Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Roman Karolak - ocena W dniu wczorajszym odbierałem Yaris Cross, odniosłem bardzo dobre wrażenie,...
~Roman Karolak
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 września 2023

K - opinia Najgorszy salon sprzedaży jaki poznałem. Zakupiłem samochód używany z...
~K
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 lipca 2023

Jarek - opinia Świetny salon! Bardzo dobrze przygotowana oferta w internecie, przyjazne...
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 marca 2023

Andrzej - opinia Czekam 30 minut na wymianę wycieraczek. Zaproponowałem, że mogę to zrobić sam...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Bardzo sprawna obsługa, wszystkie formalności załatwione w jeden dzień. Ceny...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lutego 2022

M.Bear - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjazny salon. Pan Michał Bach niezwykle kompetentny, cierpliwie...
~M.Bear
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

bogdan - opinia wątek zamknięty naprawa zbitej szyby po 2 tyg.bez rezultatu i nie wiadomo kiedy będzie może...
~bogdan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 maja 2020

Uważajcie na własne samochody, oddając auto do naprawy blacharskiej. wątek zamknięty Miałem już wiele samochodów i wiele różnorakich napraw, ale po raz pierwszy...
~Mariusz.
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2019

Solidny sprzedawca wątek zamknięty Po odsianiu firm a następnie modeli, które nie spełniały moich oczekiwań na...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Korzystałem pierwszy raz z serwisu Lexusa w Chwaszczynie. Zgłosiłem się z 9...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

Krystian K. z cls wątek zamknięty bardzo niesłowny człowiek najpierw mowi ze zadzwoni a pozniej nie odbiera DNO
~arek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

cena za przeglądy w serwisie w Chwaszczynie wątek zamknięty Skąd Oni biorą te ceny? Z księżyca? Ceny w Chwaszczynie i w Rumi są na takim...
~Jan Staszewski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Profesjonalnie wątek zamknięty Dziękuję za profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze wymarzonego samochodu....
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Do kitu wątek zamknięty Witam, nie polecam tego serwisu. temat nr 1 - zagubiono mi książkę...
~SŁAWEK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

NIE MOGĘ POLECIĆ wątek zamknięty Serwis blacharsko-lakierniczy w mojej ocenie to typowe robienie z człowieka...
~Były klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

Polecam wątek zamknięty Ja i moja rodzina jesteśmy posiadaczami Toyoty od wielu lat. Do Chwaszczyna...
~Janusz W.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 września 2013

Tak powinien wyglądać każdy serwis! wątek zamknięty Witam, Niedawno odwiedziłem tą stację ze swoim Lexusem i muszę przyznać, że...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 września 2013

Najwyższa jakość usług! wątek zamknięty Do tego salonu trafiłam właściwie przypadkiem, chociaż jak się póxniej...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

Wszystko na miejscu wątek zamknięty Jestem jak najbardziej zadowolony po dokonanym zakupie auta używanego....
~MM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

CAŁKOWICIE ZADOWOLONa wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że obsługa klienta, który kupił tylko...
~MARIOLA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

41

wątków

do góry