Widok

Truchtanie, nordic walking, rower - Gdańsk Wrzeszcz

Wrzeszcz Górny Bieganie Rowery Wrzeszcz Dolny Temat dostępny też na forum:
Hej,
wracam powoli do aktywności fizycznej po długiej przerwie przez kontuzję, formę mam niższą niż zerowa ;) Szukam osób z Górnego Wrzeszcza (Jaśkowa Dolina, okolice Manhattanu, Galerii Bałtyckiej) o tak samo beznadziejnej formie jak ja, chętnych do wspólnego truchtania. Wiadomo, razem raźniej ;) Jeśli nie odpowiada Ci bieganie, możemy przedyskutować inną formę - pochodzić z kijkami, pojeździć na rowerze. Byle regularnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, jestem z tej samej lokalizacji i z podobną formą. Chętnie się przyłączę.
mail: zyjacywpelni@wp.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć, jestem z tej okolicy, moja forma jest znacznie gorsza niż zerowa :), wiec jeśli chodzi o bieganie to ja raczej nie bardzo, ale jeśli zdecydowaliście się na chodzenie z kijkami - to chętnie się do Was przyłączę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tej lokalizacji, co tydzień we wtorki o godz 18 odbywają się zajęcia nordic walking. Prowadzi je licencjonowany instruktor, jest wypożyczalnia kijów i wszystko jest sponsorowane przez mosir Gdańsk. Także wystarczy tylko przyjść :)
https://www.google.pl/maps/@54.4134903,18.6018016,3a,75y,67.52h,79.45t/data=!3m7!1e1!3m5!1smWltNsIK2ea2aD4iUrC9eA!2e0!6s%2F%2Fgeo1.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DmWltNsIK2ea2aD4iUrC9eA%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D132.86385%26pitch%3D0!7i13312!8i6656?hl=pl
Jest to parking przy ul. Dąbrowszczaków 40 vis a vis VW
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też chętnie z Wami potrychtam :) 18katrinka@wp.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

gra poland (3 odpowiedzi)

Rozumiem Twoje pragnienie i doradzę Ci sprawdzenie źródła i zagranie w kasynie online...

Ćwiczenia w domu zamiast siłowni (50 odpowiedzi)

Witam mam postanowienie noworoczne. Planowałam zapisac sie na siłownię. Mieszkam na wsi....

do góry