Widok

Tragedia

Chciałabym ocenić dania "BIO", które mieliśmy nieprzyjemność zamówić w ramach promocji poniedziałkowej. Tortilla, którą mi podano to gumowaty placek z szokującą ilością żółtego sera i sosu majonezowego oraz minimalną ilością pokrojonych pomidorów z puszki. Zimny. Danie zostało zareklamowane. Drugie danie-lasagne ze szpinakiem to bukiet warzyw mrożonych przełożony kilkoma plastrami makaronu i zatopione w ogromnej ilości sera żółtego. Wszystko pływające w wodzie z rozmrożonych warzyw. Myślę, że podawanie czegoś takiego jako "dania BIO" to świadome wprowadzanie klienta w błąd. Po reklamacji pani kelnerka bez konsultacji ze mną podjęła decyzję o przygotowaniu kolejnej tortilli, na spożycie której nie miałam już czasu. Szczerze odradzam.
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 2
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, że nie przeczytaliśmy Twojej opinii przed wizytą w "Leone". Strzeżcie się dań "bio". Lasagne to warzywa z mrożonki luźno przekładane płatami z ciasta makaronowego, pływające w czymś, co chyba miało być beszamelem, choć równie dobrze mogło być pozostałością po zmywaniu. Żadna cena nie byłaby właściwa za to smętne danie, nie jedzcie nawet, gdy zaproponują za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry