Widok

Tragiczny serwis PARTSCLUB.pl Gdańsk, nie polecam!!!

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Zapłaciłem za wymianę części, okazało się że nie zostały one wymienione. Przy naprawie klimatyzacji po 2 km jazdy spalił się cały silnik nawiewu. Zero poczucia się do odpowiedzialności i robienie jelenia z klienta. Naprawdę nie warto tam naprawiać auta, biorą po 30 samchodów na 2 mechaników, wszystko jest robione na odwal. Tragedia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwie się że ktoś tam daje coś do naprawy :)
będziesz chciał mechanika dam namiar, boczna od Marynarki Polskiej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chce ten namier. Głónie telefon bo wiem gdzie jest miejsce o którym już wielokrotnie piszesz na forum :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pisze wielokrotnie bo to jego warsztat. Przeciez to oczywiste. A musi pisac bo nie ma roboty... ciekawe dlaczego ????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam mechanika nazwijmy to "garażowego", który wymieni usczelkę pod głowicą w 1.4 mpi w fabii ale bez zbędnych planowań głowicy itd ... auto wozi pizze niech troche jeszcze powozi i na złom. Ale ciężko znaleźć wszyscy chcą po 1500 zł ... to więcej niż to auto jest w takim stanie w jakim jest warte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie jest to mój warsztat, kto chce niech korzysta ja z tego tytułu profitu nie mam więc nikogo na siłę uszczęśliwiać nie zamierzam, jedź z tą fabią do tego warsztatu na załogową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Daj jakiś Telefon czy coś 
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A potem bedziesz reklamowal ze uszczelke wydmuchalo albo szczelnosci nie ma.... zal mi mechanika ktory podejmie sie tego zadania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi ciebie żal. Passat jeździ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry