Widok

Treningi personalne

Chcesz szybko osiągnąć pożądany efekt to wejdź ze mną w kontakt.
tel. 666513034
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może warto coś więcej napisać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-kłódka na lodówke,telewizor za okno i adidasy na nogi i bieganie 1h dziennie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem absolwentem AWFiS, Studium Terapii Naturalnej, Technikum Gastronomicznego. Ze sportem jestem związany od zawsze. Od indywidualnego po drużynowy, od biegania aż po sporty walki. Od kilkunastu lat jestem związany z fitnesem i prowadzeniem treningów personalnych.
Profesjonalny trening pod okiem specjalisty, który pomoże dobrać odpowiednią dietę, powoduje osiąganie celów w sposób najlepszy i najskuteczniejszy.
tel. 666513034, 572824751
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rewelacyjne wyniki w miesiąc. Zapraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry moment na rozpoczęcie treningu i poprawy sylwetki oraz samopoczucia. Zapraszam na treningi personalne w dobrej atmosferze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Boks/sztuki walki (10 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

do góry