Widok

Tort weselny - skąd zamawiacie?

Kupię Temat dostępny też na forum:
Skąd zamawiacie torta na wesele? Jak to wygląda cenowo? narazie byłam tylko w Sowie cena za kg to 69 zł. robią gdzieś wogóle taniej torty i oczywiście zeby byly smaczne. Wg mnie Sowa robi najlepsze, ale cena mnie trochę przestraszyła.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro wydajesz na wesele x tysiecy a szkoda Ci kilku pln na torty to moze lepiej zmniejsz liczbe gosci o 4 i kup porządne torty. Ludzie beda pamietac, ze bylo smacznie.
Co do miejsca to polecam zamowienie tortow w willi uphagena. Ceny sa moze wyzsze ale smaki obledne ! Sowa, Decker itp nie umywaja sie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14
Jeśli w dniu Twojego ślubu biszkopt z kremem jest NAJWAŻNIEJSZĄ rzeczą, która ma zachwycić, to współczuję.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja zamawialam w cukierni Magda na Przymorzu mają bardzo smaczne i dosyć tanie ok 40 zł za kg i dowóz jest w cenie można obejrzeć ich torty na Facebooku.Znajomi tez ich chwalą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
zawsze mi sie wydawalo, ze na taki dzien trzeba blysnac czyms porzadnym ale widze, ze biedronkowe torty w modzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie wiedziałam że cukiernia która działa dobre 20 lat to biedronka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mieszkałam na Przymorzu i do tej pory jeżdżę tam po ciasta i torty są bardzo smaczne i duży wybór a od sowy i edkera różnią się bardzo bo przynajmniej nie są na chemii ceny też przystępne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również zamawiam w sowie, cena 69,90 zł, w Dekerze 100 zł za kg na spodzie, wyższe warstwy za 90 zł/kg. Niestety może Cię rozczaruje, ale każda cukiernia "jedzie" na chemii, nie ma możliwości, żeby upiekli Ci tort na naturalnych składnikach jak u babci, dlatego argumenty, że gdzieś jest naturalniej sa niedorzeczne. Za 40 zl/kg składników naturalnych taki tort nie widział.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to Cię zdziwię bo pracowałam u Sowy i oni jada tylko na gotowych proszkach niemieckich baza jest biszkopt a cała reszta to proszek z woda
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co sądzicie o cukierni Czernis? Ceny mają nieco niższe niż Sowa i Deker.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co sądzicie o cukierni Czernis? Ceny mają nieco niższe niż Sowa i Deker.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My będziemy mieli z Czernisa! Uwielbiam wszystkie ich wypieki i polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A niby inne cukiernie to z rana na farmę po bio jajeczka jeżdżą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracownia tortów artystycznych róg wojskiego.
Ceny tortów od 50zl/kg. Polecam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na 01.08 nie mają już wolnego terminu - chciałam od nich zamówić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od 50 zł/za kg tortu weselnego??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę ze oburzyłam co niektórych pytaniem. Jakaś masakra spytac juz nie mozna.Jak narazie to nic konkretnego sie nie dowiedziałam zawsze najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy powinni siedzieć cicho.
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam cukiernie hotelu Haffner w Sopocie:) Miałam 4 piętra dwa na spodzie pistacjowe z chrupkami, a dwa kolejne malinowa rozkosz! Nie dosc ze wygladal dokladnie tak jak na zdjeciu ktore im przeslalam to byl tak pyszny ze caly zszedl na weselu:P Taniej niz w sowie i w dekerze i uwazam ze smaczniej;] Pan Wisniewski ktory robi torty jest naprawde dobry w tym co robi:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Może spróbuj u Jarzębińskich. Ja jadłam ich dwa torty okolicznościowe: kościerski i zwykły śmietankowy i były naprawdę dobre. Cena 48 zl/kg
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile kosztuje kilogram tortu weselnego w Czernisie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bede zamawiac z Formelli z Mostów, cukiernie maja w Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja odradzam czernisia - kilka razy zawiodlam sie na nich ja lbu ktos z moich blizkich znajomych i byly to spore wpadki jak pomylenie smaku, kształtu, ozdób, niewyrazne tandetne wykonanie. ale dodam, z enei byly to torty weselne tylko urodzinowe - niemniej uwazam, ze nie powinno to miec miejsca.

my na wesele mielismy z haffnera (w 2012 roku placilismy 65 zl za kg) smaki oblednie dobre, tort wykonywany ze zdjecia - piekny i smaczny.

rog wojskiego - stamtad zamawialismy na urodziny siostrzenic i na chrzciny syna - nie wiem jednak jakie maja ceny za tort weselny, ale na ww okoliczonosci placilismy 80zl/kg a nie były to jakies wymyslne wzory wiec nie wiem skad ktos napisał, że ceny mają od 50zł/kg

ciasta na wesele zamawialismy od Jarzembinskich, z tego co wiem torty maja calkiem smaczne - musialabys sprobować, my stamtad nie bralismy tortu bo nie podobal mi sie zaden z ich strony (jak patrzelismy to byly same z lukrowymi ozdobami i kremowymi rozami :) ) ale moze teraz cos sie zmienilo. wtedy mieli cene 35zl/kg
Tak czy inaczej ciasta byly mega smaczne!

Dobre opinie slyszalam tez o cukierni Wenta.

Sowa wg mnie przereklamowany i ostatnimi czasy bardzo sie popsul.
Osobiscie uwielbiam tez torty z dekera, ale cena 100zl/kg jest wg mnie przesadą, jesli faktycznie teraz sa takie ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ceny na stronie róg wojskiego sa od 50zl. Stad ta cena. Z ich strony....Oczywiście wszystko zależy od wzoru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzis byly targi weselne i degustacja tortów w hotelu Haffner Sopot.
Deker Sowa szkoda slow !! Polecam Haffner.
Chyba jutro tez jest dzien targów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja polecam jednak cukiernię WZ z Gdańska. Naturalne smaki beż żadnych polepszaczy smaków, prawdziwe owoce, śmietana i belgijska czekolada i ceny też niższe, niż w Sowie :) Haffner to też dobra opcja jednak taka bardziej luksusowa i droższa:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest na forum wiele domowych "cukierniczek" z którymi można dogadać się co do ceny a na pewno wykluczy to chemię . Jedyny minus to to, że niektóre restauracje nie wpuszczają tortów - domowych wypieków.

Ja osobiście zachęcam do kontaktu http://www.elenatorty.strefa.pl/

pozdrawiam

Elena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Piękny i smaczny tort troche sobie kosztuje, u mnie na całe szczęście jest cukiernik w rodzinie, który zadeklarował się, że zrobi tort weselny- niespodziankę.
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój hotel - restauracja wymaga paragonu z datą, żeby się ludzie nie zatruli tortem z przed kilku dni... więc u mnie odpadają torty robione przez babcię lub znajomą z cukierni;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie tort będzie robiła Pani, która prowadzi własną działalność, więc wystawi paragon, który też jest wymagany w miejscu wesela.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam, że Jarzębińscy robią smacznie i tanio. Sama byłam na 2 weselach , gdzie były i ciasta i torty z cukierni Raszczyk. Mi z koleji polecono także Wanat ze Straszyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
my zamówiliśmy z cukierni z pasją z brzeźna :) cena 80zł/kg zależało nam na konkretnej dekoracji no i smaki.... melodia! Dawno nie jadłam takich pysznych tortów (organizują degustacje naprawdę warto się wybrać). :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam wysłać maila ze zdjęciem tortu paru cukierniom. Napisać jaki tort chcecie, ile porcji i jakie dekoracje. Cena za kg nie mówi wszystkiego, bo niektórzy powiędzą że taki tort będzie ważył 15kg inni że 10. Mi właśnie ta cukiernia z pasją naliczyła 4kg więcej niż wszyscy inni :) Trzeba sobie odpowiednio przekalkulować, żeby porównać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam https://www.facebook.com/tortowyzascianek
bez chemii i polepszaczy. Tylko naturalne składniki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam cukiernie Jarzebińscy w Kościerzynie. Miałam na własnym weselu Tort (własnego projektu) i ciasta z ich cukierni. Goście byli zachwyceni wyglądem i smakiem. Ceny mają niskie w porównaniu do Sowy , Deckera i innych... W tym roku moja siostra ma wesele i również zamawiamy tort i ciasta od nich. P.S. Przywożą na miejsce wesela.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mi pani powiedziała, że sami musimy odebrać z piekarni.
A jakie smaki polecacie tortów z Jarzębińskich? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Weszłam na stronę Jarzębskich i szczerze to zdjęcia nie zachęcają do kupna czegokolwiek, wszystko jest zrobione niedbale i po prostu brzydko. Tort weselny jak z poprzedniej epoki, a tartelinki wygladają okropnie. Może smakiem nadrabiają, ale w sumie jemy też oczami...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My zamówiliśmy w takiej małej nowej pracowni tortów w Brzeźnie. Nazywa się Tortoffnia / http://www.tortoffnia.pl/. Już kupowałam tam tort na wieczór panieński mojej przyjaciółki, a moja koleżanka na urodziny męża. Dziewczyna ma niesamowity talent, żal kroić te cudeńka. :) Smaki rewelacyjne i myślę, że w nich chemii nie ma, bo smakują jak domowe od babci :)- najlepszy czekoladowo-malinowy :) . Co do cen- wolę zapłacić więcej, bo tort za 40 zł, tak jak ktos juz tu pisał nie może być dobry. To tak jak z szynką z marketu za 12 zł i z rynku za 35 zł. Jest różnica ? oczywista.....Lepiej nie potruć gości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry