Widok

Tomasz Mazurek ortopeda pilne!!

Dziewczyny, wiecie może gdzie przyjmuje ortopeda-traumatolog - Tomasz Mazurek?

tzn. czy ma jakiś gabinet oprócz clinica medica? błagam o numer bardzo potrzebuję!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/13274/Tomasz-Mazurek/chirurg_ogolny-ortopeda/Tczew

To ten?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ten ale tam już dzwoniłam - od kilku lat już tam nie pracuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop naprawdę b. potrzebuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W szpitalu wojewodzikim i swissmedzie na wilenskiej
imageimage
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://w
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki! Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Swissmedzie juz dawno Mazurek nie przyjmuje

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie chciałam pisać, że chyba w wojewódzkim pracuje...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracuje też w szpitalu akademickim we Wrzeszczu. Nr tel do rejestracji 058 347 10 16 od 12:00-16:00.
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
niech wam wszystkim wynagrodzi;) a nie wiecie gdzie prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jeszcze ktoś coś wie? najbardziej mnie interesuje prywatna wizyta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znam tutaj tylko jednego ortopede dr.Drewka dokladnie dr.nauk medycznych - jest to z nazwy ortopeda dzieciecy i traumatolog ale przyjmuje rowniez doroslych
z dzieckiem chodze do niego do kolejowego na kase a prywatnie ze soba bylam w Sopocie bo tam przyjmuje w gabinecie
Super facet i swietny lekarz ! pozatym buzia sama sie przy nim smieje :) naprawde polecam moze warto sprobowac
przyjmuje w Sopocie w Krzywym domku tam sa tez gabinety lekarskie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mazurek przyjmuje prywatnie w Gdyni. Ponizej dane kontaktowe:
"CLINICA MEDICA" - Wielospecjalistyczna Klinika Zabiegowa z Przychodnią
81-229 GDYNIA
ul. Mireckiego 11

Telefony i faxy:

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 19.00:
tel. +48 058 661 50 55
fax +48 058 660 34 33
e-mail: rejestracja@clinica-medica.pl

GODZINY PRZYJĘĆ dr Mazurka

Jeden raz w m-cu w poniedziałek w godz 17.00-18.00
Rejestracja telefoniczna: +48 58 661 50 55

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W szpitalu akademickim też przyjmuje prywatnie.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyjmuje w dawnym szpitalu kolejowym w gdańsku na ortopedii dziecięcej i w szpitalu studenckim na Trauguta w poniedziałki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyjmuje w szpitalu studenckim w Gdańsku, ale wizyty ortopedyczne są tylko prywatnie - 100zł. Na Narodowy Fundusz przyjmuje tylko chirurgię reki.Tel. 058 347-10-16. W szpitalu Kolejowym ma tylko konsultacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W szpitalu kolejowym napewno!!Robil zabieg mojemu synkowi
image
image
[url=http://slub-wesele.pl/]image[/url
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepszy ortopeda, specjalista od kończyn, trafiłam do niego po roku męczenia sie, on jedyny postawił prawidłową diagnozę, zoperował i w ciągu miesiąca odzyskałam sprawność ruchową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
masz uż numer?bo jakby co to mam komórkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o nr komórki! czekam w kolejce od roku na zabieg raczki dziecka i chce sie upewnic ze nic sie nie zmienilo...a do szpitala nie moge sie dodzwonic...pomożcie!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też bym prosiła o nr komórkowy do dr Mazurka na maila kwiatek75x@gazeta.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!! Przewspaniały i kompetentny doktor!!! Ma wielkie serce i nie potrzebuje łapówki by pomagać innym!!! Byłam w szpitalu z córką na operacji..Dziś mija 5 dzień od operacji a moje roczne dziecko zachowuje się jakby nic nie miało robione z rączką... To chyba już wielki powód do pochwał..W dodoatku wiedza i podejście do nas wzorowe!!! Oby polska obfitowała właśnie w takich lekarzy!!! Polecam tylko tego lekarza!!!:*
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
my 1 września mamy operację synka :( bardzo to przeżywam ... wiem, że są gorsze przypadki jakiś anomali ale jak każda matka bardzo sie denerwuję. Mogłabyś opisać mi jak wygląda ta operacja? Mój synek też będzie miał roczek we wrzesniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz dokładnie na co synek będzie miał zabieg..
My byliśmy w PCT w Gda. Mała miała roczek i 5 dni jak miała zabieg..
To normalne, że się denerwujesz.. Każda matka to przeżywa!
Ja już swoje przeszłam... dziś byliśmy u Dra ściągać szwy, za pół roku konsultacja u niego. Jeżeli synek będzie w rękach Tomka Mazurka.. bądź spokojna.. to naprawdę Cudotwórca.. jest niesamowity pod każdym względem.. Pytaj o co chcesz postaram się pomóc. I spokojnie, głowa do góry - będzie dobrze. Najważniejsze, że synek nie będzie nic pamiętał..tylko w Twojej głowie, tak jak i w mojej pozostaną małe rany cierpienia, ale pamiętaj WSZYSTKO DLA ZDROWIA I DOBRA NASZYCH DZIECI!!!!!!!!!!!:) Pozdrawiam!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam :)
mam problem. Od wczoraj próbuje się dodzwonić do szpitala studenckiego, żeby umówić się na wizytę do dr Mazurka, ale bezskutecznie. :/
Czy zna ktoś może jakiegoś maila do przychodni?
Albo inny numer niż 58 347 10 16?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo trudno tam się dodzwonić!
Najlepiej jechać w poniedziałek lub piątek - dr Mazurek przyjmuje od 14.00 do 16.00 -- rejestrują na bieżąco- czyli przychodzisz, wchodzisz do 127 pielęgniarka cię rejestruje i siadasz na wielkim korytarzy i czekasz na swoją kolej:) Radzę przyjść już o 13ej,aby być gdzieś z początku..bo za każdym razem jest mnóstwo ludzi..w końcu taki specjalista to nie ma się co dziwić!!:)
Idzie w miarę szybko.. ja zawsze wchodziłam na początku bo dziećmi do lat 5 - ma się przywilej!:) Pozdrawiam!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZIEŃ DOBRY ,MOJA CÓRKA MA JUŻ 11 LAT PIERWSZĄ OPERACJE MIAŁA W WIEKU 6 TYGODNI POTEM JAK MIAŁA PÓŁ ROCZKU I PRZESZŁA ICH W SUMIE 6 .PRZESZŁA TRUDNE CHWILE W SWOIM ŻYCIU ,ALE JEDNĄ Z NAJLEPSZYCH BYŁ SPOTKANI PANA DOKTORA MAZURKA JEST ŚWIETNY SPECJALISTĄ I BARDZO DOBRYM CZŁOWIEKIEM NIE SPOTKAŁA NIKOGO KTO BY ŹLE O NIM MÓWIŁ. WIERZE W NIEGO PRAWIE JAK W PANA BOGA.BARDZO GO POLECAM.I NIE MA SIĘ CZEGO BAC .NAJGORSZY CZAS TO STANIE POD SALĄ OPERACYJNĄ A POTEM TO SIĘ DA.POZDRAWIAM.BASIA
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak w wielu watkach tak i w tym polecam Mazurka, ale sie zastanawiam czy doroslych tez przyjmuje na ortopedii a nie chirurgii reki, wiecie moze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też poproszę o nr. komórki. Mail w profilu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Synek ma palcozrost 3 i 4 palca prawej rączki. Z tym, że ten 4 jest jakby podwójny. W grudniu dr Mazurek przysłał nam sms-a, że operacja odbędzie się 1-go września ale nie wiem gdzie ani kiedy mamy sie zgłosić...próbuje się dodzwonić do tej poradni chirurgii ręki ale nikt nie odbiera :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro dostałaś sms, że zabieg odbędzie się 1 września to proponuję Ci tydzień wcześniej zadzwonić pod ten numer telefonu i potwierdzić oraz upewnić się gdzie odbędzie się operacja. Stawiam na Pomorskie Centrum Traumatologii - ortopedia A, 1 piętro, tam też moja córka miała operację 17 czerwca:) ja również dostałam sms z terminem i tydzien przed zadzwoniłam na ten numer i wszystko uzgodniłam:)
I głowa do góry.. Dr Mazurek to WSPANIAŁY I NIEZAWODNY LEKARZ!!! Nikomu innemu nigdy nie powierzyłabym swojego dziecka! Z synkiem będzie wszystko wporządku!! Wypuszczą Was napewno tego samego dnia wieczorem do domku:):):)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za odpowiedź :) Niestety zmieniałam karty sim i nie mam tego numeru zapisanego :( Jeśli mogłabyś mi przesłać ten numer na maila byłabym wdzięczna :) nonka123@wp.pl. Dzięki za słowa otuchy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i okazało się, że dr Mazurek nie będzie operował mojego synka :( czy nikt na prawdę nie ma nr telefonu do niego bezpośrednio ? Bardzo mi zależy aby właśnie to on operował...jestem załamana. Termin operacji mamy umówiony z 8 miesięcy wcześniej a dziś się dowiedziałam, że Pani dr, która ma operować idzie 1-go (Dzień operacji) na 2 tygodnie urlopu!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/13274/Tomasz-Mazurek/chirurg_ogolny-ortopeda/Gdansk-Tczew
telefon kontaktowy: 0 58 531 58 84

http://www.znanylekarz.pl/mazurek-tomasz/ortopeda/gdynia
Gdynia 81-229, woj. pomorskie
ul. Mireckiego 11
tel. 58 661 50 55, office@clinica-medica.pl, http://www.clinica-medica.pl

tel. 58 661 01 03
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a on mlody jest ?? http://www.facebook.com/profile.php?id=100001021638145
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety to nie jest FB Dra Mazurka! To nie on!!!! Podejrzewam, że nie bawi się w takie portale!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Tczewie już od dawna nie przyjmuje!!

Co do Clinica-Medica - dzieci również tam nie przyjmuje!!!
Dzieci prywatnie przyjmuje w pniedziałki i piątki w szpitalu studenckim!! Pokój 127~~:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję jakies 8-10 dni wcześniej podjechać do PCT w Gdańsku, najlepiej w piątek do południa - oby do 13ej - to napewno w pokoju ordynatora będzie Dr Mazurek i napewno posłuży pomocą i wszystko będzie dobrze!! ORTOPEDIA A, I piętro!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiecie co teraz to okazuje się, że operacji w ogóle nie będzie :( może w przyszłym roku ... ręce opadają, bo dr Mazurek mówił nam jak ważne jest aby nasz synek miał operację jak najbliżej ukończenia 1-go roku życia, bo ma przykurcz paluszków ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to, dlaczego nie będzie operacji?????????? Rozmawiałaś z DRem MAzurkiem?????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze przeslijcie mi tez numer do dr Mazurka na maila mo-ko1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy moglabym prosic o jakis namiar na dr Mazurka? mo-ko1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie. Czy dr Mazurek przyjmuje w PCT prywatnie? Nasza pediatra nie chce dać skierowania, a tam mamy najbliżej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy do niego warto zarejestrować dziecko które ma szpotawość stóp? Szukam dobrego ortopedy dla 4 latki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie TAK!!! Moja córeczka miała dużo poważniejszą wadę, szpotawość biodra, dr Mazurek i 2 innych lekarzy przeprowadzało bardzo skomplikowaną operację cięcia kości i zespolenia. Młoda jest już 2 lata po operacji, nie ma śladu po wadzie, śmiga jak fryga. To najlepszy lekarz jakiego znam a byłam już u wielu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może któraś z was wie gdzie na pewno dr Mazurek przyjmuje, moze być na NFZ lub prywatnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W przychodni studenckiej koło Politechniki - Ortopedia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przychodnia studencka koło PG! Poniedziałki i piątki 14-16.00!!

Prywatnie!

Warto!! Najlepszy lekarz pod słońcem!
Moja córka jest 4 m-ce po operacji na polidaktylię dłoni prawej..nigdy nie pożałuję, że dr Tomek ją operował!!
Pzdr!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki jest koszt wizyty prywatnej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bylam pol roku to koszt wynosil 100zl,a siedzialam u niego moze z minute...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tam naprawdę cięzko sie dodzwonic ,ponieważ te panie nie odbierają telefonu.Jeżeli rejestracja ma wyznaczone godziny to powinno sie podnosic słuchawkę.widziałem jak to działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ww Studenckim u dr.Mazurka jest ponad sto osób ,Na pacjenta przypada 3 minuty.to jest wlot i wylot
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja siedzialam minute:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie liczy sie ile min trwa wizyta, ważna jest diagnoza i dalsze postępowanie..
Zaręczam, że u tego lekarza nie może stać się nic złego! Jest wart nawet 1min wizyty!
Jadę za m-c na kontrolę z córką i zapewne kolejny raz będę b.zadowolona!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doktora Mazurka polecił mi inny lekarz (Chirurg dzieciecy), ktory oswiadczyl, że doktor Mazurek jest bardzo dobrym lekarzem. Rok czasu czekalismy na operacje naszego synka w koncu teraz w sobote juz jedziemy na operacje nasz maly ma palcozrost czy ktos moze mi powiedziec jak wyglada pobyt w szpitalu po operacji i kiedy mozna wyjsc do domu. Jeszcze mam pytanie czy wasze dzieci mialy operacje wszpitalu kolejowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy moglabys powiedziec jak sie dostalas na pierwsza wizyte? jetsesmy z olsztyna a nie mozemy sie nigdzie dodzwonic lub juz dr nie przyjmuje :(. Prosze o pomoc- moja 16miesieczna coreczka ma niewyksztalcona szyjke i glowe koci udowej przez co nie chce raczkowac ani chodzic. Na miescu lekarze kaza czekac... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nanka a moze Sieliwończyk by tu pomógł, to tez jest chirurg ortopeda, bardzo ceniony w 3mieście??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem, to doktor Mazurek przyjmuje w NZOZ Ortopedia w Szpitalu Studenckim, tel. 0 58 58 347 10 16.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos orientuje sie czy doktor Mazurek wykonuje zabiegi chirurgiczne rączki u dzieci prywatnie? Gdzie? jak się tam umówić? Jaki może być koszt? Chodzi o dodatkowy paluszek u kuzynki (wada wrodzona). czy ktos mial podobny problem? Bo na nfz kazali im czekać do listopada 2012
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka miała taki zabieg. Czekałam rok od urodzenia na operację więc proszę uzbroić się w cieprliwość, będzie dobrze. Dr Mazurek nie wykonuje prywatnie zabiegu.. W przyszłym tyg czeka nas kontrolna wizyta we Wrzeszczu:) Głowa do góry będzie ok!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za dpowiedz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Moja osobista opinia na temat tego wyłudzacza pieniędzy jest jest zbyt niecenzuralna żeby się w pełni wypowiedzieć. Opiszę sprawę po krótce. Rok temu, z polecenia - ze niby znakomity lekarz- dostałam sie na wizytę do " doktora" w przychodni koło politechniki. Dzień wizyty i godzina była wyznaczona przez panią rejestrującą tak więc pojechaliśmy daneg dnia na wizytę i co sie okazało- na miejscu zastalam kolejkę starszych ludzi i kilka mam z dziećmi wszystko wydawało sie OK poza faktem ze dzieci były przyjmowane pomiędzy starszymi mającymi wizyte na NFZ z którymi trzeba było sie dosłownie kłucić o swoje miejsce Ludzie byli kompletnie zdezorientowani o co chodzi. Nasza wizyta była oczywiście odpłatna- 100 zł tak więc doktorek przyjmował odpłatnie dzieci pomiędzy dorosłym!!! więc kiedy już wywalczylismy przejście do gabinetu wizyta odbyła sie w tempie expresowym(dosłownie 5 min)!!!! Weszłam i opisałam problem, ściągnełam skarpetki mojemu dziecku zeby je zobaczył, a dr Tomasz Mazurek w swojej wspaniałości nawet na nie nie spojrzał. Stwierdził nie widząc, że jest wszystko OK i przyjść za kilka mięsięcy. Sprawa nie dawala mi spokoju więc poszliśmy do innego lekarza okazało sie że jest płaskostopie i dostaliśmy wkładki i buciki ortopedyczne i ćwiczenia !!!!!!! Moje dziecko miało wtedy 2 lata już jest lepiej . Normalnie Żenada!!! Mnie stać na marnotrawienie pieniędzy na takie wizyty ale innych moze nie, tak więc doktorku nie zdzieraj pieniędzy z biednych ludzi w tak hamski sposób marnujac przy tym zdrowie Dzieci!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
a ja własnie wczoraj byłam u dr Mazurka i jestem mega zadowolona. Teraz przyjmuje w Nowym Porcie na Oliwskiej 62 w tej dużej przychodni. Rozmawiałam z rodzicami chłopca, którzy czekali na wizyte kontrolną. po prawie 2 miesiącach i wielu wizytach u innych ortopedów, to własnie dr Mazurek postawił właściwą diagnozę i z miejsca wziął dziecko na blok na operację. z biegu. bez łaski, łapówek itp. ja osobiście go polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w tej przychodni tez trzeba placic za wizyte jak w studenckim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zależy czy jesteś na nfz czy prywatnie. ja byłam prywatnie,bo zalezało mi na szybkim terminie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez byłam prywatnie ze względu na brak terminów szybkich na nfz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W nowym porcie tak?A jaki koszt wizyty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam!byłam w piątek u pana doktora mam mieszane uczucia...Rejestracja jest pod koniec każdego miesiąca na następny miesiąc.Chciałam synka zarejestrować prywatnie ale pani rejestratorka stwierdziła ,że szkoda naszych pieniędzy .Wizyta trwała może z 5 minut , a teraz czekam na smsa z terminem operacji.(palcozrost) jezeli ktos ma dziecko po takiej operacji to proszę o kontakt :).monika.tuszkiewicz@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem osoba dorosła i byłam operowana przez dr Mazurka dawno temu.Teraz mam problem z drugą ręką i nie wyobrażam sobie aby operowac miał mnie ktoś inny.Po wizycie która co prawda trwała 5 min,lekarz zapytał tylko kiedy chcę być operowana i już po 2 tyg.mam termin na operację.Termin i adres wysłany przez sms.Jeszcze nigdy tak krótko nie czekałam na miejsce w szpitalu.Bez żadnych dodatkowych kosztów i ceregieli
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny podajcie namiary na rejestracje do dr Mazurka, bo musze isc z synkiem. Dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I prywatnie i na nfz, bo pilna sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niklt nie zna namiarow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Mazurek przyjmuje w szpitalu studenckim w Gdańsku, tel. do rejestracji: 347 10 16, wizyty na nfz lub prywatnie
(100zł)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, aktualny nr tel do gabinetu, gwarantowane dodzwonic sie tuz przed 8 rano lub przed 13 bo tak doktor operuje- 587640789, jest to nr na ortopedie A w Pomorskim centrum Traumatologi gdzie doktor jest ordynatorem, polecam,
ja mam pytanko czy ktos operował sie prywatnie u dr( napewno operuje bo sam nam mówil, ale obawiam się ceny) bo na nfz terminu dla dziecka o ile wada niezagraża życiu szans raczej niema, ja czekam 2-gi rok, wada może nieśmiertelna ale szpecąca ładna dziewczynkę.
palcozrost też przerabialiśmy i jak najbardziej Szpital Kolejowy czyli PCT Gdańsk, kazdy z chirurgów ortopedi A ma w tym zakresie doświadczenie. Byle dostać się tam na salę operacyjna bedzie dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam!a jak długo się czeka na termin operacji ręki dziecka ktoś wie?mija 3 miesiąc od wizyty i nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, wszystkie przyjęcia do końca roku w PCT (ortopedia dziecięca) zostały wstrzymane :( Czy ktoś się orientuje gdzie dr Mazurek operuje prywatnie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Swissmed Gdańśk Morena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś pewny/a?? Dzwoniłam tam i nie potwierdzili tej informacji. Usłyszałam, że dr Mazurek już tam nie przyjmuje... :((( Proszę o potwierdzenie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam!pod jaki numer miałabym zadzwonić do szpitala żeby się czegoś dowiedzieć ?chodzi o terminy operacji. z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doktor Mazurek przyjmuje w NZOZ Ortopedia w przychodni na Oliwskiej w Nowym Porcie. Tel. 583423380.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Sieliwończyk jest już na emeryturze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
poproszę o nr komórki ankakrzesniak@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poproszę o nr komórki do doktora ankakrzesniak@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tomasz Mazurek przyjmuje w Gdańsku na ul.pilotow 21.Gdansk Zaspa.prywatny gabinet.nr tel.58 7858555
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
przychodnia sanitas na pilotów 21- koszt wizyty ...200zl.;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście polecam dr.Konrada Drewka od dziecięcych stópek.Ja chociaż nie byłam juz dzieckiem przeprowadził u mnie 5 zabiegóg. Bo ja choruje na ch.Wilsona . Ta choroba zrobiła mi ze stóp stopy końsko-szpotawe.
Ów dr.przyjmuje w szpitalu kolejowym ul.Nowe Ogrody , rok czekania na wizytę

A jak pani zależy na czasie to do dr. do Sopotu ul.Haffnera 6 ''krzywy domek'' kur-ort''
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki niemu znów chodzę !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy mogła by mi pani wysłać KOMÓRKĘ dr.MAZURKA na meila magdaszpalerska@wp.pl.
Jestem właśnie w trakcie załatwiania operacji z dr. Mazurkiem i chyba o mnie zapomniał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TOMASZ MAZUREK przyjmuje zarówno prywatnie i na NFZ w Gdańskim centrum zdrowia ul.Oliwska 62 nowy port.
tel.do rej. 58 342 33 90
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiecej informacji na temat tego miejsca umiesciłam pod opisem dr.Mazurka na samym dole strony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W JAKIM WIEKU pANA CORKA BYŁA OPEROWANA?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Płaskostopie u dziecka do 4 roku życia jest fizjologiczne i nie koryguje się go. Może chodziło o inną wadę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.mogę prosić o meila z numerem telefonu do dr.i szczegóły operacji?syn ma mieć w maju operacje prawej rączki bo ma dodatkowego kciuka i denerwuje się.podaje meila joan-3miasto@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogę prosić tez nr komórki ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w nowym porcie w przychodni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny a wiecie może jak on wygląda, wiem że dziwne pytanie ale niestety jest mi potrzebne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tak wygląda aktualnie pan docent :) http://d.polskatimes.pl/k/r/1/d0/27/51f270997068d_k1.jpg?1374916667
a skąd to pytanie można wiedzieć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla informacji podam że koszt wizyty prywatnej u dr.Mazurka w Nowym Porcie to 150 zł ale na NFZ tez można
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam wizyta 150zl w Nowym porcie. Bylo to najgorzej wydane w ostatnim czasie pieniadze! Bardzo malo komuńikatywny. Tlumy przed poczekalnia jeden plus dzieci bez kolejki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem obecnie po zabiegu u doktora mazurka.bardzo mily lekarz i naprawde wszyskim polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dla mnie najgorszy ortopeda ,dziecko 4-letnie ma krzywe nózki ,takie ze sie o nie potyka ,doktor w prywatnej klinice na zaspie nawet go nie obejrzał po czym stwierdził "z punktu ortopedycznego nic tutaj nie widze " wizyta twała moze 5 minut i kosztowala 200 zł .
Absolutnie nie wart swojej ceny !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zbulwersowana zachowaniem tego lekarza. Po obejrzeniu córki stwierdził, że potrzeba zrobić rezonans kolan (oczywiście prywatnie). Z wynikami udałam się na wizytę (odpłatnie) po czym stwierdził, że nie zna się zbyt dobrze na kolanach i muszę iść do innego lekarza dr.Samson. Mógł to powiedzieć przy pierwszej wizycie, a nie naciągać na kolejne koszty z czego my nawet nie jesteśmy z trójmiasta. Żałuję, że nie zażądałam zwrotu pieniędzy za wizytę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zgodzę się z tym... Ilekroć byłam u niego i zlecał jakieś badania to jak poszłam z wynikami to traktował to jako dokończenie wizyty i nic nie płaciłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr hab. med. Tomasz Mazurek - Kierownik I Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego - główne zainteresowania naukowe to chirurgia ręki, mikrochirurgia i ortopedia dziecięca.
Wykształcenie:
1987 - Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku
1990 - pierwszy stopień specjalizacji z ortopedii traumatologii narządu ruchu
1994 - tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii
1997 - stopień naukowy doktora nauk medycznych uhonorowana nagrodą Rektora AM w Gdańsku
1999 - stopień naukowy doktora habilitowanego nauk medycznych
Doświadczenie:
1987 - nadal - lekarz i nauczyciel akademicki w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, od roku 2013 na stanowisku Kierownika Kliniki
Główne zainteresowania naukowe to: chirurgia ręki, mikrochirurgia i ortopedia dziecięca. Owocem tych zainteresowań było przeprowadzenie pierwszej replantacji kciuka na Pomorzu w 1993 roku oraz wprowadzenie nowoczesnych technik operacyjnych, takich jak przeszczepy unaczynione, rekonstrukcje w zakresie urazów i chorób nadgarstka, zastosowanie metody Ilizarowa w wydłużaniu kończyn, śródszpikowe gwoździowanie kości długich u dorosłych i dzieci, nowoczesne leczenie stopy końsko-szpotawej w postaci całkowitego uwolnienia podskokowego i metody Ponsetiego czy kompleksowego leczenia dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.
Najszerszy wymiar w pracy naukowo-badawczej dra Tomasza Mazurka zajmuje problem leczenia urazów i chorób ścięgien. Owocem tych dociekań naukowych jest stworzenie protezy ścięgna własnego pomysłu w rekonstrukcji ścięgien zginaczy palców ręki, prace biomechaniczne dotyczące wytrzymałości zespoleń ścięgien oraz prace biomechaniczne poświęcone badaniu wytrzymałości połączenia przeszczepu ścięgna z paliczkiem kostnym palca ręki.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTOPEDIA
ul. Oliwska 62, 80-542 Gdańsk
tel.: (58) 342 33 80
email: info(at)ortopedia-gdansk.pl
Copyright © NZOZ Ortopedia 2015
NIP: 583-26-39-146, REGON: 191856046
O NAS
KONTAKT
REJESTRACJA
Agencja internetowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr. Tomasz Mazurek również przyjmuje w Gdańskim Centrum Zdrowia ul.Oliwska 62 NOWY PORT.

- tel. do rej. 58 342 33 90
- są krótkie terminy oczekiwania na wizyty
- pani w rej. odbiera każdy tel.
- dr.na NFZ przyjmuje w piątki
- prywatnie w poniedziałki ,koszt 150 zł
- dzieci bez kolejki
- polecam również chirurga ręki Adama Lorczyńskiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podałam bledny nr.do rej.wlasciwy to 58 342 33 80
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

potwierdzam
profesor Tomasz Mazurek ortopeda nadal przyjmuje w nowym porcie na Oliwskiej 62 prywatnie (150zł) oraz na NFZ (długie terminy oczekiwania)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanowcie sie czy isc do niego. Nadety bufon, ktorego kariera zjadla. Zawiodlem sie niesamowicie, odmowil pomocy memu dziecku, ale za wizyte skasowal normalnie. Wysłał na rtg i nawet go nie otworzyl. Wnioskuje ze pracuje na akord.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pracuje na akord! W punkt. Czekałam na wizytę z wielką nadzieją. Trwała moze 2 minuty. Na RTG, z którym przyszlam nawet nie zerknął. W ciągu 10 minut przyjął 6 osób! Zbywał moje pytania i widać było, że jedyne, czego oczekuje, to abym jak najszybciej wyszła. Kazał brać leki przeciwbólowe i przyjść z usg, podając mi nr tel, gdzie prywatnie mam je zrobić. Czy to nie dziwne? Nie tylko ja byłam zdziwiona czasem przeznaczonym na pacjenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tomasz Mazurek ortopeda przyjmuje tez prywatnie na ul.Oliwskiej 62.Nowy Port Gdansk. tel.0583423380.dzwonic miedzy 12.00-16.00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańsk,oliwska 62 tel.583423380 przychoenia w Nport
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

Ból pięty... :-( (33 odpowiedzi)

Czy ktoś może miał podobne dolegliwości.. strasznie boli mnie pięta,szczególnie przy chodzeniu,na...

do góry