Widok

Trenerzy

Energy Club Temat dostępny też na forum:
Siłownia ok, ale chce wypowiedziec sie na temat trenerów a dokładniej na temat jednego trenera w clubie. Jest jeden trener niejaki Artur (...) który nie wiem co tam robi. Klub promuje sie na praktycznie najlepszy w Gdyni, ale w żadnym klubie/siłowni w którym byłem nie spotkałem sie z takim zachowaniem trenera jak w Energy. Na każdej siłowni, trenerzy jeśli z daleka nawet widzą że ktoś źle wykonuje cwieczenie, to podchodza,tlumacza,pomagaja.Przecież od tego są !! A Artur, człowiek który jak sie domyślam kwit trenera ma z grouponu ( o ile wgl go ma), panoszy sie po siłowni majac wszystko gdzies, z kumplami z siłki wyśmiewa tych co źle robią cwiczenia, a ludzie których on "trenuje" mogą sobie ostro krzywdy narobic, a ziomek nie zwraca na to uwagi tylko obczaja kolejne laski na siłce. Co to ma byc ?! Ten człowiek w tym miejscu to jakieś nieporozumienie.. Szefostwu radze by sie mu przyjrzeli... Inni trenerzy jak najbardziej na 6 ! Widac z daleka że angażują sie w swoją prace. Ogólnie polecam siłownie, ale nie treningi z tym "trenerem" z groupona. WSTYD !

wypowiedź zmoderowana ( 2015-08-28 13:40:07)

Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: 5
 
wyposażenie: 4
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Trenowałem z Panem Arturem i w żadnym wypadku nie zgadzam się, z powyższą opinią! Ma swój styl, charyzmę, po wejściu do klubu raczej widzi się od razu, kto z Trenerów jest tam najkonkretniejszy- zwłaszcza na tle tych dynamicznych zmian kadrowych. Można dostrzec gołym okiem, że u niego teoria zbiega się z praktyką, co przyciąga klientów i daje argumenty potwierdzające, że wie o czym mówi. Zawsze widoczne zaangażowanie, uśmiech, pozytywna energia która przekłada się nie tylko na wysiłek fizyczny.
Wyśmiewania nie zauważyłem, może źle oceniłeś sytuacje ma pierwszy rzut oka Krzysztofie.
Co do "lasek" to przynajmniej wiemy, że jest hetero, wszystko z nim w porządku, a siłownia to nie oszukujmy się też taka mała "wylęgarnia hormonów", więc każdy musi brać na to poprawkę, bo sam nie raz na pewno na kimś oko zawiesił;)
W mojej opinii jest pomocny, zawsze pomagał gdy ktoś pytał, często też sam wychodził z inicjatywą. Z obsługą jak w sklepie- jeden będzie miło połechtany gdy sprzedawczyni się nim zajmuje od samego progu, drugi woli sam się rozejrzeć i pytać gdy konkretnie coś chce. To był moim zdaniem też jeden z największych plusów Energy, ta nazwijmy to swoboda, ale ostatnio zdaje się marketing, komercja, jakby "corpo reguły" zwyciężają nad ludzkim podejściem. Takie czasy, ale szkoda klubu ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Arturze, jak ładnie sam o sobie piszesz, widać że się lubisz ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Artur akurat jest tam zdecydowanym numerem jeden a właściciele powinni zrobic wszystko by go zatrzymac, ktoś kto pisał ten post najzwyczajniej zazdrości, stąd ta niechęć. co do klubu wszystko mowi samo za siebie, kadra wyniosla sie stamtad co swiadczy o kiepskiej polityce nowych wlascicieli i nowej pani manager, atmosfera nie jest taka jak kiedys, i wg mnie to sa ostatnie miesiace energy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Śmierdzi mi coś w tej opinii. "Artur, człowiek który jak sie domyślam kwit trenera ma z grouponu" Nie musisz tutaj wylewać swoich niepowodzeń.

Muszę przyznać, że trener Artur jest bardzo konkretny w swoim fachu. Z dobrym podejściem do człowieka, charyzmatyczny, dobrze wytłumaczy oraz zaprezentuje. Bardzo żałuję, że nie ma go w EC, gdyż był częścią tego miejsca, jednocześnie gratuluję nowemu pracodawcy Artura, pozyskania trenera z krwi i kości :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Pikacz - ocena (3 odpowiedzi)

Długi termin realizacji ;( więc nie polecam

Ala - ocena (3 odpowiedzi)

Impreza okolicznościowa, jedzenie mało doprawione, dewolay suchy z jakimś dziwnym farszem zamiast...

Michał Wieczorek - ocena (4 odpowiedzi)

Współpraca z Willbudem to ogromny stres i nieuczciwość. Mimo podpisanej umowy na zakup domu w...

do góry