Widok

Transport

Wesele Temat dostępny też na forum:
Kiedy Waszym zdaniem najlepiej poszukiwać transportu kościół-sala i sala-dom? Na ile przed ślubem? Macie jakiś godny polecenia i niedrogi sposób przewiezienia gości? Dodam, że chodzi o okolice Gdyni, Kosakowa, Pucka i Rumi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej jak najwcześniej. Nie ma sensu czekać na ostatnią chwilę. Jak już sobie załatwisz transport, to potem masz z głowy. Kilka dni przed weselem nie ma już czasu na takie rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja załatwiałam transport pół roku przed ślubem, bo większość moich Gości nie jest zmotoryzowana, poza tym zależało mi, żeby wszyscy dojechali na miejsce jednocześnie w tym samym czasie. Korzystałam z usług firmy MPA Poland, którą też poleciły mi przed ślubem dziewczyny tu na forum. Co do ceny to jest bardzo zróżnicowana, bo zależy od liczby osób do przewiezienia, czasu trwania usługi oraz odległości. Weszłam na ich stronkę, tam jest formularz, gdzie można zadać pytanie o wycenę. Odpowiedź miałam w ciągu pół godziny.Najtańsi zapewne nie są, ale za to sprawdzeni przeze mnie kilka razy na różnych rodzinnych imprezach. Bardzo polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry