Widok

Trade partner

Witam,Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Trade Partner, dostałam telefon że dostałam się do pracy, jednak zanim podpiszę umowę , chciałabym zapytać czy ktoś może kojarzy tą firmę, czy są wypłacalni, jak się tam pracuje, jaka atmosfera jest w pracy. Proszę o informacje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Według KRSu są z Wrocławia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli szukasz pracy dodatkowej to oczywiście polecam, zarobki są zależne od tego ile przepracujesz wiec jak masz wiecej czasu to mozna sobie fajnie zarobic :) atmosfera jak najbardziej na plus ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam, slowni, wypłacalni i przyjaźni dla osób bez doświadczenia :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Śmiało idź na szkolenie, z czystym sercem mogę polecić ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również polecam tą firmę. Pracowałam dosyć długo i naprawdę nie mam im nic do zastrzeżenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jezeli chodzi o mnie to moge polecic ta firme kiedy nie moglam spotkac sie na rozliczenie za moja prace z przyczyn niezaleznych odemnie przylozyli spotka ir bez zadnego problemu takze firma godna zaufania, sa wyplacalni. Jest to praca dodatkowa takze mozna polaczyc ja z innymi obowiazkami a w przypadku mnie to male dziecko wiec moglam robic i jedno i drugie na spokojnir siedzac w domu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej, współpracuję z tą firmą od 4 miesięcy. Bardzo fajni ludzie, a wynagrodzenie na czas. Polecam każdemu kto szuka pracy dodatkowej, bo można to pogodzić ze studiami i pracą stałą :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam, współpracuję z tą firmą od 3 miesięcy i jestem zadowolona. Są bardzo wyrozumiali i przyjaźni. Da się naprawdę fajnie zarobić i pogodzić prace ze Studiami wiec jest naprawdę mega jak dla mnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam, warto! Jak mawiają kto nie ryzykuje ten nie ma. Ja już mam :D i to wcale nie mało :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Do którego dnia wypłacają pieniądze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile wynoszą średnie zarobki w firmie? Idę jutro na rozmowę i chciałabym się dokłdnie czegoś doweidzieć. To jest praca zdalna(w domu) czy w biurze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zarobki akurat są bardzo słabe ale to zależy też od projektu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moi drodzy, już Wam mówię jak wygląda sytuacja. Firma zajmuję się głównie produktami bankowymi. Oferują dla niepoznaki ocenianianie kilku produktów, za które de facto nic nie dostajemy. Tradepartner nakłania nas do założenia kont bankowych - ale NIE przez oficjalną stronę banku tylko przez ICH polecające linki. Innymi słowy za każde nasze konto oni zgarniają ładne pieniążki - dla Was ochłapy - o ile w ogóle coś. Do tego żeby założyć konta u NICH na miejscu trzeba skasować COOKIES, zmienić IP- dlaczego ? Bo nie można dostać profitu za założenie wielu kont z jednego ADRESU IP. Cwaniactwo do potęgi. Pseudo zadania, które mamy do wykonania są tylko po to aby AKTYWOWAĆ konta za które oni będą kosić pieniążki. Cwaniactwo do potęgi. Na domiar złego są też ZADANIA polegające na wysłaniu zdjęcia PIERWSZEJ STRONY UMOWY, zdjęcia z LOGOWANIEM itp. - innymi słowy Wasze wszystkie dane osobowe, numery umowy konta BANKOWEGO itd. . Nie zdziwcie się zatem, że za lat kilka przyjdzie Wam wezwanie do zapłaty bo zostaniecie wyrolowani metodą "na słupa".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo fikcja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a jak się z tego wycofać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca w biedronce skierowania na badania (11 odpowiedzi)

Witam zostałam przyjęta do sklepu biedronka i dostałam skierowania na badania lekarskie do celów...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (52 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

do góry