Widok

Tragedia

Dojazd dla osoby niepełnosprawnej nie wspominając o parkingu dla takiej osoby to poniżenie i kpina. Byłem z zoną niepełnosprawną i dwójką małych dzieci - pojechałem na górę, żeby żona nie musiał się męczyć pod nią, wjechałem na parking płatny ( u góry można sobie pomarzyć o parkingu dla osoby niepełnosprawnej- kpina) kiedy chcieliśmy wyjechać po 3h okazało się ze można zapłacić tylko gotówka- najbliższy bankomat na dworcuu PKS ( 25M min piechotą).Jeśli chodzi o samo centrum to oceniam na 4 ale jest to kolejny przykład ze w Polsce nic nie może normalnie działać. centrum Hewenianum to przykład jak coś banalnie prostego można spiep...ć i zamiast rozrywki nauki człowiek wyjeżdża w nerwach. Nie polecam
Moja ocena
oferta: 4
 
opieka: 1
 
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: -
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To powiedz, jak w takiej lokalizacji wyobrażasz sobie zorganizowanie czegoś sprzyjającego osobom niepełnosprawnym? A to, że nie używasz gotówki to już Twoja wina - na wakacjach zawsze przyda się mieć jej trochę pod ręką, chociażby dlatego że na stoiskach czy w małych sklepikach nie zapłacisz kartą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry