Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM wątek zamknięty Wyposażylem u Panów kompletnie całą klinikę. Fachowcy w swojej branży....
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Polecam wszystkim Tri-Dent profesjonalna i szybko działająca firma. Pan...
~Krzych
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Bardzo Profesjonalna Firma wątek zamknięty Mega profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt wszystko można...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Serwis godny polecenia wątek zamknięty Miałem doświadczenie już z wieloma serwisami ale TRI-DENT miło mnie zaskoczył...
~Stomatolog Gdańśk
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Polecam każdemu Lekarzowi wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo w zakresie zakupu oraz serwisu...
~Lekarz Stomatolog
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 marca 2013

martam-ka - opinia wątek zamknięty Najlepsza dostępna na rynku obsługa!Polecam
~martam-ka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

Polecam! wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, ekspresowy serwis, przystępne ceny!...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

Szczerze mogę polecić !!! wątek zamknięty Najlepsza firma na rynku. Pełen profesjonalizm i dbanie o klienta.
~Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

Rewelacyjna firma wątek zamknięty Właściciele firmy profesjonalni, miła obsługa, szybko i sprawnie. Szczerze...
~Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

Opinia praktyki stomatologicznej z 16-to letnim stażem. wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, duża wiedza i doświadczenie. Kilkakrotnie korzystałam z...
~Marzena Nowak-Jarkiewicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

zadowolona klientka wątek zamknięty Jestem klientką TRI-DENTU od początku istnienia firmy.Panowie realizowali ze...
~ANNA GOŁOTA-KONKOL
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

Agnieszka Piwka - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam!!! Firma bardzo profesjonalna , szybka realizacja...
~Agnieszka Piwka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

Marek Mroczkowski - opinia wątek zamknięty Szybko i bardzo solidnie. Tak trzymać i powodzenia na rynku!!!
~Marek Mroczkowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2012

Agnieszka Ruzik-Bolek - opinia wątek zamknięty Zawsze na wezwanie,szybko i sprawnie dzialaja jesli chodzi zarowno o dostawe...
~Agnieszka Ruzik-Bolek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry