznaczaja ze albo jest ktos nieobecny albo bledny adres. Infolinia nie jest pomocna wcale - takie podejscie w stylu no co zrobisz jak nic nie zrobisz. Zdecydowanie odradzam ta firme szkoda nerwow czasu i pieniedzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez korzystalem z ich uslug DPD dno poparte debilizmem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam to co powyżej...

z jednym wyjątkiem, mi zawsze udawało się złożyć oficjalną skargę przez telefon - także po prostu chyba w TYM KONKRETNYM WYPADKU miałaś pecha ;)

ale mam rozwiązanie, następnym razem jak debil zostawi przesyłkę u sąsiada bez konsultacji - i nieważne czy dpd, czy jakis inny szajs - zapłaci za nią kurier z własnej kieszeni :)

ja mam dużo czasu na sądy i pochodne - powodzenia z dowodem że dostałem paczkę ;))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry