Widok

UPC telewizja internet

Myślę że powinien się już pojawić po lewej stronie od Kalinowej, nie było to wcześnie możliwe bo nie opłacało się firmie ciągnąć kabli. Myślę że rozwiazaloby to wiele problemów z siecią internetem i telewizją :) czy tylko ja wolałabym płacić mniej. ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Temat ciągnie się od kilku lat. próbowałam sama nawiązać współpracę z UPC jednak usłyszałam, że mam pociągnąć kable na własny koszt..... Obecnie korzystam z polsatu wraz z plusem (internet) - szczerze polecam, koszty niskie a warunki umowy skierowane pod klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A kiedy ta rozmowa była. ? bo może teraz jak jest szkoła i nowi mieszkańcy po tej stronie ( nawet więcej niż na starym osiedlu kalinowa) to może da się to zrobić. ? Czy trzeba jakiegoś wspólnego działania. ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ok 3 lat temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja korzystam z UPC, mieszkam na Karczemkach. A o co chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
O? A po której stronie kalinowej. ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam na Jaśminowym Stoku w bloku i ma UPC. Jaki problem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
rozmawialem z nimi wielokrotnie.... pytalem o mozliwosc podlaczenia sie do ich sieci... dokladnie chodzi o zolty szereg na kalinowej... i odpowiedz byla taka ze nie maja w planach puszczenia tam kabla.
nie wiem dlaczego ale przy szeregu stoi nawet ich skrzynka z kablem....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja również mieszkam w tym szeregu i jak dwa lata temu się wprowadziliśmy również dzwoniłam w sprawie podłączenia UPC Niestety z mizernym skutkiem. Po jakimś miesiącu telefonowania i pisania maili poddałam się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie czy chodzi o jasminowy stok 14/16? Czy ten nowy. ? to ważne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba chodzi o tasiemiec. Tasiemiec jest żółty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaśminowy Stok 59 mam UPC internet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry