U Weterynarza

Weterynarze

Gdańsk, Czarny Dwór 14/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa i Dyzio - ocena nowy temat Wspaniali ludzie pełen profesjonalizm. Polecam całym sercem.
~Ewa i Dyzio
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 13 kwietnia 2024

Zora - ocena Z całego serca polecamy tych cudownych ludzi ️ jesteśmy od lat
~Zora
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2023

Basia - opinia Bardzo polecam . Lekarze z ogromnym zaangazowaniem do zwierzat. Walka o...
~Basia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 grudnia 2022

Aaa - opinia Opiekują się naszymi zwierzakami od lat. Zawsze profesjonalnie.
~Aaa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2022

Monika - opinia Fachowcy z indywidualnym podejściem do pacjenta
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 maja 2022

Rudy i Klara - opinia Od lat moje koty są pod opieką tej przychodni. Kompetentni, cudowni ludzie.
~Rudy i Klara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Agnieszka B. - opinia wątek zamknięty Dziękuję serdecznie za najlepszą opiekę jaką dostają z Państwa strony moje...
~Agnieszka B.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Jolanta Głowacka - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm i empatia. Pomimo bardzo dużej kolejki , Pani Doktor po...
~Jolanta Głowacka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Jesteśmy stałymi pacjentami.
~M.P.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Pan Adam pełen profesjonalista, obsługa również, półtorej roku temu wyleczył...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

Pochwała dla p. Dominiki z Pruszcza Gd wątek zamknięty Bardzo chcielibyśmy podziękować pani Dominice Kotlarz z przychodni...
~R.W. Trzcińscy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

Bardzo dobry weterynarz wątek zamknięty Mojego labradora leczę u pana Adama już od kilku lat i nigdy mnie nie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Dla mojego psa najlepszy weterynarz na świecie:) wątek zamknięty Jestem stałym klientem dr Sobotki. Obsługa zawsze jest na bardzo wysokim...
~Nowak Poitr
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Bardzo polecam! wątek zamknięty Do tego gabinetu trafiliśmy zupełnie przypadkowo. Nasza kotusia (starsza już...
~Właścicielka Kotki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

W pełni profesjonalna opieka nad zwierzakami wątek zamknięty Przychodnia "U Weterynarza" testowana na 2 pisakach (jednocześnie) od paru...
~Daniel, Vika, Luna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Czarna- dostała nowe życie! :) wątek zamknięty W sierpniu przyprowadziłam do p. Adama 11-letnią kotkę w bardzo ciężkim...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

Najlepsza przychodnia weterynaryjna z jaką miałam styczność wątek zamknięty Moja kotka była w wyjątkowo ciężkim stanie, zarówno psychicznym jak i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Serdecznie polecam wątek zamknięty Żałuję, że wcześniej nie trafiłam z moją psiną do tego gabinetu. Przy okazji...
~Właścicielka Saby
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Twój zwierzak ma szczęscie jeśli dane mu był tam trafić.. wątek zamknięty Najlepszy gabinet w jakim byłam :) Ludzie z sercem i pasją! Kochają...
~Anka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Polecam wątek zamknięty Fachowcy z ogromnym sercem do zwierzaków . Profesjonalna obsługa i bardzo...
~Monika i Michał
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
110

postów

98

wątków

do góry