Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Porażka wątek zamknięty Wieczne awarie i losowosc kanałow raz są raz nie
~Karok
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Nowa super oferta wątek zamknięty To już nie ta sama telewizja. Super jakość cyfrowa, szybki internet i co...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Mario wątek zamknięty Pozytywna opinia. Rozwój jest widoczny nawet gołym okiem.
~Mario
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Dno!!! Ignorowanie klienta! !!!!! wątek zamknięty Nie polecam tej telewizji,właśnie wybieram się po wniosek na rezygnacje....
~Agnieszka
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

DNO DNA wątek zamknięty DNO !!!! połowa kanałów zniknęła i nikt nic sobie z tego nie robi, co chwile...
~piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

INTERNET OK! wątek zamknięty ZAMÓWIŁEM INTERNET W OSIEDLOWEJ I JEST OK, DZIAŁA TAK JAK POWINNO BYC MAM OK...
~TOMASZ
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

Trójmiejska Telewizja Kablowa na Zaspie wątek zamknięty Awaryjność ,brak głosu w tej chwili w święta i inne dni ,śnieżenie,co chwila...
~użytkownik ttk
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

totalne dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty wystawiajac ta ocene biore pod wzglad caloksztalt firmy! nadawanie-kicha...
~czesio
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2016

prowizorka ttk zaspa wątek zamknięty smieszna ta nasza ttk zaspa tyle awarii co ostatnio -glowa boli kasa a jakze...
~magdziarz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 grudnia 2013

Szarobura brudna obsługa. wątek zamknięty Wczoraj byłem w kwestii rozwiązania umowy, a tam nie dość że oferta dno to...
~Mariusz
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

totalna porażka wątek zamknięty Gorzej niż źle.Obsługa klienta nawet nie nadaje się na 1 bo zera i tak nie...
~jarek
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

Ja jestem zadowolony! wątek zamknięty Myślę że nikt z osób wystawiających negatywną opinię, nie pomyślał o cenach...
~Grzegorz
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Zacofana kablówka dla emerytów wątek zamknięty Utrzymują się chyba jeszcze tylko dzięki emerytom i spółdzielni która ich...
~kjhg
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Abonent wątek zamknięty Zapłaciłem abonament za cały rok.W nagrodę musiałem zapłacić za wypisanie...
~H.R.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Ha Ha Ha HA wątek zamknięty Nie bądzcie śmieszni sami sobie wystawiając pochlebne opinie, nic wam to już...
~P
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Obsluga wątek zamknięty Zgadzam sie ze wszystkimi zlymi opiniami o pracy Pani: pierwszego...
~Klient,niezbyt zadowolony
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Tragediiiiiiaaaaaaaaaa wątek zamknięty Dzisiaj zgłaszam awarie a pani twardo swoje i robi ze mnie głupka ze co ja...
~DORKA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

PANI "PRETTY WOMEN" KATASTROFA! wątek zamknięty Totalna katastrofa! Ciągle są kodowane kanały, nie ma tygodnia żeby coś się...
~Natalia
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Kanały prawie cyfrowe- Ha Ha Ha wątek zamknięty Dzwoniąc niedawno do Starmedia i pytając się kiedy w końcu będzie u nich tv...
~Pit89
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 maja 2014

Polecam, bo warto wątek zamknięty 3 miesiące temu, wzięłam od nich pakiet Internet 20Mb i TV 61 kanałów i płacę...
~Wiola
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

41

wątków

do góry