Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daria - opinia wątek zamknięty Super jakość i duży wybór. Meble są funkcjonalne i idealnie dopasowane:)
~Daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Halszka - opinia wątek zamknięty Bardzo inspirujące miejsce. Polecam wszystkim będącym na etapie remontowania...
~Halszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 czerwca 2020

Mariusz - opinia wątek zamknięty Warto odwiedzić, duży wybór mebli w jednym miejscu. Szczególnie polecam...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lutego 2020

~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

uwaga na parking w niedzielę wątek zamknięty Uwaga na parking w niedzielę!!!operator EuroPark,stosuje metodę lotnych...
~gregor
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2019

Odradzam każdemu, wątek zamknięty chciałem umeblować całe mieszkanie i z żoną około godziny 18 obszedłem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lipca 2019

Polecam zakupy wątek zamknięty Dzisiaj zakupiłam oświetlenie w firmie Rad-Pol, która znajduje się w City...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Piękne wnętrze wątek zamknięty Piękna stylowa galeria. Można znaleźć wszystko do wykończenia i wyposażenia...
~Ania G
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

sklepy meblowe wątek zamknięty galeria nowoczesna wiele sklepów w jednym miejscu wreszcie bogata oferta...
~klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Galeria na miarę naszych czasów wątek zamknięty CIekawa alternatywa dla pokolenia IKEA. Produkty premium, ale jest także JYSK...
~Krzysztof G
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Świetna alternatywa dla IKEA w Trójmieście! wątek zamknięty City Meble to idealne miejsce dla tych, którzy kupili mieszkanie lub planują...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Aranżujesz mieszkanie? To miejsce dla Ciebie wątek zamknięty Tu znajdziesz wiele ciekawych propozycji do aranżacji wnętrz. Niektóre meble...
~PK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

godne polecenia miejsce wątek zamknięty Bardzo bogaty asortyment, wszystko potrzebne do wyposażenia domu w jednym...
~Ada
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Najlepsza Galeria Wnętrz na Pomorzu wątek zamknięty Bardzo duży wybór mebli, dodatków, podłóg i wszystkiego co jest potrzebne do...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

5 wątek zamknięty Przyjemna atmosfera, wyborny asortyment oraz uczta dla oka estety. Polecam to...
~Gepetto
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

ponuro i drogo wątek zamknięty W okresie jesienno/depresyjnym nie polecam tego miejsca.., ale tak na serio,...
~Mati
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

uwaga na salon Mebli Vessen VESSEN VESSEN VESSEN wątek zamknięty Uwaga na salon mebli VESSEN w gdańsku ul Grunwaldzka 211 Zamówiłem kanapę...
~klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry