Widok

Trzeci migdał - zabieg usunięcia

Rodzina i dziecko Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witajcie,

Mój synek ma mieć zabieg usunięcia trzeciego migdała nie mam pojęcia jak to ma się odbyć wiem tyle że muszę zapisać się do szpitala i tu moja prośba do was czy jesteście w stanie polecić jakiś szpital podzielić sie opinią na jego temat?? aaa i jeszcze jedno jakie są terminy na takie zabiegi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
terminy pewnie około roku :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam uniwersyteckie centrum kliniczne super opieka i warunki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A możesz mi coś wiecej powiedzieć np. ile czasu dziecko musi zostać w szpitalu po zabiegu? czy mogę być z dzieckiem przez cały dzień i noc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
siostra była w marcu z córką w szpitalu w Gdyni i termin maja na maj 2016
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W uck możesz być cały czas z dzieckiem w szpitalu, przy zabiegu jesteś do czasu aż zaśnie, a potem na pooperacyjnej możesz wejść. Tylko na cas samego zabiegu Cię wypraszają. Na zabieg czeka się ok. 1,5-2 lata. Tak mi ostatnio powiedzieli jak byłam syna zapisać :/ W przyszłym tyg mam dzwonić czy już jest ustalony termin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masakra z tymi terminami :/ żeby się zapisać trzeba zgłosić się osobiście do szpitala czy telefon wystarczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście, w tym nowym budynku na smoluchowskiego na 1 piętrze jest "pokój konsultacyjny"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj na Zaspie, koleżanka czekała tam 4 miesiące na zabieg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniłam na zaspę i oni tam już nie robią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak nie robią? Koleżanka idzie z dzieckiem w maju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dzwoniłam to powiedzieli, że mają zamknięty oddział. Może niech koleżanka się dowie, bo gdzieś słyszałam już ze pozapisywali a teraz nie informują i ludzie czekają na darmo. Albo to mnie pan źle poinformował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W poniedziałek obdzwonie wszystkie szpitale i zobaczymy narazie jestem załamana że to wszystko tak dlugo będzie trwało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zeszłym roku zapisywałam się do Wojewódzkiego i czekałam od lutego do grudnia. Najlepsze jest to, że musiałam odwołać z powodu choroby córki, ale sądziłam, ze mają jakieś szybkie awaryjne terminy na takie sytuacje. Dostałam termin na kwiecień, który też musiałam odwołać bo tylko na nas mógł spaść taki pech, że zachorowała znowu ;)
Tym razem jestem zapisana na sierpień i zastanawiam się czy znów odwołamy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to nie robią zabiegów na Zaspie? mamy termin na czerwca :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od lipca 2015 oddzial laryngologii na Zaspie przestaje istnieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczę aż się boję dzwonić po szpitalach i o terminy pytać :/ a jak to jest ze swissmedem? czy oni nie mają na fundusz takich zabiegów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mają niestety. Tylko prywatnie jakbyś chciała (3500zł).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może spróbujcie w szpitalu w Wejherowie? Znajomi tam wycinali i byli zadowoleni, warunki i opieka na oddziale ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szpital Wojewódzki: Ok roku
Szpital Zaspa: Odział zamknięty
Szpital UCK: Ok 1,5roku

do wejcherowa nie udało mi się jeszcze dodzwonić

Kliniki prywatne:

Swissmed: 3-3500tyś + ew. koszty hospitalizacji i wizyta u lekarza

Clinica medica: 6000zł wszystko już wliczone w tej cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejherowo: Grudzień 2015
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, to jest w czym wybierać ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Migdały wycinają również w Szpitalu Dziecięcym i Szpitalu Wojskowym na Polankach.
My mieliśmy zabieg w Szpitalu Dziecięcym na Polankach.
Teoretycznie termin oczekiwania 6 miesięcy, ale nam się trafiło, bo zwolniło się miejsce i czekaliśmy... 2 dni :)
Poszliśmy w środę na 10, zabieg w czwartek o 8, a w piatek rano do domu :)
Cały czas byłam z Synkiem. Tylko na moment zabiegu musiałam go zostawić (jakieś 20 minut).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Wejherowo, w zeszłym roku w maju syn mial usuwane migdalki i paracenteze uszu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety w szpitalu dziecięcym na Polankach juz nie wycinaja migdalow na NFZ. Jedynie w szpitalu wojskowym,
My tez szukamy miejsc :( trzeci migdal synek powinien miec wycięty w ciagu max pol roku :( bierzemy pod uwagę Elbląg lub np Olsztyn.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie paracenteze uszu też musi mieć :( obecnie jest na silnym antybiotyku pod opieką laryngologa jutro idziemy na wizytę kontrolną zobaczyć czy stan zapalny uszek ustąpił bo było kiepsko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Elblągu: Kwiecień 2016
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam termin na kwiecień tego roku w szpitalu wojewódzkim, ale musiałam przełożyć zabieg i nowy termin mamy na styczeń 2016. Myślę o ewentualnym zabiegu w szpitalu polskim w Sztumie, ale tam też pewnie długie terminy jak wszędzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prywatnie robią jeszcze w Gdyni Dąbrowie http://www.dabrowka.net/cennik/ trochę taniej niż swissmed (ale jeszcze dwa lata temu płaciłam za zabieg 2000, teraz już 2800). Wtedy w cenie była kwalifikacja przed zabiegiem, komplet badań, wizyta u anestezjologa i kontrola w tydzień po zbiegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytając ten wątek zaniepokoiłam się i zadzwoniłam do Szpitala na Zaspie bo mamy termin wycięcia 3-go migdałka + nacięcie błon bębenkowych w pierwszej połowie czerwca 2015r., okazało się, że faktycznie oddział jest już zamknięty i wszystkie zabiegi przejął dawny Szpital Kolejowy.

Dzwoniłam do Kolejowego we wtorek rano i otrzymałam taką informację iż "Oni" robią wszystko aby dzieci które mają już wyznaczoną datę zabiegu na Zaspie miały taką samą datę zabiegu w Kolejowym (no może z malutkim przesunięciem).

Ponoć dzwonią sami do wszystkich, ja zadzwoniłam pierwsza i zostałam poproszona o zostawienie nr tel. bo Pani nie miała czasu aby rozmawiać ponieważ była w trakcie oddzwaniania do takich osób jak ja :)

Dziś owa Pani do mnie zadzwoniła i mamy termin jeden dzień później niż ten wyznaczony na Zaspie więc się ucieszyliśmy.

Teraz tylko pozostaje mi dmuchać i chuchać aby syn był zdrowy na czas zabiegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam szczęśliwie udało się w Wojewódzkim na końcówkę pazdziernika zapisać ale w kolejce czekaliśmy 3 godziny a cała wizyta trwała 5min ;P i tak dobrze bo niektóre panie mówiły że na przyszły rok są zapisywane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zapisywałam się w lipcu zeszłego roku na kwiecień tego roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli jesteś już po zabiegu? napisz jak to mniej więcej wyglądało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jesteśmy po zabiegu, bo musiałam odwołać ten termin. Następny termin mamy na połowę stycznia dopiero.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my meliśmy zabieg rok temu w kwietniu na polankach, terminy wszędzie były ok 6mcy, wybrałam polanki bo "lubie" ten szpital. Wszystko dokladnie wyjaśniane na bieżąco, jest sie caly czas z dzieckiem(oprócz samgo zabiegu-ok 15min). pobyt to niespelna 3 dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwi mnie, że jest taki rozstrzał z terminami w wojewódzkim, jak to możliwe, ze ktoś ma na październik, a ktoś odwołujący w tym samym czasie ma na przyszły rok?
W ogóle to jest dla mnie paranoja, że nie są przygotowani na takie sytuacje, a przecież dzieci z migdałami do wycięcia to dzieci chorujące. Ktoś odwołuje zabieg i zamiast mieć termin na zaraz, nie wiem, 2-4 tygodnie jak to dziecko się wykuruje, to czeka kolejne pół roku ...

Jestem ciekawa w jaki sposób wcisnęli dzieci z Zaspy skoro miejsc nie mają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wg mnie te terminy zależą od widzimisie lekarza kwalifikującego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

do góry