Widok

Trójmiasto - wady

Jak oceniacie Trójmiasto pod kątem pracy i możliwości rozwoju?

Moje minusy:
- brak ciekawych ofert pracy (głównie praca w callcenter, telemarketingu, praca na umowę zlecenie za śmieszne pieniądze),
- wysokie ceny najmu przybliżone do Warszawy, a jak wiemy Trójmiasto nie dorasta stolicy do pięt jeśli chodzi o możliwości rozwoju.
- Trójmiasto galeriami stoi. Galeria na galerii.
- Moi znajomi pracujący w korpo zachowują się jak niewolnicy. Pracują zdalnie będąc na L4, albo pracują na urlopie, bo boją się utraty pracy, której później w Trójmieście nie znajdą. To nie jest normalne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
rownie dobrze moglbys tak opisac kazde wieksze miasto w Polsce w tym sama Warszawe :D zrozum, to jest Polska - nie elegancja francja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
No,to trza się z tej polski zabieroć,tak jak ty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu brak przyszłośći, te rodzaje umów o ile jakaś praca się trafi.
Istnienie ogłoszeń o niczym nie śwsziadczy, to próżnia...
Myślenie o przyszłości w Polske wywołuje ból głowy, nawet nie interesuje mnie, nie chce słyszeć że gdzieś jest gorzej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siemanko,

wiecie to ciekawa opinia,bo ja mam taka sama po wielu latach mieszkania w Warszawie xD,dlatego stamtad tu przyjechalem,i praca sie znalazla,normalna umowa,normalny urlop,dobre pieniadze.Da sie.Ale poki myslalem ze sie nie,to tez tak pisalem na forum.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkie zalety Trójmiasta da się zmieścić w jednym zdaniu: " W Wałbrzychu jest gorzej".
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się zwłaszcza z kwestią cen wynajmu, tym bardziej, ze mało jest ofert z relokacją (w przeciwieństwie do Krakowa czy Warszawy). W pewnym wieku już ciężko wynajmować pokój z jakimiś studentami,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca to rodzaj umowy. Ty szukasz lepszych warunków a ktoś oferuje najmniej jak się da.
Za umowy zlecenia i takie tam kulawe prawa możemy podziękować wybranym przez nas nieodwoływalnym parlamentarzystom którzy podcierają się naszym głosem jak grecki rząd.
Ceny najmu i zakupu są rynkowe - nie ma chętnych to i cena niższa.
"Czym różni się pracownik od niewolnika? Tym że pracownik musi się sam utrzymać i wyżywić"
Praca na urlopie i na L4 to jest wyłudzenie świadczenia przez jedną lub drugą stronę umowy.
Z mojego doświadczenia wynika że jeśli człowiek sam się nie szanuje i nie respektuje swoich praw to tym bardziej nikt inny go też szanować nie będzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

do góry