Widok

Tragiczne wesele w Tenisowej na Zaspie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Organizowałem wesele w tej „restauracji” i powiem że to totalna pomyłka. W skrócie jedzenie na obiad podane zimne, przekąski bez smaku, danie po północy- podobno strogonow z indyka, a w rzeczywistości gęsta breja o kwaśnym smaku a zamówionego barszczu z pasztecikiem nie doczekaliśmy się w ogóle.
Obsługa to nieporozumienie a w szczególności kompletnie pijany właściciel restauracji który chodził i zaczepiał naszych gości w alkoholowym amoku. Najgorsze było to , że on pijany kroił nasz weselny tort i „obsługiwał” gości. Później zasnoł na barze co zresztą jest niestety uwiecznione na video ponieważ bar jest w centralnej części lokalu także mamy piękną pamiątkę- wstyd pokazać.
Sam lokal chyba nie bardzo jest przystosowany do obsługi imprez ponieważ nie ma tam w ogóle wentylacji było tak gorąco i duszno że pierwsi goście zaczeli wychodzić po 23,00.
Reasumując radzę wszystkim aby to miejsce omijali szerokim łukiem bo co można powiedzieć o lokalu którego właściciel jest zupełnie nieodpowiedzialną osobą. Nasze wesele zapamiętamy na długo tylko że szkoda tych złych wspomnień i nerwów zafundowanych sobie za własne pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm, a skąd sie nagle wziął niejaki Marcin, którego pierwszym i jedynym postem jest anty-reklama?

dziewczyny, których relację czytałam a robiły w tenisowej zgoła odbiegały od tego opisu.,....
hmmm, zastanawiające

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
beatka81 napisał(a):

> hmmm, a skąd sie nagle wziął niejaki Marcin, którego pierwszym
> i jedynym postem jest anty-reklama?

> dziewczyny, których relację czytałam a robiły w tenisowej zgoła
> odbiegały od tego opisu.,....
> hmmm, zastanawiające
>

Hm ... Kuzyn mój gra dancingi w Tenisowej więc z ciekawości zasięgnę opinię o lokalu z pierwszej ręki i na pewno się z wami podzielę. ;)
[url]www.slubnefotki.pl[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z jednym się zgodzę. Zmorą tego lokalu jest kiepska wentylacja granicząca z jej całkowitym brakiem. I faktycznie, szczególnie w letnich miesiącach bywa to dość kłopotliwe. O właścicielu i menu wypowiadał się nie będę. Swoją drogą, wertując to forum, widzę że mamy do czynienia z tzw."wiodącymi lokalami" i całą resztą. Odrobinę więcej własnej inicjatywy. Naprawdę są w Trójmieście miejsca i lokalizacyjnie i gastronomicznie idealnie nadające się na wesele (nazwy zachowam dla siebie, bo przez niektóre "wiodące forumowiczki" zostanę posądzony o ich reklamę).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolego Janku ;) zdradź te miejsca...moja koleżanka szykuje się na wesele w październiku, może jej podrzucę jakieś fajne pomysły na lokal

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:-) A jednak reklama...Na ile osób? Z poprawinami czy bez? Początek czy koniec października? Propozycje z JAK NAJBARDZIEJ SUBIEKTYWNYMI uwagami prześlę na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwsza połowa października, ok.120 osób, niewykluczone że noclegi bedą też potrzebne

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko Trójmiasto? Czy w grę wchodzą również okolice? Jeśli tak to jaka jest maksymalna dopuszczalna odległość.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam gościem na dwóch imprezach urodzinowo/imieninowych oraz na przyjęciu ślubnym (nie wesele) i nic złego powiedzieć nie mogę na obsługę , jedzenie, właściciela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
okolice też wchodzą w grę, ostatnio brali pod uwagę Władysławowo...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak mnie wkurza że tutaj nic nie można już ocenic, czy to źle czy to dobrze zawsze znajdzie sie jakis sceptyk który poprostu MUSI sie przyczepic że to na stówe reklama czy to antyreklama, założe się że zaraz potem szperają ile postów zamieściła dana osoba, bez przesady
beata wyluzuj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ależ można, jak najbardziej. Tylko...tzw.posty pisane przez osoby znikąd dają trochę do myślenia. A własna ocena, to pewnego rodzaju średnia wypowiedzi. Więc się nie wkurzaj, tylko zabieraj głos. A!!! najlepiej w sprawach, gdzie masz coś do przekazania, poza "wkurza mnie...".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to własnie mam do przekazania to że mnie to wkurza -
według tego jeżeli spotka cie cos złego w czasie organizacji wesela, to najpierw trzeba napisac pare postów, poczekac aż cię forumni zauważą i wtedy mozna umieścic swoją opinię
żenada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o tenisową to byłam tam na obiedzie po chrzcinach chrzesniaka i złłego słowa nie mogę powiedzieć:)Ale o weselach tam organizowanych też słyszałam same niepochlebne opinie...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już sie kiedyś wypowiadalam na temat tenisowej ,bo byłam tam na weselu. Mam niezbyt pochlebna opinie na temat tej knajpy.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama nazwa już odstrasza;)
Wiem gdzie jest, nie byłem w środku - ale nazwa świadczy ,że knajpeczka jest dla ludzi po treningu na kortach hehehe:)
pozdrawiam

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja podchodzę do rewelacji o Tenisowej ostrożnie... Rozumiem pokrzywdzonych, bo przecież nam sławny Estragon schrzanił wesele, że hej (i też wiele osób na mnie wręcz napadało, że kłamię). Ale te posty o Tenisowej pojawiają się regularnie, niemal kropka w kropkę takie same, pisane przez kogoś dla forumowiczów obcego, a relacje forumowiczów z Tenisowej są pozytywne lub w miarę neutralne. Jakoś wydaje mi się, że kierownik z Tenisowej ma osobistego wroga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Marcin22
Cóż - mądry Polak po szkodzie - trzeba było poczytać wcześniejsze posty, w których opisałem "dziwne" zachowanie się kierownictwa.

Do Agatha
Nie jest to wojna czy kampania przeciw kierownikowi - to stwierdzenie faktów. Jeżeli posty pojawiają się regularnie to znaczy, że coś jest nie tak w tym pseudo lokalu. W Estragonie były problemy - ale są one NICZYM w porównaniu z Tenisową.
Dodam, że jestem w stanie przyjąć opisane zachowanie się kierownictwa sali za pewnik gdyż sam miałem podobne problemy przy realizacji usługi w tym "lokalu" - szczególnie krojenie tortu i kierownika albo w centrum kadru pomiędzy młodymi albo jego łapy przed obiektywem i to niezależnie od strony, po której starałem się ustawić!
Co do tego, że ktoś jest obcy dla forumowiczów - spójrz na to z innej strony - nie każdy ma czas i ochotę, aby udzielać się w często nieistotnych czy bezsensownych dyskusjach. Facet opisał swoje wesele - szkoda, że nie podał daty i nie wkleił przykładowych zdjęć czy stopklatek z filmu. Jeżeli nawet to zrobi to kierownictwo tenisowej nie będzie mogło się do niego przyczepić bo ........... on zapłacił za obsługę i ma prawo opublikować materiał, za który też zapłacił.

Do .......... wszystkich, którzy planują wesele
Nadal podtrzymuję wcześniejsze zdanie - ten lokal nie nadaje się na weselne imprezy - to po prostu pomyłka, kierownik to świr, i zleceń do Tenisowowej nie przyjmujemy - szkoda naszego czasu i nerwów (o tym, co czują młodzi wolę nie myśleć).

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Videomanie - mam na myśli to, że regularnie piszą osoby obce na forum, nigdy też nie podają daty swojego wesela. Dlatego są dla mnie mało wiarygodne. Też szef Tenisowej ma chyba jakieś niezwykłe szczęście - na wielu weselach pijany i robi numery, a na wszystkich imprezach, na których był ktokolwiek związany z forumowiczami - nic takiego nie miało miejsca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie:) moj brat mial tam wesele i do niczego nie moglismy sie przyczepic, wrecz przeciwnie pan kierownik mile nas zaskoczyl:)

pozdrawiam:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tenisowa już inna ... 10 lat minęło :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nadal słyszę niepochlebne opinie na temat tego miejsca, jeśli chodzi o wesela. Jedynie od mojego ojca słyszałam, że sąsiadki były zadowolone z innego typu uroczystości- złote gody. Ale to starsze panie, które raczej nie mają porównania i wyczucia obecnie panujących standardów.
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to ja muszę dodać coś od siebie, w zupełnie odmiennym tonie.
Organizowaliśmy w Tenisowej stypę. Jak można się domyślić, w ostatniej chwili, bo kto mógłby przewidzieć i miał nerwy żeby szukać i ustalać szczegóły.
I trafiliśmy wspaniale.
Ekipa z Tenisowej miała wszystko dopracowane, byli elastyczni co do wszelkich ustaleń (m.in. odnośnie płatności i zmiany liczby gości już w trakcie imprezy), oprawa okazała się elegancka, jedzenie smaczne. Uspokajała i działała kojąco wysoka kultura osobista każdej osoby z ekipy, i właściciela, i pań intendentek, i kelnerek.

Na dodatek cena była przyjazna a to niezmiernie ważne gdy znienacka ma się poważny wydatek, jednocześnie w dramatycznych okolicznościach osobistych i przy najeździe gości.

Mogę powiedzieć wprost: w Tenisowej nie podeszli do sprawy komercyjnie, ale pomogli i w swojej sferze zadziałali niejako uspokajająco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Można by wywnioskować, że Tenisowa daje radę w przypadku mniejszych uroczystości, ale nie w trakcie wesel.
Mój ojciec uparł się, żeby spotkać się z właścicielami. Wolnych terminów na wesele (na niecały rok przed ślubem) mieli mnóstwo, co świadczy o niewielkim zainteresowaniu. W innych miejscach, o lepszych opiniach, terminy były zajęte. A szukaliśmy terminu w mniej obleganym miesiącu (kwiecień).
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytając tytuł pomyślałem,że ktoś został zamordowany na weselu w Tenisowej.
Kamień spadł mi z serca ... nie wydarzyło się nic tragicznego w Tenisowej, przynajmniej przez ostatnie 10 lat :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie czy Wy jesteście normalni????!!!!!!!!!!!! jak można czytać opinię z przed 10 lat!!! takie rzeczy powinny być usuwane!!!!!! czytać opinena max rok do tyłu!!!!! to jest świat gastronomii tam wszystko co pół roku się zmienia!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zaspa

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry