Widok

Tunel pod martwą wisłą - motorowery

Czy można przejezdzac tunel np. komarem lub motorynką? czy zakaz dotyczy także motorowerów?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ISP zablokował Ci dostęp do google?

znaki:
B-4
B-9
B-10
B-11

jak dla Ciebie: porównaj powyższe obrazki z tymi co są przed tunelem na znakach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
kliknij i włącz pauze od razu http://youtu.be/EaBPMxsj1uQ?t=104
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tam jest tylko przekreślony znak B-9.
Taki znak nie obowiązuje, bo zakaz dla rowerów B-9 nie ma przekreślenia.
Ponadto nie ma znaku zakazu dla pieszych B-41.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo zakaz poruszania się pieszych po jezdni jest w ustawie ;)

Znak jest przekreślony, bo był przejazd rowerowy w dniu otwarcia mistrzu ;))))

wiedziałem, że będzie quiz 1000 pytań ;)))))
a mówiłem: TEN TYP TAK MA...

---

MOŻESZ na 100% jechać tunelem motorowerem o ile znaki nie stanowią inaczej

---

Ruch pieszych - Ruch drogowy

Rozdział 1: Zasady ogólne

Oddział 1. Zasady ogólne
Rozdział 2. Ruch pieszych
Art. 11.
1. Pieszy jest obowiązany korzystać z chodnika lub drogi dla pieszych, a w razie ich braku - z pobocza. Jeżeli nie ma pobocza lub czasowo nie można z niego korzystać, pieszy może korzystać z jezdni, pod warunkiem zajmowania miejsca jak najbliżej jej krawędzi i ustępowania miejsca nadjeżdżającemu pojazdowi.
2. Pieszy idący po poboczu lub jezdni jest obowiązany iść LEWĄ stroną drogi.
3. Piesi idący jezdnią są obowiązani iść jeden za drugim. Na drodze o małym ruchu, w warunkach dobrej widoczności, dwóch pieszych może iść obok siebie.
4. Korzystanie przez pieszego z drogi dla rowerów jest dozwolone tylko w razie braku chodnika lub pobocza albo niemożności korzystania z nich. Pieszy, z wyjątkiem osoby niepełnosprawnej, korzystając z tej drogi, jest obowiązany ustąpić miejsca rowerowi.
5. Przepisów ust. 1-4 nie stosuje się w strefie zamieszkania. (niebieski znak D-40) W strefie tej pieszy korzysta z całej szerokości drogi i ma pierwszeństwo przed pojazdem.

ps. ahahaha patrzcie co znalazłem:

sebix z księdzem ;)))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz zacytować ten "zakaz ruchu pieszych po jezdni"? Gdyby był to znak B-41 nie miał by sensu, a jednak istnieje i jest stosowany.
Jedyne co znam, to że pieszy musi się poruszać poboczem, a w przypadku jego braku, skrajną lewą stroną jezdni.
I jeśli nie ma tam B-41, to nie ma zakazu dla pieszych, bo nie było by na jakiej podstawie nałożyć mandatu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mogę... nawiązywałem do tego co wkleiłem wyżej, czyli do tego co również sam napisałeś

nie wiem, czy jest znak zakazu ruchu pieszych przed tunelem, ale to dobre pytanie ;)))

trzeba będzie pójść trolować policję - jak masz czas na sądy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pieszy pchający rower - nadal jest pieszym.
Więc jeśli nie ma B-41 to faktycznie jakiś sposób by był.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale musiał byś iść nitką pod prąd przez 1,5km ;)

wysłuchiwać setki wyzwisk przez 20 minut
wyperswadować policji brak zakazu
znaleźć czas na rozprawy w sądzie...

a pewnie to jednorazowa akcja, bo znak albo już jest albo go dodadzą...

ale jak coś -> weź kamerę! xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wniosek
wolno, nawet pieszo, ale tylko jak nie masz nóg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie możesz człowiekowi po prostu odpisać normalnie? Po to jest forum żeby pytać i odpowiadać. Na każde pytanie można odpowiedzieć hasłem 'nie masz google?' Nie chcesz nie musisz, nie masz potrzeby nie odpowiadaj. Nie każdy siedzi 24 na dobe w necie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
gdybym odpowiedział normalnie dopytywał by się 5x czy aby na pewno... ten typ tak ma...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
I miałbyś zajęcie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
-przejedz sie chlopie ,to nie ameryka ,nie zastrzela cie ,a bedziesz mial co opowiadac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg niereformowalnych emerytów, pamiętających czasy, gdy motorower był tylko rowerem z doczepnym silnikiem - nie wolno ;) Jeżeli masz czas, chęci i kasę możesz tam sie wpakować z elektrycznym motorowerem wyposażonym w pedały - ale musi mieć manetkę "gazu" i rejestrację (a więc i homologację)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

gdzie dobry serwis rowerowy? (9 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

do góry