Widok

Tort weselny z cukierni Jarzębińscy

Wesele Temat dostępny też na forum:
Cześć,
Chciałabym podpytać czy ktoś w ostatnim czasie zamawiał, próbował tortów weselnych z cukierni Jarzębińscy?
Orientowałam się w cenach tortów i zaskoczyła mnie zaproponowana przez cukiernię cena. W porównaniu ze wszystkimi innymi jest znacznie niższa stąd pytanie czy idzie to w parze z niską jakością czy pozostałe cukiernie próbują ugrać jak najwięcej dodając do ceny za samo hasło " tort ślubny". Nasze wesele będzie we wrześniu 2017r na 130os wiec tort musi być sporawy.
Może ktoś coś podpowie? :-)
Byłabym wdzięczna za opinie
Dziękuje i pozdrawiam
Ada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaka cene Ci powiedzieli za tort? Tez jestem zainteresowana ta cukiernia :) Bylas juz tam?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

130 osób sporo poniżej tysiąca. naked cake. podaj maila nie mogę tu podac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mgrotnik@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobre mają torty:) Wogóle wszelkie wyroby cukiernicze - jem je od dziecka i naprawdę super są:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

top cukiernia z Kościerzyny btw:) Wieloletnia tradycja więc nie jakaś nowosć:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rok temu zamawiałam u nich tort na wesele. Płaciłam wtedy 39zł/kg. Można też umówić się na degustację, przygotowują wtedy mini torty bez dekoracji w cenie około 20zł/kg (nie pamiętam dokładnie).

Tort był przepyszny, do tej pory goście go wspominają. Szczególnie polecam smaki kiwi i pomarańczowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja 2 lata temu miałam ślub i wszystkie ciasta w tym tort od nich. Kontaktowałam się przez stronę www, bo miałam tort na zamówienie. Motyw zaprojektowany przeze mnie. Pokazywałam go na swoim instagramie: https://www.instagram.com/dpblogpl/ Ja miałam chyba wiosenny czy jakoś tak - nie był masakrycznie słodki jak większość tortów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również mam pozytywne doznania smakowe związane z ta cukiernią, wprawdzie nie zamawiałam tam tortu, ale próbowałam ciast na imprezie urodzinowej koleżanki i rzeczywiście smaki obłędne :) Co do tortu to zgadzam się z Koleżanką, lepiej zdecydować się na jakieś kwaskowate, nie masakrycznie słodkie, aż zemdli, zwłaszcza jeśli ślub wypada w ciepłe miesiące. Lepiej też sprawdzą się te na śmietanie, a nie na kremie, który w upał może się szybko zważyć. Ja zamawiałam w Sabince smak cytrynowy właśnie na śmietanie i przetrwał w stanie nienaruszonym na stelażu kosmicznie wysoką temperaturę, która trafiła mi się w dniu ślubu ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam wesele w zeszłym roku. Tort brałam od Jarzębińskiego. Polecam smak kościerski- cała rodzina się zachwycała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry