Widok

Tragedia!!! Zdecydowanie nie polecam!!!

Dzisiaj byłam w tej aptece i na pewno tam nigdy nie wrócę! Weszłam od strony sklepu i stanęłam za klientem w pierwszym okienku- był obsługiwany przez blondynkę w okularach. Usłyszałam od Niej ,że jest jedna kolejka, zapytałam w takim razie gdzie jest koniec kolejki dostałam info. od Pani Farmaceutki, że po drugiej stronie. Jedna z Pań była wolna więc podeszłam do niej- zresztą sama Mnie zawołała. Gdy przekazałam recepty podeszła do Niej wspomniana wcześniej blondynka i szepnęła Jej coś na ucho a ta bez skrupułów odpowiedziała"dzięki że mnie ostrzegasz". Przyniosła moje leki i wręczając je powiedziała"Pani weszła bez kolejki" Myślałam że wyjdę z siebie. Zaczęłam jej tłumaczyć że nie było nikogo za mną no to Ona pokazuje na ludzi, którzy przyszli po Mnie że jacyś stali!! Masakra!! Nie dość, że nie wiedziała co i jak to jeszcze bez zasadnie i z wielkim fochem zaczęła mi zwracać uwagę. Nigdy nie zostałam tak potraktowana. A skargę na pewno złoże na obie Panie farmaceutki. Gratulacje również dla kierownika apteki za dobór personelu bo obie Panie ( blondynka w okularach i sznytka w krótszych włosach również w okularach) naprawdę mają niski poziom kultury!!!!!
NIE POLECAM NIKOMU!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

kolejka

Widocznie weszła pani bez kolejki, tam ludzie ustawiają się w dziwny sposób.Jestem częstym bywalcem i czytam komunikaty jakie są napisane na gablotach odnośnie jednej kolejki. Farmaceutka mowiąc,że jest jedna kolejka miala na mysli stanąc dalej i czekac na swoją kolej a NIE NA PLECACH osoby obsługiwanej. Chyba za krótko żyjesz na tym świecie dziecko,żeby rozumiec zasady albo nikt Cię nie nauczył.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry