Widok

Trąba powietrzna

przed chwilą przeleciała nad Baninem w okolicach ulicy tuchomskiej i borowieckiej, komus porwalo trampoline i zdaje sie ze sporo blachy latalo w powietrzu, jaka masakra...
ktos jeszcze zaobserwowal zjawisko?
radze auta do garazy pochowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koło Maxa ledwie powiało...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo oprocz tej traby to wokol byla cisza w powietrzu tylko balet blachodachowek, bliskie dzis bylo spotkanie ze smiercia normalnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkam na Tuchomskiej i byłem w domu cały czas - nic się nie działo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle ze mozna bylo tego nie zauwazyc jak ktos byl w domu, z drugiej strony ten komu dach zerwalo czy porwalo sprzet z ogrodu to bankowo odnotowal :)
no bylo przerazajace i co dziwne nic nie bylo slychac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przechodzila wzdluz ul. Tuchomskiej pod lasem, nic nie bylo slychac tylko widac wir i latajace w powietrzu styropiany i jakies odlamki domow/dachow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mojemu sąsiadowi zerwało dach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam, fakt było to coś przerażającego trampolina nawet 2 czy 3 razy ponad domami wirowała...nie jestem łowcą burz ale udało mi się zrobić fotkę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A udostępnij kilka zdjęć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja nie mam udokumentowanej traby, bo moja glowa byla zajeta raczej ewakuacja mnie i psa z przestrzeni narazonej na upadek kawalkow czyjegos dachu i trampolin... nie w glowie mi byly zdjecia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na szczęście widziałam to z dość dalekiej i bezpiecznej odległości...a co do wstawienia zdjęć, to żebym ja jeszcze wiedziała jak to zrobić na tym forum :-p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na YT ktoś zamieścił nagranie: https://www.youtube.com/watch?v=e4nFxDTvN9o
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jak wracałem z pracy to trąba powietrzna była dokładnie widać z Miszewa. I właśnie w kierunku ulicy tuchomskiej. Widoczna była może dwie, trzy minut. Nie było widać żadnych latających obiektów, ale może ze względu na znaczną odległość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możliwe, plus zauważcie że lej nie dotknął podłoża.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaobserwowane z jakichs 200m wygladalo troche inaczej i owszem lej byl od ziemi do nieba....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, przepraszam. Oglądałąm filmik i tak mi się wydawało. Ale jeśli zerwało dach itp to musiał być silny wir.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z mojej perspektywy wygladalo to tak przerazajaco ze pies za mna nie nadazal podczas ewakuacji :)
mysle ze ten film to juz na koniec traby byl zrobiony, bo to trwalo jakies 3-5 minut i w niektorych momentach lej byl dosc konkretnie uformowany taka wirujaca szara rurka od dolu do gory, nie bylo to jakiejs ogromnej skali, ale mysle ze czlowieka by unioslo ;) dobrze ze trafilo na tereny niedosc gesto zamieszkale to i szkod duzo pewno nie wyrzadzilo. gdyby to sie zdarzylo na familijnym to bylby dramat :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też widziałem wznoszącą się wysoko trampolinę. Po wzniesieniu na znaczną wysokość, na chwilę zawisła w powietrzu i poleciała w stronę ul. Tuchomskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To moje.
Ta była druga

Pierwsza już się rozeszła zanim po telefon pobiegłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry