Widok

Tuchomska nowa autostrada

Czy nie da sie zrobić progów zwalniających .To jest masakra jak tu zaperdzielają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kilka dni temu widziałam scenkę: dzieci idą brzegiem yomb, jadą na rowerach a metr od nich grzeje zielona ciężarówka ok 100km/h.

Inna scena: leci pani w czarnym suwie z telefonem przy uchu, przy szkole robi ostre hamowanie w miejscu, zajeżdża, dzieci w tumanach kurzu przerażone cofają się pod mur.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
brak mi słów na takich durnych kierowców.
Tylko o swojej d...e myślą za przeproszeniem. Co tam inne dzieci co tam bezpieczeństwo.
Jedzie takie panisko i wszystkich innych ma w poważaniu. Oby nie doszło do nieszczęścia.
OPANUJCIE SIE LUDZIE szanujcie pieszych i innych kierowców.
Spowalniacze juz dawno powinny być zainstalowane tzn. wraz z otwarciem nowej szkoły. Ktoś nie pomysśał ,że w Baninie mieszka sporo kmiotów-rajdowców!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwierz mi ,że żadne spowalniacze nie zastąpią zdrowego rozsądku. Widziałam nie raz jak jeżdżą z niebotyczną prędkością po spowalniaczach zwłaszcza służbowymi samochodami. W prywatnym żal zawieszenia....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nagrajcie, wyślijcie na stopagresjidrogowej@pomorska.policja.gov.pl
To działa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nagrywaniem można jedynie udokumentować szaleństwo tych co faktycznie na Tuchomskiej zachowują się jak na autostradzie...dobrze że na wysokości szkoły są płyty bo nie podrywają się tumany kurzu jak wcześniej bywało... Zadam pytanie...czy ktoś widział kiedyś na Tuchomskiej Policję...drogówka przegapiła fakt otwarcia nowej szkoły
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Godz. 13 i sie zaczyna szaleńcza jazda po tuchomskiej . wczoraj znowu zebranie i zablokowana tuchomska bo gwiazdy nie mają gdzie parkować .Czy dyrektorka szkoły nie widzi problemu ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym wezwała Policję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dyrektor szkoły chce by zatoczka pozostała pusta dla autobusu podjeżdżajacego pod budynek 2x dziennie na minutę

wprowadzi to jeszcze większy chaos na Tuchomskiej, auta z tej zatoczki przeniosą się w inne najbliższe miejsca (przed zatoczką, na drugią stronie ulicy) jeszcze bardziej blokując ruch i stwarzając dodatkowe zagrożenie dla dzieci

a niektórzy i tak zrobią wszystko by wysadzić dziecko jak najwygodniej
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,13019640,Lamia_prawo__zeby_odprowadzic_dziecko__WIDEO_.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam powinien być absolutny zakaz zatrzymywania się po 100m od wejścia w każdą ze stron.
W końcu jakieś dziecko zginie pod kołami i wtedy wszyscy się obudzą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry