Widok

Tragiczna obsługa za wysoką cenę

W dniu wczorajszym, tj. 25.10.2015 odwiedziliśmy Kosa by zjeść rodzinny obiad z dość ważnej życiowo okazji.
Niestety Kos nie dość, że podniósł nam ciśnienie, to dodatkowo skutecznie ten wieczór Nam zepsuł.
Po pierwsze, obie zupy zostały podane z około 15 minutowym opóźnieniem.
Po drugie, na resztę jedzenia (otrzymaliśmy tylko dwa z czterech dań głównych) czekaliśmy prawie 50 minut - po umpomnieniu się o posiłek kelnerka oznajmiła, że musimy zaczekać jeszcze 7-8 minut (czyżby zapomniała o naszym zamówieniu?). Po tych słowach zrezygnowaliśmy z dalszego oczekiwania - ludzie z innych stolików zdążyli zamówić, zjeść i wyjść, a my czekaliśmy z pustymi żołądkami. Chyba tylko dla podniesienia ciśnienia Pani Kelnerka zaproponowała nam.. kawę..?!
Z tego względu, że jeszcze przed remontem Kosa mieliśmy podobną sytuację - druga szansa którą wczoraj daliśmy Kosowi była ostatnią i nie polecamy nikomu obiadów w tej bądź co bądź - droższej restauracji.
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 3
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Odpowiedź obiektu:

Kelnerka, która Państwa obsługiwała była drugi dzień w pracy i dopiero się uczy obsługi. Podeszła do Państwa z dobrymi zamiarami, przyznała się otwarcie, że popełniła błąd stąd Państwa długie oczekiwanie i chciała to jakoś zrekompensować. W tej chwili mogę jedynie przeprosić za zaistniałą sytuację.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jesli to prawda,to jakim trzeba byc człowiekiem,aby nie umiec zrozumuec,ze ktos sie uczy dopiero... Ja przychodze tam od zawsze i uwielbiam to miejsce oraz jedzenie nawet jesli bym musiała trochę poczekać na nie,to warto.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry