Widok

Trzy Żagle

Trzy Żagle Temat dostępny też na forum:
Trzy Żagle to zespół trzech osiemnastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, które powstają na Zaspie przy ulicy Olsztyńskiej. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość Parku Nadmorskiego, deptaku prowadzący do molo w Brzeźnie oraz licznych ścieżek rowerowych.

Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z lokali handlowych (w tym także market spożywczy), które powstaną w Trzech Żaglach. Windy ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Miało być niewiadomo co...

Miało być nie wiadomo co jak się patrzyło na wizualizację budynków na początku, a wyszły najzwyklejsze, ordynarne bloki jakich pełno w tej okolicy :(
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 89

Zachęcam do oceniania architektury po wybudowaniu budynków

Uważam iż wygląd budynków należy oceniać po wybudowaniu budynków a nie na etapie stanu surowego otwartego.
popieram tę opinię 74 nie zgadzam się z tą opinią 8

a co z moim mieszkaniem PSEUDO DEVELOPERZE?

Popytajcie prosze innych " klientów " dewelo..Tfu -INPRO.
W nowo wybudowanych i całkiem niedawno oddanych lokalach są usterk.
I nie mówie tu o takich jakie się zdarzaja wszedzie...mowie o takich które żeby naprawić... zmuszeni jestesmy przeprowadzić sie na jakiś czas do rodzinki;/.
NIE TAK POWINNO BYĆ według mnie NIE POLECAM!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 74

Nie wiem jakich lokalach piszesz, ale akurat w Trzech Żaglach usterki należą do rzadkości

Jak przyprowadziłem inżyniera budownictwa na odbiór mieszkania to był mocno zdziwiony że ściany mogą być tak proste, żadnej usterki nie wykrył, mieszkam już od roku w Trzech Żaglach i nie mam żadnych uwag, no może poza opłatami, np. konserwacja wind które są nowiutki i na gwarancji : 25 PLN miesięcznie, przeglądy budowlane również coś kło tego, ale w budynkach wysokościowych to wymów ustawowy.
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 1

a mi sie podoba

jak dla mnie bardzo ciekawa architektura
popieram tę opinię 85 nie zgadzam się z tą opinią 12

Mi tez sie podoba, szczegoolnie te zaokraglone balkony, nigdzie w Gdansku takich nie ma

Uklad mieszkan tez przyzwoity...
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 2

ok

niezle niezle
popieram tę opinię 83 nie zgadzam się z tą opinią 6

ile mozna utargować

czy ktoś się orientuje ile In pro może opuścić przy zakupie mieszkania?
popieram tę opinię 79 nie zgadzam się z tą opinią 2

ile utargowac

okolo 8-10%
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 2

hmm

deweloper napewno ceny nie opusci.....wszystko super tylko pod pseudo luksusem znajdziecie mieszkanie w molochu z 1000 sasiadow, psujaca sie winda itd
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 87

Zgodzę się z Tobą, mieszkanie w takim molochu to porażka. Radzę innym aby się zastanowili czy chcą mieszkać w miejscu z tym 1000-em sąsiadów, gdzie każdy robi co chce i kiedy chce... za taki luksus to ja dziękuję.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 71

1000 sąsiadów to masz w falowcu, tutaj w klatce jest 79 mieszkań i normalni mieszkańcy a nie patologia, co tydzień znajduję w skrzynce karteczkę z napisem "Kupię mieszkanie w tym budynku za gotówkę"...
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

W moim budynku reklam nie wolno wrzucać do skrzynek pocztowych . Ochrona wywiązuje się że swoich obowiązków należycie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 25

Reklama dźwignią handlu, ulotki reklamowe potrafią irytować gdy pojawiają się w nadmiarze, jednak czasem można się dowiedzieć o nowo otwartej pizzeri lub o atrakcyjnej ofercie telewizji kablowej, nie wiem czy zabranianie wrzucania reklam do skrzynek to dobry i uzasadniony pomysł... Po za tym część ludzi dorabia w ten sposób do pensji, czyli jest to raczej legalne, ktoś te ulotki drukuje, kto inny dowozi...
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na ulotki jest miejsce w recepcji. Kto chce, może sobie wziąć ulotkę z recepcji do mieszkania
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 25

Recepcję to masz w hotelu, w apartamentowcu jest lobby i konsjerż lub ochroniarz...
Taką mam koncepcję.
Weź receptę.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

W moim apartamentowcu jest recepcja. Dodam, że na parterze jest również apteka i w niej przyjmują recepty. Jeżeli chodzi o lobby, to podobno mieszka u nas też taki, co to "kręci się po korytarzach sejmowych", ale jak ma na imię, to nie wiem ;).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 19

Banaś, kiedyś pracował na recepcji
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma się czym chwalić, ... po dłuższej nieobecności właściciela skrzynka jest pełna, a to znak dla złodzieja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 25

Cena

z podzielenia wychodzi mi 6,6 do 7,4 tys za m skąd te 4,8 tys
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 10

Beeee

Wyglądają jak dawne komunistyczne kolosy.... no tak .... pasują do architektury Falowcow !!! Tylko te postawili do góry a nie w bok ;-)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 85

Chyba sam meszkasz w falowcu skoro wszystko ci się z niiiiiim kojarzy...

Akurat architektura Trzech Żagli jest dosyć nietuzinkowa, pokaż mi gdzieś ndziej w Gdańsku zaokrąglone balkony, chyba tylko w Brętowskiej Brame, też od INPRO zresztą
popieram tę opinię 67 nie zgadzam się z tą opinią 0

jkb

ladniutkie
popieram tę opinię 83 nie zgadzam się z tą opinią 5

spartaczone balkony

a widzieliście tynk na balkonach w budynku B. Wszystko jest pięknie pod warunkiem, że nie zaświeci słońce. Jak słońce świeci pod odpowiednim kontem masakra!!!! jeszcze nie widziałem na nowej inwestycji tak spartaczonej roboty!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 88

chyba nie wiesz

jak się takie roboty odbiera... !@#!
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 2

sympatycznie i w dobrej lokalizacji

Za tę cenę, to bardzo dobra lokalizacja. Widok na morze zapiera dech. Warte polecenia.
popieram tę opinię 84 nie zgadzam się z tą opinią 6

ze tak spytam, a chociaz przechodzilas w poblizu kiedys? widok na morze to jest na mrketingowej wizualizacji, w relaiach 90% nawet go nie zobaczy, a reszcie lornetka bedzie potrzebna
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 79

3Z

Nie prawda juz od 6-7 pietra widac zatoke .... Bylem widzialem
popieram tę opinię 76 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z 13 piętra widać Hel
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 0

ąnula

Może i fajne ale w złym miejscu wciśnięte w stare bloki
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 81

BAJKA z widokiem na stację przesyłową energii

czy wy ludzie jesteście ślepi tyle kasy dajecie a obok za płotem duża przesyłownia energii ,stoją kolosalnie duże wieże energetyczne , włąściwe miejsce do mieszkania - chyba was pogieło i jeszcze taka kasa ??????????????
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 83

Jest tam wiele mieszkań z pięknym widokiem na zatoke oraz panoramę Gdańska, żadnej stacji nie widać...

Niektórym po prostu żal du..ę ściska że normalnych ludzi stać już na coś więcej niż wielka płyta
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla mnie super, mam piekne mieszkanie z dużym ogrodkiem, pięknie urządzone i jestem bardzo zadowolona, więcej uśmiechu , a nie tylko narzekania.
pozdrawiam
popieram tę opinię 83 nie zgadzam się z tą opinią 7

pety

A jak Ci niewychowani lokatorzy będą rzucali pety przez balkon to zobaczysz jaki będziesz miała piękny ogródek hahaha
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 73

Widzisz Jolka, mieszkańcy leningradów Ci pozazdrościli i też mają swoje ogródki, ogrodzone płotkiem...
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 1

to

Przestancie narzekać jesli sie nie podoba to zmiencie na leningradzkie bloki marudy
popieram tę opinię 80 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zabudowa

Z tego co pamiętam budynki były żel zaprojektowane pod względem umiejscowienia, przekroczenia lini zabudowy etc. - ciekawe co zostało zrobione że puścili inwestycje ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 79

A jaka tam była linia zabudowy ? Przecież w poblizu nie stoją żadne budynki !!!

Żel ???
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 0

lokalizacja i cena ok

mozna utargować do 5 600 za metr. to dobra cena w niezłej lokalizacji.
popieram tę opinię 82 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czym tu się zachwycać ,małe mieszkania są beznadziejne.W blokach z lat 70 bardziej praktyczne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 83

Jasne, Leningradzkie lepsze...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzy Żagle to Przymorze

Nic specjalnego
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 82

Pokażcie mi lepsze mieszkania od Trzech Żagli

W obrębie 1,5 km od pasa nadmorskiego, może Jelitkowski Dwór ? Albo Neptun Park lub Nadmorski Park w cenie 10 000 PLN/m2 ? Jak zawsze słychać samych malkontentów z bloków z wielkiej płyty lub innych "leningradów". Trzy Żagle ze swoja lokalizacją i wyglądem to bardzo udana inwestycja, mieszkam od marca.
popieram tę opinię 74 nie zgadzam się z tą opinią 5

LWAM zaspa jest sto raz lepsza. Chociaż nie mamy miliona sąsiadó2

hahahaha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 80

A mi się podoba i do ścieżki rowerowej ,plaży i szpitala blisko.

Jestem zainteresowany zakupem tam mieszkania.
popieram tę opinię 79 nie zgadzam się z tą opinią 2

to se odpuść

Popytaj innych "klientów" INPRO.
W nowowybudowanych i niedawno oddanych lokalach są już usterki które żeby naprawić... zmuszeni jestesmy przeprowadzić sie na jakiś czas do rodzinki;/.
NIE TAK POWINNO BYĆ!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 74

mi sie podoba
popieram tę opinię 75 nie zgadzam się z tą opinią 2

mogły byc jeszcze wyzsze

stop wiecznym marudom, to jest miasto a nie wiocha z zabudową parterową
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 8

Raczej nie wkrótce, długo jeszcze nie powstanie tak wysoki apartamentowiec w Gdańsku

Klapa ze Złotą 44 skutecznie odstraszyła inwestorów od takich drogich budowli
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po przemianowaniu ulicy Dąbrowszczaków na Lecha Kaczyńskiego działką Hossy zainteresowała się spółka Srebrna, ubiegają się właśnie o pozwolenie na budowę dwóch bliźniaczych wież, nazwa robocza inwestycji brzmi Duck Towers
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

55 metrów ( 18 kondygnacji ) to optymalna wysokość, wyższe budynki muszą spełniać o wiele więcej wymagań p.poż. np. muszą mieć dwie klatki schodowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

calkiem nieźle się tutaj mieszka:)
popieram tę opinię 76 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trzy Zagle

Piekne!!!
popieram tę opinię 77 nie zgadzam się z tą opinią 2

Całkiem całkiem

Uważam, że jest OK. Wszędzie blisko. Logoterma jest super. Z zewnątrz wyglądają całkiem nieźle, ale wewnątrz (klatki) super wypas. Polecam.
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 3

żagielek

nie jest źle
popieram tę opinię 75 nie zgadzam się z tą opinią 2

zadowolona

Mnie się podoba. Póki co nie ma się do czego przyczepić. Wieczni malkontenci STOP!!! Uśmiechnij się, a świat uśmiechnie się do Ciebie.
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 2

taka nowa Rosja

0 człowieczeństwa. totalnie nie mój styl. nie podoba mi się. niekturzy myslą że aby było nowocześnie to musi być wysoko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 80

Niekturzy ? Zero to chyba miałeś z języka polskiego marudo.
Wysoka zabudowa w tym miejscu jest jak najbardziej odpowiednia, widoki z górnych pięter wspaniałe
popieram tę opinię 53 nie zgadzam się z tą opinią 0

spoko

nie jest źle
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po zbudowaniu Czwartego Żagla nie jest jeszcze tak źle, dobrze że na starych boiskach powstał plac zabaw i parking w ramach BO

Prawie 70 nowych miejsc parkingowych, wszystkie permamentnie zajęte
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm

nie podobają mi się takie blokowiska, wolę kameralne malutkie bloki :o)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 76

Lokalizacja,

nie może być innej oceny niż 5. Przecież to wymarzona lokalizacja.
popieram tę opinię 79 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mógłbym mieszkać

wyglada świetnie, idealna lokalizacja, szkoda ze mieszkania takie drogie, mnie nie stac na taką nieruchomość. Ale jest bardzo interesująca. Kolory fajne: modny szary z pomarańczą.
popieram tę opinię 74 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mnie się podoba

ale niewykonczone , nie dopięte na ostatni guzik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 74

super lokalizacja, infrastruktura tez na 5
popieram tę opinię 75 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkaniec

Wszystko ok. :)
popieram tę opinię 73 nie zgadzam się z tą opinią 0

rewelacja
popieram tę opinię 73 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna lokalizacja i mieszkania

Pokażcie mi inne tak dorbrze sytuowane osiedle w Gdańsku, widoki pierwsza klasa...
popieram tę opinię 74 nie zgadzam się z tą opinią 2

W sumie inwestycja zakończona, ale zostało jeszcze 10 mieszkań do sprzedania + 4 lokale handlowe

Szkoda tylko że developer nie zadbał o zieleń i małą architekturę przy osiedlu od strony ul. Meissnera, po ogródkach działkowych pozostał pas niezagospodarowanej ziemi...
popieram tę opinię 71 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działka za płotem osiedla Trzy Żagle od strony Meissnera należy do Miasta, rośnie tam trawa i jest regularnie koszona, na tej działce nic nie wybudują, po spodem biegnie kolektor burzowy który co jakiś czas wylewa, ostatnio w Wigilię 2020 było tam bajoro
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

INPRO wykupiło pobliski parking oraz boiska, wkrótce postawią tam kolejne trzy bloki

Proponuję nazwę Trzy Maszty
popieram tę opinię 69 nie zgadzam się z tą opinią 2

już się okazało.Powstaje 4y moloch,widoki na wzgórza morenowe zamienią sie na ,,zaglądanie sąsiadom w gary" . A na boisku ma szanse powstać 5-ty moloch!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 61

I bardzo dobrze, niech budują, wolę w tym miejscu kolejne bloki niż zaniedbane boiska ze stosami śmieci i psimi kupami co krok, przynajmniej okolica zyska kolejnych zamożnych mieszkańców na poziomie, ewentualnie kilka nowych domówek...
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 5

A do tych sklepów dostanie się ktoś poza mieszkańcami? Bo na głucho płotem obstawione
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 61

Jakim płotem, widać że tam nawet nie zajrzałeś. Freshmarket który działa w budynku C nie jest wcale odgrodzony,to samo Apteka, przedszkole, fryzjer, gabinety dentystyczne,biuro rachunkowe, biuro podróży. Ogrodzonych jest jedynie kilka lokali w budynku B, ale są gabinety dentystyczne i kosmetyczne, bez problemu ochrona otworzy furtkę
popieram tę opinię 59 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na poważnie - architektura 4.3?

Kto to ocenia? Czy ocena architektury jest robiona na podstawie samej nazwy osiedla i stawiania żagla?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 61

Trzy Żagle są na Przymorzu a Czwarty Żagiel już na Zaspie ?

Ciekawe kto wytyczył granicę...
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 0

W budynku B ( oddanym do użytku w grudniu 2009 ) jest wciąż jedno wolne mieszkanie na 15 piętrze

Tylko cena trochę zaporowa : 11 200 PLN/m2.
Ale a to 15 piętro i duża loggia z widokiem na morze
popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie stać cię, kup w falowcu
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Liceum-jakie polecacie? (10 odpowiedzi)

Hej. Potrzebuje namiary na dobre liceum zaoczne,ponieważ chciałabym maturkę dokończyć. Czy macie...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry