Widok

Trasy "z kijkami" ze startem na Małym Kacku i okolicach

Karwiny Sport Temat dostępny też na forum:
Od jakiegoś czasu zacząłem chodzić "z kijkami" po okolicznych lasach. Z braku towarzystwa (zgnuśniałe nieco) metodą prób i błędów wydeptałem ścieżkę od Witomina do Oliwy, ale... ciekawią mnie drogi w kierunku Osowej. Ktoś wybierał się w tamte tereny? Jakieś sugestie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z Karwin na Fikakowo ulicą Źródło Marii, przez wiadukt nad obwodnicą do Źródła Marii, potem w las i dalej szlaki poprowadzą:) można iść wzdłuż torów lub "pokręcić się" po lesie:) wyjdziesz w Osowej.
Byłam, widziałam, obadałam;):) ...i zabłądziłam :D znaczy poszłam takim skrótem, ze obeszłam dookoła i wróciłam w to samo miejsce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zabłądziłem nieco w drodze na Chwarzno, za to ciekawe zdjęcia wyszły ;)
Ooooo to już coś, jakaś wskazówka. Zanim nie zrobi się całkowicie chłodno, trzeba sprawdzić. Dzięki wielkie, jak uda się to w ten weekend sprawdzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Mały Kack

Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś wie dlaczego został zlikwidowany Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca?...

Olgierda 89 (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w miejscu, które jest dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem - zarówno...

Perła Księcia Kiejstuta - opinie i oceny (5 odpowiedzi)

Perła Księcia Kiejstuta powstaje w dolnej części Małego Kacka - blisko głównej osi komunikacyjnej...

do góry