Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karooo - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie, najlepsze sushi w Gdyni.
~Karooo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2020

Najlepsze Sushi w Trójmieście wątek zamknięty W samej restauracji nigdy nie byłam natomiast często zamawiam sushi do domu....
~Anna P.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Pora obiadowa wątek zamknięty Dzisiaj byłam z synem na zupce oraz sushi. Niestety zupa synowi nie smakowała...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

POLECAM wątek zamknięty Goraco polecam. Swietne miejsce, pyszne, swieze jedzenie. Ceny odrobine za...
~Basia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Tokyo sushi wątek zamknięty Świeża ryba, miła i grzeczna obsługa. Polecam
~Michał
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Byłem wczoraj z Żoną. Jedzenie rewelacja, bardzo uprzejma, profesjonalna...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 września 2015

pyszne sushi! wątek zamknięty Wczoraj z koleżanką poszłyśmy na promocję urodzinową, wszystko było pyszne,...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

marcin - opinia wątek zamknięty Najlepsze sushi, jakie dotąd jadłem.
~marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Tragedia wątek zamknięty Jedna wielka tragedia, obsługa dno. Czy te nowe panie to mają chociaż...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

rozczarowana wątek zamknięty Witam serdecznie jestem Panstwa stala klientka. W ostatnim czasie wyszlismy z...
~Malwina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

bardzo zadowolona wątek zamknięty Wczoraj byliśmy tam z narzeczonym. Bardzo miła kelnerka, przyjemna atmosfera....
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 września 2014

UWIELBIAM! wątek zamknięty Klimatyczna restauracja, a do tego rewelacyjne jedzenie. Na stałe wpisuje na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

dobre ale... wątek zamknięty co do sushi to brak zastrzeżeń, bardzo dobre. ale...na stronie jest napisane...
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 listopada 2013

Nr 1 kuchni japońskiej wątek zamknięty Ha, to było dla nas odkrycie! Jadaliśmy wcześniej sushi i inne dania kuchni...
~ania.ch
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

Polecam wątek zamknięty Jestem naprawdę miło zaskoczona ;) Sushi naprawdę przepyszne, każdy znajdzie...
~ania s.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

obsluga nie ogarnia sytuacji wątek zamknięty sushi dobre ale niestety obsluga nie potrafila sie profesjonalnie nami zajac,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

ryz twardy wątek zamknięty byłem w tokyo sushi w zeszłym tygodniu zamówiliśmy zestaw niestety był nie do...
~Maciek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Chyba najlepsze Sushi w Gdynia wątek zamknięty Witam, Jakiś czas temu wystawiłem opinię suszarni Toko w Redzie , w ktôrej...
~Franek81
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

nieciekawie wątek zamknięty Menu dość ubogie - dwa albo trzy rodzaje ryby na krzyż - oraz obsługa, która...
~Clio
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

Rewelacja wątek zamknięty .I jeszcze raz - rewelacja. Najlepsze Sushi w Trójmieście.. Sushi - klasa....
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
83

postów

74

wątków

do góry