Widok

Tuptusie Rumia

Szukam opini na temat przedszkola Tuptusie w Rumi ktoś coś słyszał A może jakiś rodzic sie znajdzie dziecka które tam chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam,
Jestem mamą dziecka, które uczęszcza do przedszkola Tuptusie. Może jakoś Pani pomogę? Co chciałaby Pani wiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez chętnie dołączę. Zastanawiamy się nad zapisanie dziecka do sopockiej placówki. Chętnie poznam Pani opinię o przedszkolu, kadrze, dyrekcji i zajeciach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Moje dziecko uczęszcza do przedszkola w Rumii, oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Zapraszam do odwiedzenia przedszkola w Sopocie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.... Mało informacyjna opinia. Ale dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie są koszty miesięczne przedszkola w rumii ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy Pani dziecko uczęszcza do przedszkola w Rumi, jakie są zajęcia? Jaka panuje tam atmosfera? Jakie warunki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam tego przedszkola, głównie ze względu na kadrę wychowawczą. Chociaż w tym roku wylali jedną "Panią" stamtąd, więc możliwe, że się polepszyło...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Rumia Centralna (5 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

do góry